Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

user posted image

bendraukime toliau
Atsakyti
jau nebesulaukiu mėnesio pabaigos biggrin.gif
ir gyvenu viltimi, kad su Sirija ten viskas bus ramu
Atsakyti
Aš manau, kad šį savaitgalį bus viskas aišku. Tik gaila, kad pasiruošimo kelionei džiaugsmą temdo problemos Sirijoje verysad.gif
Atsakyti
Ko jus taip bijote to kas vyksta Sirijoje,buvom praeita savaite turkijoje tikrai nieko nejutome net negalvojome kad kasnors kurnors vyksta,kam gadinti sau atostogas ax.gif
Atsakyti
As irgi stengiuosi vyti blogas mintis i sali:-) tik kad visi aplinkui apie tai kalba ir bijo:-) viskas bus gerai, o isvykstame mes si savaitgali:-)
Atsakyti
QUOTE(deimuxs @ 2013 09 03, 23:15)
Ko jus taip bijote to kas vyksta Sirijoje,buvom praeita savaite turkijoje tikrai nieko nejutome net negalvojome kad kasnors kurnors vyksta,kam gadinti sau atostogas  ax.gif




Na bet kol kas ten tik neramumai, o jei JAV pradės kariauti, tai menkas malonumas vykti į šalį, kuri yra artimiausia kaimynė Sirijai ir JAV sąjungininkė. Ir šeip labiau neramu, dėl to, kad planuojamas atostogas gali tekti atidėti.... doh.gif
Atsakyti
Mes Marmaryje atostogavome, labai patiko man ten, gal kada nors grisiu:)
Atsakyti
sveikutes,

siandien grizom is Marmario, visur kainas lirom sako,ima dolerius ir eurus,
kursas doleris-1,9
euras-2,6
rusu kalba beveik nekalba, anglu sunkiai, bet visada galima susikalbet, ismokom pasakyt aciu-tesekiur ederim rolleyes.gif
Mes jau 6 karta vaziavom i Turkija, bet Marmaryje buvom pirma karta ir likom suzaveti gamta,Bodrume grazu, bet cia dar graziau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimuxs @ 2013 09 03, 23:15)
Ko jus taip bijote to kas vyksta Sirijoje,buvom praeita savaite turkijoje tikrai nieko nejutome net negalvojome kad kasnors kurnors vyksta,kam gadinti sau atostogas  ax.gif

tai dabar viskas ramu ir grazu...bet kaip bus jeigu nutars Jav kariauti...o mums 10 diena isskristi...va kas neramina.. verysad.gif
Atsakyti
Mes vykstam 7 d ax.gif
Ir man visai nepatinka tie Sirijos reikalai g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata.R @ 2013 09 04, 22:54)
bet kaip bus jeigu nutars Jav kariauti...o mums 10 diena isskristi...va kas neramina.. verysad.gif

atsauks skrydi, kaip su Egiptu padare smile.gif
Atsakyti
Kažkaip galvoju, kad nors Turkija ir JAV sąjungininkė, bet Rusija savo bombų ten tikrai nemes - juk šiuo metu jų tautiečių ten gal 1 000 000 lotuliukas.gif
Atsakyti