Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(BonaDona @ 2013 11 19, 19:49)
Supratau, ačiū. Gidžių man nereikia.  biggrin.gif  Man reikia pasyvaus relaxo su UAI  lotuliukas.gif

Oi, kaip suprantu! biggrin.gif
Aš treti metai neatostogavus, nusivarius, jau ne pabalus, bet pamėlus be įdegio, mirtinai noriu poilsio, tik man nereik UAI, net AI nereik, puikiai tinka HB, vat ko reik - ramybės ir gamtos grožio aplink rolleyes.gif
Užsiimčiau gal ir užsakymais visko atskirai, bet baisokoka, niekad to nedarius unsure.gif
Atsakyti
Sveiki, koki Turkijos miesta rinktis norint aplankyti daugiau lankytinu vietu?pamukale ir tt. Bodrumas gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 18:18)
Tikrai pakeičiama - Kosas, Rodas, Sardinija,. ten jau dabar yra tokių viešbučių, kur Turkijai kaip  iki dangau, tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu. Tarkime  Arbatax park resort - 60 ha teritorija, vien vilos, nuosavas zoologijos sodas. Louis grupė, Mitsis grupė - kainos ženkliai mažesnės. Na bet kad jau esate užsispyrę... Ką aš dabar padarysiu...



tikrai koks viešbutis Arbatax park resort, wub.gif pavydu, kad žmonės sugeba patys viską kelionei susirankioti ir pirmyn....
aš bijau pati.... verysad.gif , nes galiu likti visai be atostogų....
gal yra tokių žmonių kurie už užmokestį suorganizuotų kelionę
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2013 11 20, 10:00)
Sveiki, koki Turkijos miesta rinktis norint aplankyti daugiau lankytinu vietu?pamukale ir tt. Bodrumas gal  g.gif

Bodrumas- ramus pajurio miestelis, ramiam poilsiui aisku be vaiku.
Ir tikrai nepigus.
Papildyta:
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 19:18)
Tikrai pakeičiama - Kosas, Rodas, Sardinija,. ten jau dabar yra tokių viešbučių, kur Turkijai kaip  iki dangau, tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu. Tarkime  Arbatax park resort - 60 ha teritorija, vien vilos, nuosavas zoologijos sodas. Louis grupė, Mitsis grupė - kainos ženkliai mažesnės. Na bet kad jau esate užsispyrę... Ką aš dabar padarysiu...

Tai, kad dabar jau tas arbatax turbut nuplauke kartu su visa Sardinija schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 20 lapkričio 2013 - 11:25
QUOTE(daluzenik @ 2013 11 20, 12:29)
Bodrumas- ramus pajurio miestelis, ramiam poilsiui aisku be vaiku.
Ir tikrai nepigus.

Turkijoj nebuve, todel labai norim nuvaziuoti. Ka siulytumete kad nebutu labai riuksminga ir ne vien rusai g.gif norim i Pamukale beto 4u.gif
Atsakyti
Bodrumas tikrai tiks, mes ilsejomes nedideliam miestuke salia Bodrumo - Yalikavak, atostogaujantys pagrinde turkai, kelios lietuviu seimos ir kelios rusu seimos, ganetinai ramus ir kulturingi. Ir i Pamukale arciau nei is Antalijos.
Atsakyti
Kada geriausia varyti i Turkija? Pavasari, Rudeni ar Vasara? 4u.gif
Atsakyti
Rugsejis, pasak mano vadovo, patyrusio poilsiautojo, optimalus laikas - karstis nebe toks varginantis, vanduo isiles, daug ivairiu vaisiu.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 11 20, 11:58)
Rugsejis, pasak mano vadovo, patyrusio poilsiautojo, optimalus laikas - karstis nebe toks varginantis, vanduo isiles, daug ivairiu vaisiu.

Man pasitaikė labai skirtingi rugsėjai: pirmą kartą temperatūra laikėsi apie +30, vanduo kaip arbatėlė wub.gif , vieną dieną pylė liūtis ir buvo šaltoka. Po poros metų karštis laikėsi +40 visas 10 dienų, bet kai aš karščio mėgėja, tai netrukdė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 11 20, 12:50)
Bodrumas tikrai tiks, mes ilsejomes nedideliam miestuke salia Bodrumo - Yalikavak, atostogaujantys pagrinde turkai, kelios lietuviu seimos ir kelios rusu seimos, ganetinai ramus ir kulturingi. Ir i Pamukale arciau nei is Antalijos.

Mes ilsėjomės šalia Bodrumo - Turgutreiso, liepos mėn, tai didžiausi minusai,dėl šaltos jūros, vaikas beveik ir nesimaudė, o mes tik įlipdavom ir traukdavom atgal biggrin.gif taip pat erzino vėjas, kuris jautėsi ypaš vakarais....aišku čia ir viešbučio lokacija svarbi.
Atsakyti
Man tiek vejukas, tiek ne arbatinis vanduo buvo tik privalumas, gelbejantis nuo karscio.
Atsakyti
Gal kas ilsėjotės MAJESTY MIRAGE PARK RESORT 5*?
Atsakyti