Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(-Jzh- @ 2013 11 18, 14:24)
Konkreciai apie viesbucius nieko nepasakysiu, mat pati esu kitokio tipo atostogautoja, ne AI  ar UAI 5*, mes ememe medini namuka-vila nuomai  tenai. Tik galiu patarti, kad jei norit wow ispudzio rinkites ne pacia Fetija, o Oludeniz'a konkreciai.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Amara Club Marine Nature, birzelio 14-23 (t.y. 9 naktys), Ultra viskas iskaiciuota 1+1 (vaikui 8 metai). Kaina 5000 Lt, cia per isankstinius ir su visom nuolaidom imanomom.

Gal kas islejotes siam viesbuty? Normalus? Esu nuklaikus, kaip isaugusios kainos lyginant su 2011 metais. Tada tas pacias 9 naktis rugsejo pradzioj irgi 1+1 Akka Antedone gavom uz 4200 Lt (dabar jau tam viesbuty apie 6400 ar 6600 moketumem). Ir tai - cia vienas pigesniu variantu mums gavos, nes kitos Amaros, Delphinai dar brangesnim o norejom tilpti i 5000 ne daugiau. Tai galejom rinktis tik is Amara Club Marine, Mukarno ir Simenos. Linke pasirinkti si viesbuti. Ka manot?

Bet siaip sakau - isbrangus Turkija....labai, bet pasyviam poilsiui vistiek nepakeiciama
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2013 11 19, 17:41)
Amara Club Marine Nature, birzelio 14-23 (t.y. 9 naktys), Ultra viskas iskaiciuota 1+1 (vaikui 8 metai). Kaina 5000 Lt, cia per isankstinius ir su visom nuolaidom imanomom.

Bet siaip sakau - isbrangus Turkija....labai, bet pasyviam poilsiui vistiek nepakeiciama

Manau kaina normali, jei lyginti šių metų kainas. Gaila, bet taip yra... verysad.gif Pati seku šį viešbutuką. Bet dar laukiu Simenos sun club kainų Teze, pernai ten ilsėjomės, tai likom sužavėti. Trečias variantas Akka Alinda.
O kiek proc. gavot nuolaidą?
Atsakyti
QUOTE(Tyla @ 2013 11 19, 19:41)
Amara Club Marine Nature, birzelio 14-23 (t.y. 9 naktys), Ultra viskas iskaiciuota 1+1 (vaikui 8 metai). Kaina 5000 Lt, cia per isankstinius ir su visom nuolaidom imanomom.

Gal kas islejotes siam viesbuty? Normalus? Esu nuklaikus, kaip isaugusios kainos lyginant su 2011 metais. Tada tas pacias 9 naktis rugsejo pradzioj irgi 1+1 Akka Antedone gavom uz 4200 Lt (dabar jau tam viesbuty apie 6400 ar 6600 moketumem). Ir tai  - cia vienas pigesniu variantu mums gavos, nes kitos Amaros, Delphinai dar brangesnim o norejom tilpti i 5000 ne daugiau. Tai galejom rinktis tik is Amara Club Marine, Mukarno ir Simenos. Linke pasirinkti si viesbuti. Ka manot?

Bet siaip sakau - isbrangus Turkija....labai, bet pasyviam poilsiui vistiek nepakeiciama


Tikrai pakeičiama - Kosas, Rodas, Sardinija,. ten jau dabar yra tokių viešbučių, kur Turkijai kaip iki dangau, tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu. Tarkime Arbatax park resort - 60 ha teritorija, vien vilos, nuosavas zoologijos sodas. Louis grupė, Mitsis grupė - kainos ženkliai mažesnės. Na bet kad jau esate užsispyrę... Ką aš dabar padarysiu...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 18:18)
Tikrai pakeičiama - Kosas, Rodas, Sardinija,. ten jau dabar yra tokių viešbučių, kur Turkijai kaip  iki dangau, tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu. Tarkime  Arbatax park resort - 60 ha teritorija, vien vilos, nuosavas zoologijos sodas. Louis grupė, Mitsis grupė - kainos ženkliai mažesnės. Na bet kad jau esate užsispyrę... Ką aš dabar padarysiu...

Ačiū, pasižvalgysiu po jūsų paminėtus viešbučius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte1984 @ 2013 11 14, 20:35)
Sveiki,
Ar galit tie kas pirkot keliones parasyti, kokia nuolaida gaunat is agenturos? Mums perkant 4+1 i delphin deluxe is teztour duoda 8, is novaturo 6proc? Cia idomu visur taip novaturas agenturoms duoda mazesni uzdarbi?


Žiūrėkite ne nuolaidos dydį o galutinę kainą, kurią mokate. Kas iš to kad nuoladia 8 proc, o finale viešbutis kainuos 500 ltl ar daugiau, negu ten kur visiškai negausite nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 18:18)
Tikrai pakeičiama - Kosas, Rodas, Sardinija,. ten jau dabar yra tokių viešbučių, kur Turkijai kaip  iki dangau, tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu. Tarkime  Arbatax park resort - 60 ha teritorija, vien vilos, nuosavas zoologijos sodas. Louis grupė, Mitsis grupė - kainos ženkliai mažesnės. Na bet kad jau esate užsispyrę... Ką aš dabar padarysiu...

Pasižiūrėjau Mitsis grupę Rode, na niekaip ne pigiau nuo liepos 1 d. 3+1 10d. g.gif Gal kažkur ne ten žiūriu? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 11 19, 20:47)
Pasižiūrėjau Mitsis grupę Rode, na niekaip ne pigiau  nuo liepos 1 d. 3+1 10d.  g.gif  Gal kažkur ne ten žiūriu?  g.gif  unsure.gif


aišku ne taip smile.gif jau 4 metai kai skrenda Ryanair, o šiais metais ir Wizzair į Korfu pradėjo skraidyti
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 19:17)
aišku ne taip smile.gif jau 4 metai kai skrenda Ryanair, o šiais metais ir Wizzair į Korfu pradėjo skraidyti

Einu ieškoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(BonaDona @ 2013 11 19, 19:28)
Einu ieškoti  biggrin.gif

O tai poilsinių "paketų" nėra į Korfu salą ir su kainom?Randu tik skrydžio bilietus cool.gif Ar aš vėl kažko nematau? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2013 11 19, 21:37)
Einu ieškoti  biggrin.gif
Papildyta:

O tai poilsinių "paketų" nėra į Korfu salą ir su kainom?Randu tik skrydžio bilietus  cool.gif  Ar aš vėl kažko nematau?  doh.gif


na ten viskas užsisako atskirai skrydis, bagažas, pervežimas, viešbutis ir jokių rusiakalbių "gidžių" ar "gidžių", kuruios viso labo kolegijos studentėsm atliekančios praktiką.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas buvot The Maxim Resort,kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2013 11 19, 19:40)
na ten viskas užsisako atskirai skrydis, bagažas, pervežimas, viešbutis ir jokių rusiakalbių "gidžių" ar "gidžių", kuruios viso labo kolegijos studentėsm atliekančios praktiką.

Supratau, ačiū. Gidžių man nereikia. biggrin.gif Man reikia pasyvaus relaxo su UAI lotuliukas.gif
Atsakyti