Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Del idomumo pasiknisau pasiulymuose, nu kainos nedziugina. kaip musu seimai paatostogauti 2 sav uz 9000? Vaikai vienas 5 m., o kitas 2.5, tai reikia ir animacijos ir vaikisku pramogu... Kazkaip nelinksma.
Atsakyti
Gavau ir aš pasiūlymą iš Novaturo. Man tai atrodo labai geros kainos! Nėra ko norėt už 100lt gaut penkių žv. viešbutį ir viskas įskaičiuota. Sakyčiau ateinančiom atostogom kainos ir kokybės santykis labai geras
Atsakyti
Tai žiūrėkit ne tik Novaturą, bet ir Teztour.
Aš tai siūlyčiau truputi dar palaukti, nes išankstiniai pardavimai dar tik paleisti, bet ne visu pajėgumu. Viešbučių sąrašas vis dar papildomas. Pvz pas Teztour dar nėra nei Delfinų, nei Akka, nei Amaru, nei Crystal ir kitų grandinių viešbučių.

QUOTE(Tyla @ 2013 11 05, 15:49)
Sveikos merginos,
Pries 3 metus ilsejome su dukryte Akka Antedon. Tada uz 9 paras mokejoma su viskas iskaiciuota 4200 Lt. Po to 3 metus niekur toleliau nebuvom islinde ir as jau tvirtai jai ir sau pazadejau siemet nebezaist su lietuviskai sorais.

Bet pasiziurejau kainas Vasaros Novaturo isankstiniu pardavimu. Kosmosas..... Jokiu Akka Antedon tikrai neipirksim....

Tad mano klausimas Jums, kuris siu viesbuciu optimaliausias pasirinkimas kainos ir kokybes santykiu

Birzelio 3 d. 9 paros, 1+1 (dukrai 8 metai)

MERYAN  4660 Lt
SIMENA  SUN CLUB  5110 Lt

I kitus ne nesidairau, nes panasu, kad visi kitu bus gerokai brangiau. Maxim Resort sako ziauriai suprastejes, tai jo ne nesvarstom....

O siaip tai - apakus esu nuo kainu. Brangu.

Atsakyti
QUOTE(perla10 @ 2013 11 08, 10:40)
Gavau ir aš pasiūlymą iš Novaturo. Man tai atrodo labai geros kainos! Nėra ko norėt už 100lt gaut penkių žv. viešbutį ir viskas įskaičiuota. Sakyčiau ateinančiom atostogom kainos ir kokybės santykis labai geras

Idomu butu kuriu cia viezbuciu labai jau geras kokybes /kainos santykis?
As ziuriu 2+1 tai geresniu kaina sukasi apie 9000.
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2013 11 08, 13:01)
Idomu butu kuriu cia viezbuciu labai jau geras kokybes /kainos santykis?
As ziuriu 2+1 tai geresniu kaina sukasi apie 9000.

Na panašu, kad mes šiais metais pirmi užsakėm kelionę į Turkiją vacation1.gif Skrisim liepos 1 d.11 naktų į Granada Luxury Resort (3 suaugė+1 vaikas 12 metų) su sofa travel nuolaida gavosi 9718 lt.Reitingas neblogas, o kaip ten bus pažiūrėsim ax.gif
http://www.tophotels...7799/?_mode=137
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 08 lapkričio 2013 - 15:27
QUOTE(oaze 2 @ 2013 11 08, 16:25)
Na panašu, kad mes šiais metais pirmi užsakėm kelionę į Turkiją vacation1.gif Skrisim liepos 1 d.11 naktų į  Granada Luxury Resort (3 suaugė+1 vaikas 12 metų) su sofa travel nuolaida gavosi 9718 lt.Reitingas neblogas, o kaip ten bus pažiūrėsim ax.gif
http://www.tophotels...7799/?_mode=137

Pazistami ilsejosi pernai ir liko patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2013 11 08, 16:25)
Na panašu, kad mes šiais metais pirmi užsakėm kelionę į Turkiją vacation1.gif Skrisim liepos 1 d.11 naktų į  Granada Luxury Resort (3 suaugė+1 vaikas 12 metų) su sofa travel nuolaida gavosi 9718 lt.Reitingas neblogas, o kaip ten bus pažiūrėsim ax.gif
http://www.tophotels...7799/?_mode=137



Mes pernai ilsejomes geguzes menesi. Buvom 3 suauge ir vaikas 11 metu. Mokejom 8000 uz 9 nakvynes. Viskas ten lyg ir gerai, bet antrakart nevaziuociau. Teritorija labai maza, i jura tik nuo pirso, nuo kranto prieit neimanoma, o keli metrai kur imanoma, tai buvo kazkoks purvas, zoles. Maistas geras, tik kai esam buve Botanike tai kai lygini tai gerokai prasciau. O siaip tai visa kita normalu, tik kazkaip man uz tokia kaina noretusi didesnes ir grazesnes teritorijos. Pliusas tas, kad neblogas vidaus baseinas ir pirtis, didele patalpa, smagu buvo paplaukioti baseine, nes viena diena buvo apniuke ir lijo.
Atsakyti
Mes irgi rezervavome kelione i Turkija, nors net neplanavome.. kazkaip visada keliaujame spalio pradzioje ir viska perkame patys, bet vakar pabudome ir nusprendeme kad norim vestuviu metines (geguze) svesti Turkijoj ... viesbuti emem Majesty mirage park resort, atsiliepimu visokiu yra, bet mums i ji zenkliai pigiau gaunasi, nes vaikams 14 metu nuolaidos taikomos, kituose tik iki 11 metu nuolaidos.... vienzo pasigrozesime grazia zydincia Turkija, nes spali tik isdegusia gamta visur matydavom


tik biski bijau del oru geguzes 4 diena, gal kas buvo ir zino ar jau silta buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2013 11 09, 14:15)
Mes irgi rezervavome kelione i Turkija, nors net neplanavome.. kazkaip visada keliaujame spalio pradzioje ir viska perkame patys, bet vakar pabudome ir nusprendeme kad norim vestuviu metines (geguze) svesti Turkijoj ... viesbuti emem Majesty mirage park resort, atsiliepimu visokiu yra, bet mums i ji zenkliai pigiau gaunasi, nes vaikams 14 metu nuolaidos taikomos, kituose tik iki 11 metu nuolaidos.... vienzo pasigrozesime grazia zydincia Turkija, nes spali tik isdegusia gamta visur matydavom
tik biski bijau del oru geguzes 4 diena, gal kas buvo ir zino ar jau silta buna  g.gif


musu vestuviu metines ir geguzes 11, tai anksciau tokiam metui visada vykdavom i Turkija. Oras niekada nenuvyle, budavo ~28. O pernai buvo net 35 laipsniai, tai net patys turkai pernai stebejosi tokiu karsciu tokiu metu.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2013 11 07, 20:32)
Del idomumo pasiknisau pasiulymuose, nu kainos nedziugina. kaip musu seimai paatostogauti 2 sav uz 9000? Vaikai vienas 5 m., o kitas 2.5, tai reikia ir animacijos ir vaikisku pramogu... Kazkaip nelinksma.

kaip dviem savaitem,kaina labai gera.

QUOTE(oaze 2 @ 2013 11 08, 15:25)
Na panašu, kad mes šiais metais pirmi užsakėm kelionę į Turkiją vacation1.gif Skrisim liepos 1 d.11 naktų į  Granada Luxury Resort (3 suaugė+1 vaikas 12 metų) su sofa travel nuolaida gavosi 9718 lt.Reitingas neblogas, o kaip ten bus pažiūrėsim ax.gif
http://www.tophotels...7799/?_mode=137

as irgi si ziurejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eziukas123 @ 2013 11 09, 13:54)
Mes pernai ilsejomes geguzes menesi. Buvom 3 suauge ir vaikas 11 metu. Mokejom 8000 uz 9 nakvynes. Viskas ten lyg ir gerai, bet antrakart nevaziuociau. Teritorija labai maza, i jura tik nuo pirso, nuo kranto prieit neimanoma, o keli metrai kur imanoma, tai buvo kazkoks purvas, zoles. Maistas geras, tik kai esam buve Botanike tai kai lygini tai gerokai prasciau. O siaip tai visa kita normalu, tik kazkaip man uz tokia kaina noretusi didesnes ir grazesnes teritorijos. Pliusas tas, kad neblogas vidaus baseinas ir pirtis, didele patalpa, smagu buvo paplaukioti baseine, nes viena diena buvo apniuke ir lijo.

negi vel teks Botanika ziuretis, siaip visgi mielai sugrisciau wub.gif bet norisi ir kazka kito pabandyti..
Pazystama isgyre Turan viesbutuka.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2013 11 09, 14:15)
Mes irgi rezervavome kelione i Turkija, nors net neplanavome.. kazkaip visada keliaujame spalio pradzioje ir viska perkame patys, bet vakar pabudome ir nusprendeme kad norim vestuviu metines (geguze) svesti Turkijoj ... viesbuti emem Majesty mirage park resort, atsiliepimu visokiu yra, bet mums i ji zenkliai pigiau gaunasi, nes vaikams 14 metu nuolaidos taikomos, kituose tik iki 11 metu nuolaidos.... vienzo pasigrozesime grazia zydincia Turkija, nes spali tik isdegusia gamta visur matydavom
tik biski bijau del oru geguzes 4 diena, gal kas buvo ir zino ar jau silta buna  g.gif

geguzes 4diena nerizikuociau blush2.gif jaigu kainuotu pora tuks.tai taip. Kai sumoki tokia sumele,tai maziausiai noretusi dar ir oro blogo
Man geriausiai geguzes galas wub.gif

berodz uzpraitais metais geguze buvo labai salta ir lietinga.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 11 10, 13:00)
geguzes 4diena nerizikuociau  blush2.gif jaigu  kainuotu pora tuks.tai taip. Kai sumoki tokia sumele,tai maziausiai noretusi dar ir oro blogo
Man geriausiai geguzes galas wub.gif

berodz uzpraitais metais geguze buvo labai salta ir lietinga.

kaip ten bebutu kelione jau uzsakyta.... rizika del oro yra, bet bus kaip bus, rasim ka veikti. Geguzes gale jau su atostogom neiseina susiderinti, o vasara ir Lietuvoje silta, tad trauksime i Latvijos pajuri. Siemet Kretoj spalio 2 vaziavom, 3 dienas su striukem vaiksciojom, o veliau atvyke ir labiau rizikave del oru megavosi katsciais iki pat lapkricio
Atsakyti