Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(maryte47 @ 2013 09 19, 12:56)
Daug skaitau klausimų ir pasakojimų apie mažus vaikus. Mane niekada neerzina maži vaikai-labai myliu ir visada pakalbinu.Kai atostogavau Turkijoje mačiau visokių vaizdų-vieni valgo normaliai,kiti matosi valgo savo maistą,dar kiti tik rėkia ir nervuoja tėvus.Aišku ir tėvų yra visokių,o ką apie vaikus kalbėti.O skrendant iš Dalamano,lėktuve buvo tokia mergytė gal metų laiko,tai spiegė,tikra ta žodžio prasme "žviegė" valandą laiko.Sekundei nurimdavo ir vėl,bet ji be ašarų tik piktu rėkimu. Neaišku ar jai ką skaudėjo,ar kokia priežastis. Tačiau matyt išvargo ir užmigo.Kai aš prisimenu savo mažas dukras,kurios be problemų ir skrido ir važiavo,kalbindamos svetimų žmonių niekada neverkė,tai man labai gaila tėvų,kurių vaikai tokie verksniukai.Vaikams geriausias dalykas-vandenyje tiuškentis.

Džiaugiuosi, kad jūs tokia supratinga. Mes keliausim su dviem 4 metų ir 8 mėnesių vaikais. Daug kas sako, kad galėjom palaukti, kol vaikai paaugs, bet nelaukti yra daug priežsčių, o svarbiausia ta, kad norime gyventi čia ir dabar o ne po metų ar net mėnesio. Labiiausiai bijau, kad nevėluotų lėktuvas. Kai užsiskinėjom kelionę rinkomės viešbutį kad būtų arčiau oro uosto o gavosi taip kad pasikeitė oro uostasr kelionė iki viešbučio bus daug ilgesnė. Na bet tikuosi kad visą kelionę vaikai pramiegos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimas @ 2013 09 19, 09:22)
sveikos merginos,

Noriu pasiteirauti, gal kuri esat buve Alanijoje -Incecum.


Buvom, bet jau senokai - 2009 metais ax.gif Tiesa, nors viešbučio pavadinimas buvo Incekum Beach Resort, jis buvo arčiau Avsalar'o, nei Inčekum'o biggrin.gif
ČIA, nuo 47 žinutės mano senas fotoreportažas, pasižvalgykit, gal kas tiks biggrin.gif Ir daugiau toj temoj "pasikniskit", turėtumėt rasti daugiau fotoreportažų iš anos pusės 4u.gif Geri laikai tada buvo, daug kas grįžęs fotoreportažus rašė biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra skrendančių i Alaniją rugsėjo 27-tą?Vos pagavau kelionę,norėjau 28-ta,bet jau informavo,kad nebėr lėktuve vietų-o aš dar norėjau laukt paskutinės minutės-būčiau likus be kelionės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2013 09 19, 15:59)
Gal yra skrendančių i Alaniją rugsėjo 27-tą?Vos pagavau kelionę,norėjau 28-ta,bet jau informavo,kad nebėr lėktuve vietų-o aš dar norėjau laukt paskutinės minutės-būčiau likus be kelionės doh.gif

Aš taip pat norėjau "gaudyti" paskutinės minutės keliones, bet taip pat džiaugiuosi, ne tik kad vietų sparčiai mažėja, bet ir kainos sparčiai didėja, paskaičiavau dabar, kad ta pati kelionė į kurią su vyru skrisime, šiai dienai kainuoti beveik 1500lt daugiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pumilija @ 2013 09 19, 16:18)
Aš taip pat norėjau "gaudyti" paskutinės minutės keliones, bet taip pat džiaugiuosi, ne tik kad vietų sparčiai mažėja, bet ir kainos sparčiai didėja, paskaičiavau dabar, kad ta pati kelionė į kurią su vyru skrisime, šiai dienai kainuoti beveik 1500lt daugiau  blink.gif


O kur jus skrendat?Man siandien agentura primete kalna pasiulymu i Turkija Al po 950 lt tik triju zvaigdziu,tai kolege vis tik liepe rinktis bent keturiu*,nes tipo trys-nekažką g.gif ..teko griebt uzz 1150 lt-manau visai pusė velnio kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2013 09 19, 16:25)
teko griebt uzz 1150 lt-manau visai pusė velnio kaina g.gif

Labai gera kaina.
Atsakyti
Mes į Avsalarą (apie 30km ki Alanijos). Nors tiesą pasakius nelabai suprantu, ar tai atskiras miestelis, ar kaip ir rajonas tokiu pavadinimu doh.gif

Kai rinkomės kelionę irgi ne išvieno girdėjom kad rinktis bent jau 4* viešbutį, bet taip jau išėjo, kad už labai gerą kainą gavom 5* viešbutį su ultra viskas įskaičiuota, tik kad viešbutis truputi gąsdina the inn resort. nemažai komentarų kad nebaigtos statybos ir pan. bet tikiuosi, kad kai nuvyksim viskas bus baigta ir galėsim bent jau ten džiaugtis geru oru bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumilija @ 2013 09 19, 16:56)
Mes į Avsalarą (apie 30km ki Alanijos). Nors tiesą pasakius nelabai suprantu, ar tai atskiras miestelis, ar kaip ir rajonas  tokiu pavadinimu doh.gif

Kai rinkomės kelionę irgi ne išvieno girdėjom kad rinktis bent jau 4* viešbutį, bet taip jau išėjo, kad už labai gerą kainą gavom 5* viešbutį su ultra viskas įskaičiuota, tik kad viešbutis truputi gąsdina the inn resort. nemažai komentarų kad nebaigtos statybos ir pan. bet tikiuosi, kad kai nuvyksim viskas bus baigta ir galėsim bent jau ten džiaugtis geru oru  bigsmile.gif



Man per atostogas dzin buna viesbutis-vis tiek ten griztam tik permiegot,na aisku maistas svarbu,bet visa kita-atostogos man yra-gera kompanija,jura,saule,judesys,ispudziai ir pažinimas smile.gif Nesuprantu pazistamu,kurie kur benuskristu daugiau viesbucio,baseino ir gulto nieko nemato-ir nenori pamatyt biggrin.gif -va sitoks pasaulio pazinimas man nesuvokiamas smile.gif
Atsakyti
Jurmarta, o ko cia nesuprasti, jei zmones tiesiog nori pailseti? Mes Turkijoje ne pirma karta buvome, abu su vyru isvarge nuo mazu vaiku, darbu ir visos rutinos namines. Todel si karta nekisom nosies is viesbucio ir turejom tinginio atostogas-valgem, maudemes,miegojom. Siuo gyvenimo etapu mums butent to reikejo, o seniau tik lekdavom, kad kuo daugiau pamatyti. Tikiu, kad po keliu metu vel noresim pazintiniu kelioniu ir daugiau judesio.
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2013 09 19, 17:10)
Man per atostogas dzin buna viesbutis-vis tiek ten griztam tik permiegot,na aisku maistas svarbu,bet visa kita-atostogos man yra-gera kompanija,jura,saule,judesys,ispudziai ir pažinimas smile.gif Nesuprantu pazistamu,kurie kur benuskristu daugiau viesbucio,baseino ir gulto nieko nemato-ir nenori pamatyt biggrin.gif -va sitoks pasaulio pazinimas man nesuvokiamas smile.gif


Turit suprasti ir kitus, pvz mes is pajurio, tai as su vaikais kiekviena diena i pliaza vasara lekiam, tai jura tiek ikyrejo, kad Turkijoj tik gero viesbucio, baseino ir gulto norejosi. Ta ir turejom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2013 09 20, 11:31)
Turit suprasti ir kitus, pvz mes is pajurio, tai as su vaikais kiekviena diena i pliaza vasara lekiam, tai jura tiek ikyrejo, kad Turkijoj tik gero viesbucio, baseino ir gulto norejosi. Ta ir turejom bigsmile.gif



Na jūs čia nepykit ant manęs-nenorėjau nieko įžeist 4u.gif Tiesiog žiūriu iš savo bokšto ir tiek..Suprantu,kai pavargsti nuo visko ir norisi tiesiog pasyvaus poilsio-viskas suprantama,tik nesuprantu ,kai zmones nei vienoj kelionej nenori pamatyt salies,jos gamtos,kulturos ir pns.ir cia tikrai ne delto kad pavarge-tiesiog niekas neidomu..na bet nesvarbu-kiekvienam savo g.gif
Atsakyti
gal kazkas skrenda rugsejo 30 i turkija?mes i antalija skrendame tuo laiku su 4 metu mergyte ir 3 mensiu kudikiu:)
Atsakyti