Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Sawanna @ 2013 09 23, 11:13)
Sveiki,
gal kas ant greituju pasakytu kokius pinigus siuo metu labiau apsimoka veztis i turkija? g.gif

Is mano patirties - issigryninti vietoje bankomate liru is korteles.
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2013 09 23, 10:13)
Sveiki,
gal kas ant greituju pasakytu kokius pinigus siuo metu labiau apsimoka veztis i turkija? g.gif

gal doleriu
Atsakyti
turiu klausimuka, gal kas iš nesenai grįžusių merginų turi parsivežę turkiškų pinigėlių
gal jie nereikalingi, nupirkčiau
Atsakyti
Gal kas rugsėjo 30d. skrenda ir reikia kompanijos. Man 28m. Skrisčiau viena, ieškausi bilietų dabar, bet nėra su ko blush2.gif
Atsakyti
jungiames i kompanija smile.gif mes spalio 20d. isvykatame. kas kartu?
Atsakyti
Kazi kokius rubus veztis spalio men,? Skrendu 12d. Reikia turbut siltesniu, niekad nebuvau tokiu laiku g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2013 09 25, 22:32)
Kazi kokius rubus veztis spalio men,? Skrendu 12d. Reikia turbut siltesniu, niekad nebuvau  tokiu laiku g.gif  g.gif

lengva svarkeli koki ar skara, šali galit isimesti, bet salta nebus
mes penai buvom 20 d, tai man nereikejo tikrai siltu drabužiu, bet čia kai kas perneša tas temperaturas
Atsakyti
Na o as jau laukiu naujo vasaraos sezono paskelbimo.
Gal per isankstinius pardavimus bus galima gera kaina gaut ax.gif
Noriu surinkti daugiau info is jusu apie viesbucius.
kaip visiems lietuvaiciams, taip ir mums norisi geriausio uz maziausia kaina biggrin.gif
Vyktu musu misri kompanija.
4 suauge, viena panele 20m. ir 3 vaikai 13, 9, 7 metu.
Kas butu visiems priimtina?
Norisi ir kelioniu ir nardymo.
Gal raftingas gerai butu ismegint, Pamukale pamatyt...
Pirmaskartas butu mums Turkijoj.
Gal ka patarsit?
Apie 4* mastom, butu gerai ant juros kranto gal blush2.gif
Koki regiona rinktis?
Atsakyti
Įdomu kaip čia bus šiemet su kito sezono pardavimais ir kada jie prasidės, kai Novaturas ir Tezai pratesia Turkiją iki pat Naujųjų ir vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2013 09 26, 17:49)
Įdomu kaip čia bus šiemet su kito sezono pardavimais ir kada jie prasidės, kai Novaturas ir Tezai pratesia Turkiją iki pat Naujųjų ir vėliau  4u.gif

Zada pradet lapkricio menesi.
Bent taip man agenturoj sake blush2.gif
Atsakyti
Sakykite, gal pamenate, kurios vietos lektuve skirtos "dideliems zmonems", ta prasme, kurios vietos prie avarinio isejimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, noriu į Turkiją, gal žinot kokių gerų pasiūlymų? Tik nesiūlykit visokių neaiškių agentūrų
Atsakyti