Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

su ta valiuta tai ydomiai,perkant doleriais ar eurais jie apvalina,arba graza atiduoda lyrom,ypac kai preke sveriama.ziurejau kursa,tai jeigu teisingai supratau 1lyra lygi 1.35 lito.tai uz 1 doleri gaunasi panasiai dvi liros,bet cia musu banke ziurejau.
seniau budavo -kiek kainuoja-1 doleris,1 euras.
veliau jau gaudavosi atvirksciai-2doleriai,1euras.
finale-skaiciuoti visi ismoksta,didesnes sumas jau su skaiciuotuvu primeta ir rodo suma viena, kita ar trecia valiuta.
labai siulo lukuma-ju rytietiskus saldumynus,tik va irgi kate maise-dezute atidarai,o ten dar toks kaip remelis,ir vietos saldumynams nedaug,ir jie neciuozineja.
man sis saldumynas visai neskanus,kazkokia marmalioze burnoj veliasi,kiti juos dievina.
apie datules-pas mus maximoj tos didziules,kainuoja 39.99lt.o ten po 2 dolerius uz kg pirkau.
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 10 14, 17:58)
Dėkui jums, apsirūpinsiu tuomet ir aš vaisiais, nes daiktų gaunasi vežtis nedaug, tai bus laisvo svorio lagamine lauktuvėms. Tik kaži kaip geriau atsiskaityt turguje ar eurais, ar doleriais ar jų lyrom? Nes viešbutyje tai eurais kaip supratau. O va kitur tai kaži kuo čia palankiau būtų  g.gif

Tik lirom.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 10 14, 22:53)
Tik lirom.

Turbūt nebus problemų jų nusipirkti viešbutyje? O likusias gal ten pat ir atsikeisti galima, ar kaip jūs darote? Gal tada dolerių visiškai nesivežti, o tik eurus?
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 10 15, 20:38)
Turbūt nebus problemų jų nusipirkti viešbutyje? O likusias gal ten pat ir atsikeisti galima, ar kaip jūs darote? Gal tada dolerių visiškai nesivežti, o tik eurus?

Jei ir bus, itariu, ju siulomas kursas jums nepatiks. As veziausi kazkiek $ ir gryninausi liras bankomate. Liras geriausia visas issileist, o $ jei atliks, galesit issikeist LT atgal i litus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 15 spalio 2013 - 19:53
QUOTE(perla10 @ 2013 10 14, 16:00)
į Antaliją ten

oj faina. Ir aš dabar užsimaniau, erzini tu čia smile.gif būtinai nuvyk į pamukalę, ji atrodo įspūdingai , man ten labai patiko. Paskui dar žaliasis kanjonas... siaip ten daug visokiu vietu ispudingu, pasiskaityk gal placiau rasi. Be to butinai pavalgyk vietiniuose restoraneliuose – zinok, ten nerealu yra smile.gif visokios gerybes, desertai mmm smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JM @ 2013 10 14, 19:38)
kuom?
Papildyta:

Bet, taip visur kurortiniuose rajonuose, visuose panašiose vietose.Nieko išskirtinio. Ar žinote gydymo įstaigą TR, kur gydo visas odos ligas nepriklausomai nuo metų laiko TR ?


Na nepasakyčiau... Kai kuriuose kurortuose, man nelabai tinka oras, kad ir šiltuose kraštuose. Gal dėl per didelio vėjo ar dar kažko, negaliu atsakyt. Turkija man pats tas smile.gif
O ka veikti? nejuokauk, jei važiuoji ilsėtis tai būtent tai ri darai - tame ir esmė, kad pailsi, oras geras, viešbutį puikų išssirenki, visokios spa ir pan. o svarbiausia gali nuo pažįstamų pabėgt, nuo aplinkos įprastos... Aš tai už Turkiją net ir žiemą
Atsakyti
Jo butinai, maistas ir man labai patinka. Pamenu, kai vykom I barselona tai atradom kazkokioje programeleje vietini maza restoraneli jurso gerybiu toki visai ne turistini. Bet koks skonis, koks ispudis.. jis dirba tik keleta valandu vakarais kai zvejai grizta is juros smile.gif gal zinai ka nor sir turkijoj? Ar kokia gera programele telephone apie turkija…
Atsakyti
QUOTE(perla10 @ 2013 10 16, 08:54)
Jo butinai, maistas ir man labai patinka. Pamenu, kai vykom I barselona tai atradom kazkokioje programeleje vietini maza restoraneli jurso gerybiu toki visai ne turistini. Bet koks skonis, koks ispudis.. jis dirba tik keleta valandu vakarais kai zvejai grizta is juros smile.gif gal zinai ka nor sir turkijoj? Ar kokia gera programele telephone apie turkija…

reiktu man geriau pagalvot… o kurioje tiksliau vietoje ruosiesi apsistoti?
Atsakyti
QUOTE(aleksss @ 2013 10 16, 08:56)
reiktu man geriau pagalvot… o kurioje tiksliau vietoje ruosiesi apsistoti?


dar neisirinkau. Žiūriu Alaniją, TAC PREMIERE viešbutį 899litai kelionė, 7 nakvynės. Visai neblogai ir viešbutis atrodo labai prabangiai smile.gif)) Gal kas esat buvę? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla10: 16 spalio 2013 - 12:17
QUOTE(perla10 @ 2013 10 16, 12:16)
dar neisirinkau. Žiūriu Alaniją, TAC PREMIERE viešbutį  899litai kelionė, 7 nakvynės. Visai neblogai ir viešbutis atrodo labai prabangiai smile.gif)) Gal kas esat buvę?  4u.gif

Mano tėvukas grįžo prieš kelias dienas iš Tac. Liko labai patenkintas. Aptarnavimas, kambariai, maistas ir vieta - idealiai (jis tikrai ne pirmą kartą Turkijoje ir turi su kuo lyginti).
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 10 14, 21:53)
Tik lirom.

mes kiek apsipirkinėjom,klausinėjom kainų visomis valiutomis,tai dažniausiai laimėdavo doleris. Nors važiuojant kelionių vadovė aiškino koks euras gėris ir ko nieks jų nesiveža. Na ką žinau kai už prieskonius turėjau sumokėti 10 eurų, kurių neturėjau paklausiau kiek dolerių? tie patys 10,tai skirtumas truputį yra. Panašiai ir visur kitur. Pirkom maikutes tai už vieną sumokėjau 10 lirų, už kitas dvi 10dolerių, jų visų kaina vienoda,tiesiog norėjau išleisti liras. Aišku skirtumas nežymus,na bet vis litas kitas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 10 15, 21:52)
Jei ir bus, itariu, ju siulomas kursas jums nepatiks. As veziausi kazkiek $ ir gryninausi liras bankomate. Liras geriausia visas issileist, o $ jei atliks, galesit issikeist LT atgal i litus.

O kaip jų bankomate išsikeisti doleriusį liras? Jei galite parašykite smulkiau, nes bijau,kad nemokėsiu tokio dalyko, juk turkiškai tai nieko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 10 16, 20:39)
O kaip jų bankomate išsikeisti doleriusį liras? Jei galite parašykite smulkiau, nes bijau,kad nemokėsiu tokio dalyko, juk turkiškai tai nieko nesuprantu  unsure.gif

Ne jokius dolerius, veziesi bankine kortele su pinigais saskaitoj ir ten issiimi liru, kaip kad Lietuvoj issiimtum litu. biggrin.gif Ten saskaitoj viskas kovertuojasi. Beje, ir bankomatuose galima anglu kalba pasirinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 16 spalio 2013 - 20:39