Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(BonaDona @ 2013 12 06, 19:21)
Paskutines minutes pasiulymuose tik 7 naktys buna?  g.gif

Kiek esu uzmaciusi-taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaL: 06 gruodžio 2013 - 21:26
QUOTE(KristinaL @ 2013 12 06, 20:26)
Kiek esu uzmaciusi-taip.

nesutikciau... yra ir 10 ir 9 ir 14 paskutines minutes yra smile.gif))))

o del laukimo paskutiniu minuciu kainos kasmet sunkiau gauti, nes butent kad kompanija varom, pernaj netgi dvi seimos vaziavo viena diena anksciau negu mes i ta pati viesbuti nes jau vietu lektuve nebuvo ...

tai siemet norisi isanksto susiplanuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2013 12 07, 02:53)
nesutikciau... yra ir 10 ir 9 ir 14 paskutines minutes yra smile.gif))))

Jei sakote, matyt, taip ir yra...Mazai praktikos paskutines minutes pasiulymuose smile.gif Nes mes, jei ne patys deliojames kelione, o perkame paketa, tai praktikuojame isankstinius pardavimus smile.gif Del auksciau isvardintu kriteriju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaL: 07 gruodžio 2013 - 11:11
QUOTE(KristinaL @ 2013 12 06, 21:26)
Kiek esu uzmaciusi-taip.

Absoliutus melas.
Atsakyti
Laba diena,

Gal kas esate buve Alanijoje esanciame viesbutyje Diamore 3*??Atsiliepimai domintu. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 12 07, 12:10)
Absoliutus melas.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
dabar jau sunku gaut paskutine minute, labai mazas pasirinkimas buna
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2013 11 21, 18:05)
Sveikos
issirinkom viesbuti Gural Premier Tekirova..
gal yra ten buvusiu, nes mazokai lietuviu atsiliepimu radau..

Buvom siais metais ten. Jau buvau rasiusi apie si viesbutu wub.gif nelabai bera ir ka pridurti - viskas tiesiog nerealu - verta kiekvieno sumoketo lito - zodziu tikrai nepasigailesit 4u.gif jei ne paslaptis kada vykstat ir kiek jums besukainavo?
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 12 07, 23:28)
Buvom siais metais ten. Jau buvau rasiusi apie si viesbutu  wub.gif nelabai bera ir ka pridurti - viskas tiesiog nerealu - verta kiekvieno sumoketo lito - zodziu tikrai nepasigailesit  4u.gif jei ne paslaptis kada vykstat ir kiek jums besukainavo?

Aciu 4u.gif
smagu kad geras viesbutis wub.gif Ar tikrai yra tiesioginis pervezimas is viesbucio ir atgal. Mes per Novatura pirkom g.gif
mes keliausim keturiese 2 suauge+2 vaikai (2metai ir 7metai)
geguzes pabaigai 10nakvyniu kaina 10700lt

Atsakyti
Tikrai bus pervezimas.
Atsakyti
Norėčiau komentaro... Šiemet kelionių agentūra pasiūlė tokį variantą, skrydis plius pervežimas - pirktumėme iš Novaturo, o viešbutį, per vokieciu agentūra " TUI", ar kažkaip panašiai...
Ar verta sutikti???????? kaina ženkliai mažesnė...

ar tai patikima, saugu finansiškai.. blink.gif Patarkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabėgusI: 08 gruodžio 2013 - 15:02
QUOTE(pabėgusI @ 2013 12 08, 15:55)
Norėčiau  komentaro...    Šiemet kelionių agentūra pasiūlė  tokį variantą, skrydis plius pervežimas - pirktumėme iš Novaturo, o viešbutį, per vokieciu agentūra " TUI", ar kažkaip panašiai...
Ar verta sutikti???????? kaina ženkliai  mažesnė...

ar tai  patikima,  saugu finansiškai.. blink.gif  Patarkit.

Bent jau as manau kad tai geras variantas. TUI - rimciausia vokieciu firma. Jie veza tik i gerus patikrintus viezbucius. Jei sumoje gaunasi pigiau tai kodel ne? Cia labai aktualu ar ta agentura per kuria perkate patikima. Jei taip, tai manau vertas variantas.
Butu idomu koks, kur viezbutis ir uz kiek?
Atsakyti