Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(troliuke @ 2013 09 16, 19:57)
Mes skrendam si penktadieni i Turkija.
biski nugazdino viena pazistama, sake kad vakarai jau vesoki buna. reikia siltu rubu.

kazin ar tiesa?  g.gif




Man keist, kas skrendantys rugsėjo mėnesį pergyvena dėl oro Turkijoje. Mes pernai Turkijoje, Alanijos regione buvome spalio 16 - 23 d. tai tik du vakarus dėjausi megztuką einant vėlai vakare prie jūros. Dieną temperatūra būdavo 30 šilumos, tai tikrai gerai pailsėjome (nebuvo per karšta), tik paskutinę dieną prieš išvykstant apsiniaukė dangus ir atvėso iki 23 laipsnių. Tai nežinau ar mums pasisekė su oru, ar ten tokiu metu jis toks yra įprastas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestee: 17 rugsėjo 2013 - 20:08
QUOTE(taiptaip @ 2013 09 17, 15:38)
Net neitiketina, kad 5* viešbutyje šakučių ir peilių pritrūktų......... Mes  tenkinamės 3* visad, bet dėl šakučių su peiliais tikrai nereikėjo kovot dar bigsmile.gif Šiaip mes neišrankūs, be to ant kambario durų patys dažnai uždedam , kad netrukdytų, aš tiesiog nenoriu, kad kažkas ten man tvarką darytų ir dar kasdien. Nuimam tik kai reikia rankšluosčius pakeisti ar šiukšles išnešti, o taip neleidžiam į kambarį tos visiems ištrokštos tvarkos daryt. Nežinau aš ir namuose kasdien patalynės nekeičiu, nei grindų neplaunu, tai kodėl ten man to turėtų reikėti. smile.gif


Papildyta:
QUOTE(taiptaip @ 2013 09 17, 15:38)
Net neitiketina, kad 5* viešbutyje šakučių ir peilių pritrūktų......... Mes  tenkinamės 3* visad, bet dėl šakučių su peiliais tikrai nereikėjo kovot dar bigsmile.gif Šiaip mes neišrankūs, be to ant kambario durų patys dažnai uždedam , kad netrukdytų, aš tiesiog nenoriu, kad kažkas ten man tvarką darytų ir dar kasdien. Nuimam tik kai reikia rankšluosčius pakeisti ar šiukšles išnešti, o taip neleidžiam į kambarį tos visiems ištrokštos tvarkos daryt. Nežinau aš ir namuose kasdien patalynės nekeičiu, nei grindų neplaunu, tai kodėl ten man to turėtų reikėti. smile.gif



Mes tikrai neišrankūs,bet tai ką patyrėm ren,tai košmaras...Ir ne vien mums.Pažįstami irgi buvo ten tik ką....Sakė,kad buvo grupė lieruvių,filmavo viską ir bandys ieškot teisybės.Mano vaikas pasigavo mikoplazmos bakterija ten,dar dabar gydomės.Gali užmerkti akis į viską,bet kai matai kai nieks neplauna,nevalo ir ranksluoščių nekeičia,ar pakeičia su dėmėm.Kai baseinai pajeitę spalvas,ka čia kalbėt....Čia galima pasakot ir pasakot...Jie motyvuoja tuo,kad Egipte karas ir didziule viešbučio apgultis,bet iš tikro ten visą laiką betvarkė.
Atsakyti
Sianakt Kemere lijo,o ryte saulute vel sviecia kolkas 4u.gif
Atsakyti
Na, vakar ir mes grizom is Turkijos. Viskas praejo sklandziai, puikiai pailsejom, tik vakarai jau kiek vesoki tikrai. Nera salta, bet vejukas nemazas buvo (netoliese Alanijos). Kazkur dvi dienas maudynems trukde milziniskos bangos, uzdarytas buvo tiltas i jura. Teko paciai pajusti, ka reiskia tokiu bangu jega, kaip reikalas spanda pasisukau, suvarte mane gerai ir ismete I kranta kaip krevete kokia doh.gif biggrin.gif O isvaziuojant, 17 diena neblogai nulijo. Nuskridom normaliai I prieki, atgal valanda skrydis velavo.Tiesa, isvykdami pasiziurejom i prognozes oru Alanijoje, tai mums atitiko 100 proc. Dar pries savaite rase, kad isvykimo diena lis, tai ir lijo. O gide, mus pasitikusi, sake, kad lietus Alanijoje buvo tik balandzio menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EXTRAA: 18 rugsėjo 2013 - 13:18
QUOTE(EXTRAA @ 2013 09 18, 14:00)
Na, vakar ir mes grizom is Turkijos. Viskas praejo sklandziai, puikiai pailsejom, tik vakarai jau kiek vesoki tikrai. Nera salta, bet vejukas nemazas buvo (netoliese Alanijos). Kazkur dvi dienas maudynems trukde milziniskos bangos, uzdarytas buvo tiltas i jura. Teko paciai pajusti, ka reiskia tokiu bangu jega, kaip reikalas spanda pasisukau, suvarte mane gerai ir ismete I kranta kaip krevete kokia doh.gif  biggrin.gif O isvaziuojant, 17 diena neblogai nulijo. Nuskridom normaliai I prieki, atgal valanda skrydis velavo.Tiesa, isvykdami pasiziurejom i prognozes oru Alanijoje, tai mums atitiko 100 proc. Dar pries savaite rase, kad isvykimo diena lis, tai ir lijo. O gide, mus pasitikusi, sake, kad lietus Alanijoje buvo tik balandzio menesi.


Kur apsistoję buvot? Mes irgi vyksime į netoli Alanijos esanį miestą, apsistosime The inn resort, labai ydomu paskutiniai atsiliepimai, ar jau baigėsi ten statybos iki galo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2013 09 17, 17:06)
Su vyru audžiame tokią mintį skrist į Turkiją, bet kaip sakoma ir norisi ir baisu. O baisu dėl to, kad tektų skristi su 1,2 mėn. dukryte. Kas esate keliavę su tokio amžiaus vaiku, kaip sėkėsi, kokiuose viešbučiuose buvote, kaip vaikiukai reagavo į jų maistą ir t.t. baisiausia kad nesunegaluotų ten  smile.gif lauksiu jūsų komentarų.



Del visa ko pasiimkit ir lietuvisko maisto vaikiukui. smile.gif Maniske pusantru metu budama grieztai atsisake valgyti tenyksti maista, nors Lt tik spek duoti. Net nzn, gal erdves per daug jai buvo ar kas, bet net bandeliu nevalgydavo. Maitinosi tik razinomis, agurkais, obuoliais ir arbuzu. Maistas viesbutyje tikrai buvo geras, lotuliukas.gif uztai grizusi i LT atsigriebia su kaupu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geligeli @ 2013 09 17, 12:37)
Mes irgi penktadieni skrendam i Turkija (Bodruma). Gyvensime Didimo mieste 2 savaites. Todel galvojam, kad yra proga ir pamatyti kazka toje puseje. Turkijoje busim pirma karta. Bet keliaujam su vaikuciais, tad ilgu, varginanciu ekskursiju tikrai neimsime. Galvojame issinuomot masina porai dienu, ir pamatyt kazkokias artimiausias lankytinas vietas.  Visko tikrai neaplankysim, todel noriu paklausti buvusiuju, koki marsruta patartu pasirinkt. Ka labiausiai verta, kas patogiausia su vaikais? Buciau dekinga uz patarimus  4u.gif

Taip pat, idomu, kokio oro mums ten tiketis? Kiek zinau, ten vesiau nei Antalijoje, vejas didesnis, jau pergyvenu, kad vaikai negaus prisipliuskenti, arba persals, nes jiems iki to niekad daug nereikia  doh.gif

Buvom geguze Didime Venosa viesbuti.Su mergaite >2m,buvom isvyke i Koso sala.Iki Bodrumo nuveze ir parveze autobusiukas,o is ten 30 min keltas i Koso sala plaukia.Buvom ir po Didima pasizvalgyt.Daugiau nzn ka ten arti pamatyt. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

Noriu pasiteirauti, gal kuri esat buve Alanijoje -Incecum. Mes vaziuojame i 3* viesbuti, bet daug kas sako kad per prasta bus. O kazin i kur galima nukeliauti is ten, cia ziuriu visos vaziuoja i kosa, ar rodo sala. Gal kuri esat buvus alanijoj, papasakokit, gal ka patarsit.

Labai laukiu ziniu, komentaru. smile.gif
Atsakyti
Ziurint i oru kita savaite Alanijoje nekazkas doh.gif , tikiuos, kad pasikeis ,nes lietus vos ne kasdien ir tik 23 laipsnius rodo daugiausia
Atsakyti
Kemere tai rodo neblogus orus 4u.gif

merginos ar pastebėjote, kad novaturas siūlo keliones į Turkiją ir gruodžio mėn?
kaži kaip ten tuo metų laiku g.gif
Atsakyti
Daug skaitau klausimų ir pasakojimų apie mažus vaikus. Mane niekada neerzina maži vaikai-labai myliu ir visada pakalbinu.Kai atostogavau Turkijoje mačiau visokių vaizdų-vieni valgo normaliai,kiti matosi valgo savo maistą,dar kiti tik rėkia ir nervuoja tėvus.Aišku ir tėvų yra visokių,o ką apie vaikus kalbėti.O skrendant iš Dalamano,lėktuve buvo tokia mergytė gal metų laiko,tai spiegė,tikra ta žodžio prasme "žviegė" valandą laiko.Sekundei nurimdavo ir vėl,bet ji be ašarų tik piktu rėkimu. Neaišku ar jai ką skaudėjo,ar kokia priežastis. Tačiau matyt išvargo ir užmigo.Kai aš prisimenu savo mažas dukras,kurios be problemų ir skrido ir važiavo,kalbindamos svetimų žmonių niekada neverkė,tai man labai gaila tėvų,kurių vaikai tokie verksniukai.Vaikams geriausias dalykas-vandenyje tiuškentis.
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 09 19, 09:46)
Kemere tai rodo neblogus orus  4u.gif

merginos ar pastebėjote, kad novaturas siūlo keliones į Turkiją ir gruodžio mėn?
kaži kaip ten tuo metų laiku  g.gif

sneigo nera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai tai gal ir neblogas laikas turistauti, be to tokiu metu galima gerus viesbucius uz labai jau palankia kaina gauti, tik apie jura sakyciau vertetu pamirsti, geriau ieskoti kur viduje kokios daugiau veiklos bus, jei uzkluptu liutys, nosies i lauka galite ir neiskisti po keleta dienu...
Atsakyti