Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Besikraunant daiktelius į Turkiją iškilo kvailas klausimas blush2.gif Kaip ten vanduo - geriamas iš čiaupo? O ar galima į lagaminą vandens įsimesti bent butelį? Galvoju gal viešbutyje bus vandens kambariuose, juk 5* blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2013 10 08, 19:30)
Besikraunant daiktelius į Turkiją iškilo kvailas klausimas  blush2.gif  Kaip ten vanduo - geriamas iš čiaupo? O ar galima į lagaminą vandens įsimesti bent butelį? Galvoju gal viešbutyje bus vandens kambariuose, juk 5* blush2.gif

iš krano tikrai nerekomenduojama gerti
tačiau visuose viešbučiuose, na bent jau 5* visada vandens pilna, gali pasiimti ar iš šaldytuvu ar bent kuriam bare. taip kad nesitempkit bereikalingo svorio
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 10 08, 21:34)
iš krano tikrai nerekomenduojama gerti
tačiau visuose viešbučiuose, na bent jau 5* visada vandens pilna, gali pasiimti ar iš šaldytuvu ar bent kuriam bare. taip kad nesitempkit bereikalingo svorio

Dėkui. Aš taip irgi įsivaizduoju, kad na jau vandens tai kažkaip gi turėtų būti smile.gif Tik mes neėmėm "viskas įskaičiuota", o tik pusryčius ir vakarienę, kadangi dienos metu planuojam laiką leisti ne viešbutyje. Tai man rodos, kad tokiu atveju gėrimai jau nepriklauso. Bet kai mes alkoholio nevartojantys ir tam viešbutyje nesėdėsim tai nesinori ir to "viskas įskaičiuota" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2013 10 06, 09:19)
Tiesa sutikti Lietuviai labai keike viešbučius Rizzi ir Grand Beauty Hotel


šita girdėjome ir mes. čia žmonės buvo pirkę tez express 4*
tai siaubas kai prisiklausėm atsiliepimųųųųųųųųųųų

beje su tez express 5* irgi ne koki viešbutį gavo, bent jau vieta ir išorė tokia pasirodė
dabar tikrai žinau, kad taip niekada nerizikuočiau, jau geriau brangiau, bet bent žinai ką perki
Atsakyti
mes irgi kuo greiciau norim i turkija, renkames labai, nes ir negalim per daug islaidaut. ax.gif ieskau Kemere
Atsakyti
sveikos ilindau apskiatyti akip Turkijos keliautojos gyvena 4u.gif
QUOTE(Risilota8 @ 2013 09 27, 16:44)
Noriu į Antaliją kur nors, kokios 3-4*, 7n,1000 - 2000lt tarpe. aišku kuo mažiau tuo geriau smile.gif

mes pries 2 metus vasaros viduri (liepa) vaziavome i antalija 2600lt 2 suauge
Gural 3* ( viskas iskaiciuota) viesbutukas ( pagrinde skandinavu rinktine)
pirkome pramogas is vietiniu ( safari, plaukimas upe, kelione po turkijos kaimelius, Alanijos pilis+urvai, oi pamirsau pamineti turkijos pirtis wub.gif
visa kelione su lauktuvemis mums kainavo, gryzus paskaiciavome 3200lt
tai manau tikrai rasite iki 2000lt spali 4u.gif

QUOTE(Risilota8 @ 2013 09 27, 16:53)
Geras! o kas nors skridot i Turkija su novaturu? kokie atsiliepimai?

Mes skridome likome patenkinti 4u.gif

QUOTE(Neili @ 2013 09 27, 22:54)
neieskokit, nerasit. mes taip pat skrisim su eco travel spalio 10 d. , skambinau konsultante sake registracija internetu negalima, reikia oro uoste buti pries 2-1,5 h. ir registruotis  4u.gif


taip registracija vietoje - oro uoste, NEMOKAMA 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliu.labai: 09 spalio 2013 - 10:31
QUOTE(simbail @ 2013 10 09, 08:23)
Dėkui. Aš taip irgi įsivaizduoju, kad na jau vandens tai kažkaip gi turėtų būti  smile.gif  Tik mes neėmėm "viskas įskaičiuota", o tik pusryčius ir vakarienę, kadangi dienos metu planuojam laiką leisti ne viešbutyje. Tai man rodos, kad tokiu atveju gėrimai jau nepriklauso. Bet kai mes alkoholio nevartojantys ir tam viešbutyje nesėdėsim tai nesinori ir to "viskas įskaičiuota"  ax.gif


Va čia jau kaip papulsit vandens turėtų būti, bet kaip jau minėjau tuose viešbučiuose Rizzi ir Grand beauty viešbučiuose nors ir viskas įskaičiuota vandens nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
kolega Turkijoj siu metu,praejusia sav.rase kad oras prastas salta,iki 20 laipsniu.bet ziurint i prognozes lyg ir silciau pasidarys.
esu buvus Kemero paciam pakrastyje Daima resort 5 *viesbutyje,tai labai patiko,nors ir per kelia i papludimi pereit reik.didziulis citrusiniu sodas,geras papludimys.
Atsakyti
ar yra buvusiu camjuvos stardust beach hotel? kokiu atsiliepimu gal kas turite?
Atsakyti
http://hotels.turizm...st-beach-hotel/
sviezi atsliepimai apie si viesbuti,rusu kalba jeigu laimiene suprantate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koso @ 2013 10 09, 10:51)
kolega Turkijoj siu metu,praejusia sav.rase kad oras prastas salta,iki 20 laipsniu.bet ziurint i prognozes lyg ir silciau pasidarys.
esu buvus Kemero paciam pakrastyje Daima resort 5 *viesbutyje,tai labai patiko,nors ir per kelia i papludimi pereit reik.didziulis citrusiniu sodas,geras papludimys.

keista kažkaip
prajusia visa savaite buvau Turkijoj
ras buvo super +36, vanduo apie 30, tik viena nakti palijo, vejas pakiles buvo, tai vesoka, o siaip tai nerealus oras.
Atsakyti
ydomus nesutapimas su orais tada g.gif
gal kaip tik ir rase,kai buvo atvese .
net mus biski atpurte tokie kolegos nusiskundimai del oro.pradejom dairytis i kitas salis.dabar visai pasimeciau.o ir prognozes i geraja puse linksta
Atsakyti