Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Na, tai kaip ten orai? Ryt išskrendam, nežinau kokius rūbus imti doh.gif Prognozės tai lyg ir neblogai atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2013 10 22, 22:32)
Na, tai kaip ten orai? Ryt išskrendam, nežinau kokius rūbus imti  doh.gif  Prognozės tai lyg ir neblogai atrodo...

Sveiki, pasiimkit ką nors šiltesnio, nes vakarais vėsoka. Mes buvom Alanijoj,tai dienom nuo 25 iki 28, o ryte ir vakare vėsoka , norisi šiltesnio rūbo. Gerų atostogų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drakosa1 @ 2013 10 23, 08:22)
Sveiki, pasiimkit ką nors šiltesnio, nes vakarais vėsoka. Mes buvom Alanijoj,tai dienom nuo 25 iki 28, o  ryte ir vakare vėsoka , norisi šiltesnio rūbo. Gerų atostogų. biggrin.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat susiruošėm į Alaniją spalio 31 d. Važiuojam pirmą kart, tai dar nieko nežinom... blush2.gif Girdėjom, kad keliones pas vietinius galima nusipirkti dvigubai pigiau nei Novature.. Gal kas galėtų parekomenduoti kokią vietinę agentūrą ax.gif baisu, kad neapgautų....
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2013 10 23, 14:56)
Mes taip pat susiruošėm į Alaniją spalio 31 d. Važiuojam pirmą kart, tai dar nieko nežinom...  blush2.gif  Girdėjom, kad keliones pas vietinius galima nusipirkti dvigubai pigiau nei Novature.. Gal kas galėtų parekomenduoti kokią vietinę agentūrą  ax.gif  baisu, kad neapgautų....

Kokias konkrečiai ekskursijas? Nes pačios įdomiausios tokiu metu jau nebeorganizuojamos.
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2013 10 23, 21:27)
Kokias konkrečiai ekskursijas? Nes pačios įdomiausios tokiu metu jau nebeorganizuojamos.


Kadangi važiuojam pirmą kart, tai nelabai žinau kokios tos ekskursijos ten būna. Tiesiog gal kas žino patikimą agentūrą. O kokias ekskursijas organizuos, į tokias ir važiuosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2013 10 24, 10:34)
Kadangi važiuojam pirmą kart, tai nelabai žinau kokios tos ekskursijos ten būna. Tiesiog gal kas žino patikimą agentūrą. O kokias ekskursijas organizuos, į tokias ir važiuosim  4u.gif

Rekomenduočiau vykti į Sapadere kanjoną. Prieš kelias dienas ten buvau, patiko. Su džipais vykstama pirma aplankoma ciuceler ola(stalagmitai, stalaktitai) o paskui į Sapadere kanjoną. Mes mokėjome 30 dol vienam. Žinoma pirkome iš vietinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2013 10 24, 10:34)
Kadangi važiuojam pirmą kart, tai nelabai žinau kokios tos ekskursijos ten būna. Tiesiog gal kas žino patikimą agentūrą. O kokias ekskursijas organizuos, į tokias ir važiuosim  4u.gif


Šiemet buvau 3-ią kartą Turkijoje ir labai daug ekskursijų esu buvusi. Patikima tikrai yra Simphony agentura, Penisula Tour (lyg taip rašosi). Pirmoji mažesnė, antroji - didesnė agentūra. Simphony mus vežė į Pamukalę (antrą kartą ax.gif ), tai man jos kelionė labiau patiko, nei Penisula, nes buvo tarpinė stotelė (važiavom iš BODRUMO regiono) kurorte kalnuose, kur trykšta geizerių vanduo, ten pietavom ir maudėmės nemokamai geizerių baseine, paprastam baseine ir pietavom tame viešbutyje nemokamai, su Penisula stojome kilimų fabrike ir valgėm kažkokioj valgyklėlėj ... Bet ten (iš Antalijos regiono kai važiuoji) stoja daug agentūrų 4u.gif
Tik nepirkite kelionių viešbutyje ar iš savo agentūrų atstovų, nes kainos tai kosminės smile.gif PVZ.: Pamukalė 1 žmogeliui kainavo 32 EUR su viskuo, o su mus skraidinusia agentūra - 95 EUR. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tornadziukas @ 2013 10 24, 15:56)
Šiemet buvau 3-ią kartą Turkijoje ir labai daug ekskursijų esu buvusi. Patikima tikrai yra Simphony agentura, Penisula Tour (lyg taip rašosi). Pirmoji mažesnė, antroji - didesnė agentūra.  Simphony mus vežė į Pamukalę (antrą kartą ax.gif ), tai man jos kelionė labiau patiko, nei Penisula, nes buvo tarpinė stotelė (važiavom iš BODRUMO regiono) kurorte kalnuose, kur trykšta geizerių vanduo, ten pietavom ir maudėmės nemokamai geizerių baseine, paprastam baseine ir pietavom tame viešbutyje nemokamai, su Penisula stojome kilimų fabrike ir valgėm kažkokioj valgyklėlėj ... Bet ten (iš Antalijos regiono kai važiuoji) stoja daug agentūrų  4u.gif
Tik nepirkite kelionių viešbutyje ar iš savo agentūrų atstovų, nes kainos tai kosminės smile.gif PVZ.: Pamukalė 1 žmogeliui kainavo 32 EUR su viskuo, o su mus skraidinusia agentūra - 95 EUR. 4u.gif


Ačiū labai už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Sianakt gryzom is Kemero, vakar karsciausia savaites diena buvo, nuo pat ryto zmones jau juroj mirko, baseinai salti, niekas nesimaudo tik drasiausi smile.gif buvom su 1,5 m. vaiku. Asmeniskai man labiau patiko Kemere nei Alanijoj, viska lengvai apeini, galima rasti zaidimu aiksteliu, miesto papludimi net galima rast beveiks smeleto kranto. Kitakarta vezciausi tik dolerius, arba tiesiog nusiimciau liromis pinigus. Yra prekybos centras, kuriame nebrangios tyreles ir pampiai kam aktualu. Siaip rytais ir vakarais vesu, bet diena su maudomais galima begiot, saulute dar pasildo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princeless: 25 spalio 2013 - 10:44
Labas rytas,
mes lapkricio 3 i Antalija isskrendame .... pazintine/poilsine kelione
gal kas galite nurodyti kokiu vietiniu SPA, masazu ...
Kadangi gyvensime 5* viešbutyje, SPA masažų kainos nebus labai mažos... 4u.gif
keista kelione uzsisakeme biggrin.gif kai dabar mastau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
ka tik parlekem,buvom salia Alanijos,apie 16km.Konakli miestelyje.autobusu 2doleriai.vaziuoja jie kas 6min.
kam aktualu,tai pampiai tikrai daug pigesni,nei pas mus ir neverta ju veztis.28vnt sauskleniu triusikeliu 6.5dolerio.
ten daug viesbuciu tiesiog jau uzsidarineja,bet oras pasaka,pliaze guledavom iki 17-18val.baseinuose vanduo saltas,juroj tik mirkt ir neislipt.
kazkaip mane sokiravo kainos visur,palyginus kai seniau esu buvusi,tai ogogooo.tai nieko ir nepirkom,o su mazu vaiku pasibastyti parduotuvese -be sansu.tik stabteli ir jau lipa ir lekia savais reikalais.
del vietiniu agenturu-manau jie visi normalus.mum siule kelione laiveliu Manavgate uz 40$.o vietineje maciau uz 25$
del pinigu,tai jie jau ismoke paskaiciuoti pagal esamus valiutu kursus.tik kai graza atidavineja lyromis,klauskite kokiu kursu skaiciuoja.pvz-$-1.9lyros.o pardeje paskaiciuoja maziau-1.8lyros,tai ne toks jau didelis skirtumas.
o siaip keiskites i lyras ir nereikes sukti galvos ir skaiciuoti
Atsakyti