Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(labutis @ 2013 10 14, 13:30)
Gal galite pasidalinti kokiu zemelapiu naudojates, kur matytusi Alanijos ar netoli jos, lankomos vietos. O dviraciu nuoma, daznai net paciuose viesbuciuose buna.


apylinkes tyrinejau su google earth.ir permetu ydetas nuotraukas,va taip ir bandau orientuotis,kur kas yra,ir kaip atrodo.
Papildyta:
https://www.google.lt/maps/preview#!dat...3;1e3&fid=7
uzeini ant foto apacioj ir rodo,kur ta vieta randasi
Atsakyti
Perla10, Turkija žiemą nemažiau įspūdinga nei kitais metų laikais tikrai vyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksss @ 2013 10 14, 13:53)
Perla10, Turkija žiemą nemažiau įspūdinga nei kitais metų laikais tikrai vyk smile.gif


Gal gali papasakoti plačiau? Aš matai, palieku savo mazius lietuvoje ir noriu isvykti pailseti, tai man nereikia super festivalių smile.gif o tu esi buvusi?
Atsakyti
Aš turbūt šimtą metų važinėju atostogaut į Turkiją ir man neatsibosta smile.gif Puikus oras, klimatas ten kaip tik man - oda tiesiog atsigauna nuo jo. Esu buvus ir kai karšta ir kai ne taip šilta ten... Žiemą turkijoje man labai patinka visokios proceduros, spa ir panašiai. Be to aišku nebėra spūsčių, kas irgi yra žiauriai gerai...
Atsakyti
Jo kai nėra milijardo turistų tai žiauriai gerai, turbūt ir kainos pigesnės ir apsipirkt galima.. o aš net nežinojau, kad novaturas organizuoja keliones į turkiją žiemą
Atsakyti
Organizuoja ir tikrai gerom kainom. Na jie rašo, kad ten puikus laikas ekskursijoms. Gal dar žinot ką nros apie tai? Aš čia naujokė tai gal kiek iš dangaus iškritus, bet noris pasidomėt prieš perkant...
Atsakyti
į kurią turkijos vietą ten organizuojamos kelionės?
Atsakyti
į Antaliją ten
Atsakyti
QUOTE(Koso @ 2013 10 14, 00:12)
as veziau-granatas,mangus tokius gigantiskus po 1kg,o skanuteliai,nesu valgius.dar veziau aivos vaisius.
Papildyta:
datules veziau lauktuviu.
mangus kai pirkau,perspejau kad lauktuviu,tai isrinko kietesni,ir sake,kad parvaziavus bus pats tas,tai taip ir buvo.opuncijos vaisius veziau-cia kaktusu vaisius.tie kaktusai auga ant kiekvieno kampo,kainuoja pigiai,ir niekada nesusigundykite ju skinti patys-nes dygliu prisivarysit tiek,kad dar ilgai keiksite ir save ir kelione
Papildyta:
granatu sultis geriau svieziai spaustas gatveje,senas diedukas spaude is granatu,sake gyvena kalnuose.kai gurkstelejau svieziu sulciu-nuo skonio akys apraibo.aparatas labai parastas ir primityvus,kad ji pamacius,nekyla baime-del antisanitarijos.tai ir surizikavau,o po to ir granatu nusipirkau.nepamenu kainos,bet labai pigiai.stikline didele sulciu 0.5lt apie 1.5lt.
siaip vazinejantis su masina,galima pamatyti pakelese augancius granatu krumus ir taip keista,kai isvysti vaisius nusprogusius per puse su byranciomis seklomis.galvodavau-tai kodel niekas ju neskina.panasiai kaip Kretoje apelsnu mandarinu medziai ir vaisiai supuve ir sveiki guli.

Dėkui jums, apsirūpinsiu tuomet ir aš vaisiais, nes daiktų gaunasi vežtis nedaug, tai bus laisvo svorio lagamine lauktuvėms. Tik kaži kaip geriau atsiskaityt turguje ar eurais, ar doleriais ar jų lyrom? Nes viešbutyje tai eurais kaip supratau. O va kitur tai kaži kuo čia palankiau būtų g.gif
Atsakyti
Atsiprasau jei buvo rasyta, bet gal kas dabar yra ar ka tik buvo Kemere, kokia valiuta naudingiau veztis? Liros, Doleriai ar Eurai?
Atsakyti
QUOTE(princeless @ 2013 10 14, 19:10)
Atsiprasau jei buvo rasyta, bet gal kas dabar yra ar ka tik buvo Kemere, kokia valiuta naudingiau veztis? Liros, Doleriai ar Eurai?


Kemere poilsiauja daug rusų turistų, todėl visur susikalbėsit rusiškai ir populiarūs doleriai. Aišku ir liros.
Atsakyti
QUOTE(aleksss @ 2013 10 14, 12:53)
Perla10, Turkija žiemą nemažiau įspūdinga nei kitais metų laikais tikrai vyk smile.gif

kuom?
Papildyta:
QUOTE(aleksss @ 2013 10 14, 13:54)
Aš turbūt šimtą metų važinėju atostogaut į Turkiją ir man neatsibosta smile.gif Puikus oras, klimatas ten kaip tik man -  oda tiesiog atsigauna nuo jo. Esu buvus ir kai karšta ir kai ne taip šilta ten... Žiemą turkijoje man labai patinka visokios proceduros, spa ir panašiai. Be to aišku nebėra spūsčių, kas irgi yra žiauriai gerai...

Bet, taip visur kurortiniuose rajonuose, visuose panašiose vietose.Nieko išskirtinio. Ar žinote gydymo įstaigą TR, kur gydo visas odos ligas nepriklausomai nuo metų laiko TR ?
Atsakyti