Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(-Jzh- @ 2013 11 23, 18:34)
Vakar ir siandien kemere pastoviai lyja, dregna vesu, +17. Butu  ne taip vesu, bet labai dregna, per kaulus atrodo dregme sunkiasi, prasideda jau ziemos liuciu sezonas ko gero. Pries tai dvi dienas buvo net iki +24, vaiksciojau trumpom rankovem diena, vakarais tik su storesniu megztiniu ar striuke


dekui uz transliacija 4u.gif matau,kad orai vesta kasdien,ir net nebeverta siuo metu vykti
Atsakyti
QUOTE(AgiAgi @ 2013 11 25, 18:20)
Buvau Amaroj vienai nakciai, tik nepamenu kurioje, bet rodos Alanijoje. Tai geras viesbutis, viskas gerai su Amara:)

vieni su vyru i toki nevaziuotume, tiktu ir kuklesnis, bet mazius keicia planus, dabar tikiuosi uz baksisa gauti delux numeri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2013 11 25, 18:39)
vieni su vyru i toki nevaziuotume, tiktu ir kuklesnis, bet mazius keicia planus, dabar tikiuosi uz baksisa gauti delux numeri  blush2.gif

mes i Amara dolce vita 05.31 skrendam su 8metu vaiku,draugai sake ,kad labai ten viskas gerai! 4u.gif
Atsakyti
Kas planuojat i Botanic Delfin vaziuoti ? Kokias kainas gavote pasiulymuose blush2.gif nzn kas yra gera kaina blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2013 11 25, 21:25)
Kas planuojat i Botanic Delfin vaziuoti ? Kokias kainas gavote pasiulymuose  blush2.gif nzn kas yra gera kaina  blush2.gif  4u.gif

man geriausias kainas visada pasiulo judek.lt( parasius jiems uzklausima), o si karta geriausia kaina gavau megature savaitgali, kai buvo jamam( viska suderinau tel, tik siandien reikejo pasirasyt sutarti ir susimoket)
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2013 11 25, 20:56)
man geriausias kainas visada pasiulo  judek.lt( parasius jiems uzklausima), o si karta geriausia kaina gavau megature savaitgali, kai buvo jamam( viska suderinau tel, tik siandien reikejo pasirasyt sutarti ir susimoket)

Jeigu ne paslaptis kokia suma ir kiek keliautoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgux @ 2013 11 26, 00:05)
Jeigu ne paslaptis kokia suma ir kiek keliautoju smile.gif

4189lt uai du suauge ir vienas iki 2 metu vaikis smile.gif
Atsakyti
Mums i Amara pigiausiai paskaiciavo Kelioniu akademija,telefonu,o i elekt.pasta pasiulyma brangiau atsiunte,dar nuvaziavus pritaike 1% thumbup.gif ,skrisim 05.29
Atsakyti
o aš niekaip nesulaukiu savo viešbučio pasiūlymo iš teztour verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 11 26, 15:31)
o aš niekaip nesulaukiu savo viešbučio pasiūlymo iš teztour  verysad.gif

tai Jums reikia kreiptis i kelioniu agentura kokia, o ne kelioniu organizatoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2013 11 26, 14:31)
tai Jums reikia kreiptis i kelioniu agentura kokia, o ne kelioniu organizatoriu g.gif

na šita aš žinau, tik sakau kad tez tour dar nepaleido to viešbučio išankstiniuose pirkimuose
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 11 26, 17:25)
na šita aš žinau, tik sakau kad tez tour dar nepaleido to viešbučio išankstiniuose pirkimuose

ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti