Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(daluzenik @ 2013 11 14, 23:53)
Sakykit merginos, ar imanoma susiorganizuoti kelione seimai 3 suauge+ 1vaikas 9 metu?
10-14n. padoresnaim viesbuty uz 8000LT. ?
ar cia is fantastikos srities  blush2.gif  ax.gif
rasiau kelioniu agenturai,tai atsiunte gal tik 3 pasiulymus pagal musu prasyma.
Ju kainos nuo 10000 ir i virsu.
kiti viesbuciai sake arba toli nuo juros arba prasti.
Tikrai taip yra ar cia kazkas gal tingi dirbt?  g.gif  mirksiukas.gif
ir kodel tezai neduoda kelionems konkreciu uzklausu peteikti su personu skaicium?
Raso kainu teirautis kelioniu agenturoje  g.gif
Jei ka patartumet, buciau be galo dekinga.

Priklausomai kuri menesi norite poilsiauti. Jei ne balandi-geguze ir hotel 5* - tuomet sunkoka tilpti į 8000 Lt...
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 11 14, 19:15)
vis dar nagrineju, labai suzavejo kolkas Royal Holiday  wub.gif dar visai nieko atrodo Silence Beach Resort  wub.gif

Mes esam buvę Silence beach, esu rasiusi atsiliepima forume, paieskokite wink.gif Geras viesbutis.
Atsakyti
Merginos, kas atostogaujate Marmaryje kaip ten su oru ir vandens temperatūra birželio pradžioje? nes mums po praeitų metų kai atostogavom Bodrume liepos pradžioje ir kartais vakarais reikėdavo megztukų ir dėl šaltos Egėjo jūros dabar baisu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andra*: 15 lapkričio 2013 - 10:03
Sveikos,

planuojuosi tingias atostogas kitų metų gal gegužę - noriu kuo anksčiau, nes seniai neatostogavau, žiūriu ir Turkiją, bet neišsirenku miesto. Buvau Alanijoje, tai vis tik per daug Palanga man ten, buvau Marmary - nelabai patiko žvyriniai paplūdimiai... Gal kas gali palyginti ir rekomenduoti, kur patraukt, jei norisi gražios gamtos ir ramaus atsipalaidavimo?
Vešiuosi pensininkę mamą, planuojam tiesiog pasivoliot pajūry, pasiganyt po apylinkes, nors niekad taip tingiai neatostogavom, nežinau, kaip pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 11 15, 13:01)
Sveikos,

planuojuosi tingias atostogas kitų metų gal gegužę - noriu kuo anksčiau, nes seniai neatostogavau, žiūriu ir Turkiją, bet neišsirenku miesto. Buvau Alanijoje, tai vis tik per daug Palanga man ten, buvau Marmary - nelabai patiko žvyriniai paplūdimiai... Gal kas gali palyginti ir rekomenduoti, kur patraukt, jei norisi gražios gamtos ir ramaus atsipalaidavimo?
Vešiuosi pensininkę mamą, planuojam tiesiog pasivoliot pajūry, pasiganyt po apylinkes, nors niekad taip tingiai neatostogavom, nežinau, kaip pavyks biggrin.gif


Cia visi norai i viena vargu ar sutilps. Kemere gamta grazi, taciau papludimiai akmenuoti, Sidej , Beleke papludimiai geri, taciau aplink ner ko ziuret. Mano akim-nendrynai.
Kodel nepasirinkus pacios Antalijos? Mes esam atostogave visai patiko. Is oro uosto 10 min kelio, papludimiai geri smeliuoti, sedi i autika bet kada nuvarai i centra. O ir Laros viesbuciai geri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 11 15, 12:01)
Gal kas gali palyginti ir rekomenduoti, kur patraukt, jei norisi gražios gamtos ir ramaus atsipalaidavimo?



Fetija, Oludeniz mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ciklomena @ 2013 11 15, 13:10)
Kodel nepasirinkus pacios Antalijos?


Man Antalija pati ir ramus poilsis bei gamta nelabai suderinami ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 15 lapkričio 2013 - 13:33
Pagūglinau Fetijos vaizdų - nugi gražiai susižiūrėjo... bigsmile.gif dėkui 4u.gif

Po pirmo vizito į Turkiją sakiau - daugiau nevažiuosiu, ne todėl, kad nepatiko, tiesiog yra daug šalių dar nematytų, po antro - jau tikrai nebevažiuosiu, bet panašu, kad gausis ir trečias biggrin.gif

O kaip oras Turkijoje gegužę? Gegužės vidury buvau Kretoje, tai vanduo vėsokokas, lauke vėjuota, bet megztinių neprireikė, tik kad pliaže sušaldavau kartais.
Atsakyti
Geguze nera kelioniu i Fetija
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2013 11 15, 14:43)
Geguze nera kelioniu i Fetija


Yra, tik ne su LT operatoriais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 11 15, 12:01)
Sveikos,
planuojuosi tingias atostogas kitų metų gal gegužę - noriu kuo anksčiau, nes seniai neatostogavau, žiūriu ir Turkiją, bet neišsirenku miesto. Buvau Alanijoje, tai vis tik per daug Palanga man ten, buvau Marmary - nelabai patiko žvyriniai paplūdimiai... Gal kas gali palyginti ir rekomenduoti, kur patraukt, jei norisi gražios gamtos ir ramaus atsipalaidavimo?
Vešiuosi pensininkę mamą, planuojam tiesiog pasivoliot pajūry, pasiganyt po apylinkes, nors niekad taip tingiai neatostogavom, nežinau, kaip pavyks biggrin.gif

Visai Bodruma rekomenduociau.
Atsakyti
Jzh, ar kuri kita mergaite, galit gal rekomenduoti gera viesbuti Fetijoj? Paziurejau, paskaitinejau visai noreciau aplankyti si regiona bigsmile.gif
Atsakyti
Skambinau siandien i Teztour`a, pasidomejau kai kuriais viesbuciais. Kodel ju nera Teze, o Novature yra. Atsake, kad dar negavo kainu.....kazkaip netikiu, manau laiko, kad veliau galetu parduoti ir be nuolaidu, nes sake, kad dabar Teze visi viesbuciai su nuolaidom. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2013 11 15, 19:29)
Jzh, ar kuri kita mergaite, galit gal rekomenduoti gera viesbuti Fetijoj? Paziurejau, paskaitinejau visai noreciau aplankyti si regiona bigsmile.gif


Konkreciai apie viesbucius nieko nepasakysiu, mat pati esu kitokio tipo atostogautoja, ne AI ar UAI 5*, mes ememe medini namuka-vila nuomai tenai. Tik galiu patarti, kad jei norit wow ispudzio rinkites ne pacia Fetija, o Oludeniz'a konkreciai.
Atsakyti