Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Man po nepasisekusio 1 IVF liko 5 vnt. crinone. Pirkau Latvijoje. Parašykite į až jei kam reiktų. O visoms linkiu neprarasti tikėjimo ir vilties. Anksčiau ar vėliau, bet tas stebuklas mus turi aplankyti.
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 03, 19:01)
doh.gif  doh.gif  verysad.gif uzjauciu Rimaite tave,ir man buvo tas pats liudna o paskui blyn na ir kodel nepavyko kaip taip gali buti neee nepasiduosiu sau pasakiau smile.gif  eisim toliau,siaip man gydytojas sake kad vel galiu planuoti IVF po 4-5 men.

kad buciau tikra kad pinigeliai nemetomi i bala dabar pasidariau tyrima kiausidziu rezervo (AMH) nes po kiekvienos stimuliacijos mazeja kiausidziu rezervas ir labai to bijojau o kai gavau atsakymui labai apsidziaugiau AS DAR GALIU thumbup.gif  thumbup.gif
sakyk o tu is kur is Kauno? kaip tau gydytojas Stankevicius?


Gal galėtumėte parašyti kokią ciklo dieną reiktų daryti AMH tyrimą? Ar tai nėra svarbu?
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2013 09 08, 21:22)
Plunksnyte, gausios išskyros man buvo vienas pagrindinių  nestuke.gif  požymių,be krūtinės,kuri dilgčiojo visai kitaip nei prieš mmm. Norisi tikėti,kad ir tau taip hus, ko ir linkiu  4u.gif  wub.gif Siunčiu dar virusiuką nuo savo pilvuko  nestuke.gif  wub.gif



QUOTE(uogiuke @ 2013 09 09, 00:09)
Plunksnyte irl ,man atrodo,kad pas tave nestumo pozymiai...isskyru padaugejo turbut nuo Crinono,nes ir as plaukiau...., o tai rodo mano rezultata nestuke.gif ,tad linkiu pamatyt 2 bruksniukus ir nesijaudink,nes tu tikrai  nestuke.gif , plius ir gerai,kad nesidarai dar NT,nes man jis nieko nerode iki 12 dienos,tad teko nuzliumt posmeli.... biggrin.gif Dar ir 14 d. maciau vaiduokli tik...,tad ramiai mergyt,ir tuoj galesim tave sveikint... mirksiukas.gif

MERGAITES KAD JUSU ZODZIAI TIESIAI DIEVULIUI I AUSI NUEITU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vipau @ 2013 09 09, 08:52)
Papildyta:
Gal galėtumėte parašyti kokią ciklo dieną reiktų daryti AMH tyrimą? Ar tai nėra svarbu?

nesvarbi c.d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vipau @ 2013 09 09, 08:52)
Man po nepasisekusio 1 IVF liko 5 vnt. crinone. Pirkau Latvijoje. Parašykite į až jei kam reiktų. O visoms linkiu neprarasti tikėjimo ir vilties. Anksčiau ar vėliau, bet tas stebuklas mus turi aplankyti.
Papildyta:
Gal galėtumėte parašyti kokią ciklo dieną reiktų daryti AMH tyrimą? Ar tai nėra svarbu?

Sveikute,tai nera svarbu kokia diena darysi, as pati dariausi smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Esu cia naujoke, bet daznai paskaitau SM forumus ieskodama vienokiu ar kitokiu atsakymu, tad pagaliau isdrysau parasyti ir pati - gal siek tiek pasiguosti ir isgirsti nuosirdu patarima...
Po nesekmingu bandymu, trukusiu daugiau nei 5 metus, susilaukti vaikeliuo, su vyru pasiryzom dirbtinaim apvaisinimui. Siuo metu stimuliacija hormonais jau gerokai isibegejus ir kita savaite laukiam IVF, tiksliau sakant ICSI. Taciau deja viskas negali klostytis tik gerai... Praeita savaite vyrui rado Hepatita B. Negalejau patiketi, tad liepiau daryti visus tyrimus is naujo. Dabar laukiam atsakymu. Kiek sugebejom iki siol issiaiskinti, vaikystej buvo sirges gelta. Gal tai turejo itakos...
Pati ne nezinau ka galvot, per paskutine savaite dar nebuvo dienos be asaru... Nors mano tyrimai neparode nieko, vis galvoju, o kaip bus su vaikuciu, ar ir jis gims uzkrestas, gal ne neverta bandyti apvaisinimo, ir is vis kaip toliau gyvent, kai bijai vienintelio salia esancio zmogaus. Atrodo zeme slysta is po koju..
Kadangi gyvenam ne Lietuvoj, esam tik mudu; nei tevu, nei sesiu nera salia, tad nei pasiguosti, nei pasitarti nera su kuo, beto ne nezinau ar sugebetume kam nors pasakyt... Priauginau tik 3 folikulus, o per tas asaras bijau, kad ir tu galiu neissaugot.. Atsiprasau, jei labiai issipleciau, tiesiog gal per daug jau ant sirdies prisikaupe ir jauciu, kad nebeistversiu, jei kam nors nepasakysiu...
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 09, 15:02)
Sveikos merginos. Esu cia naujoke, bet daznai paskaitau SM forumus ieskodama vienokiu ar kitokiu atsakymu, tad pagaliau isdrysau parasyti ir pati - gal siek tiek pasiguosti ir isgirsti nuosirdu patarima...
Po nesekmingu bandymu, trukusiu daugiau nei 5 metus, susilaukti vaikeliuo, su vyru pasiryzom dirbtinaim apvaisinimui. Siuo metu stimuliacija hormonais jau gerokai isibegejus ir kita savaite laukiam IVF, tiksliau sakant ICSI. Taciau deja viskas negali klostytis tik gerai... Praeita savaite vyrui rado Hepatita B. Negalejau patiketi, tad liepiau daryti visus tyrimus is naujo. Dabar laukiam atsakymu. Kiek sugebejom iki siol issiaiskinti, vaikystej buvo sirges gelta. Gal tai turejo itakos...
Pati ne nezinau ka galvot, per paskutine savaite dar nebuvo dienos be asaru... Nors mano tyrimai neparode nieko, vis galvoju, o kaip bus su vaikuciu, ar ir jis gims uzkrestas, gal ne neverta bandyti apvaisinimo, ir is vis kaip toliau gyvent, kai bijai vienintelio salia esancio zmogaus. Atrodo zeme slysta is po koju..
Kadangi gyvenam ne Lietuvoj, esam tik mudu; nei tevu, nei sesiu nera salia, tad nei pasiguosti, nei pasitarti nera su kuo, beto ne nezinau ar sugebetume kam nors pasakyt... Priauginau tik 3 folikulus, o per tas asaras bijau, kad ir tu galiu neissaugot.. Atsiprasau, jei labiai issipleciau, tiesiog gal per daug jau ant sirdies prisikaupe ir jauciu, kad nebeistversiu, jei kam nors nepasakysiu...



Sveika 4u.gif

Visu pirma tai reiketu klausti gyditoju pas kuriuos atliekat procedura, kokia tikimybe kudikiui perduoti virusa, ne visada virusas perimamas vaiko, visu antra reikia iskart gydyt vyra, o trecia tai keisciausia kaip jums pradejo stimuliacijas iki galo neistyre visu zarazu? blink.gif juk pirmiausia visi sitie tyrimai atliekami ir tik tada jei viskas tvarkinga, pradeda IVF. Pasiskaityk daugiau internete ir butinai pasiklausk savo daktaru kokia rizika ir t.t, greiciausiai ne viskas taip baisu pasirodys kaip yra dabar 4u.gif Nemanau kad jums tes Ivf iki kol vyras nebus isgyditas, galbut uzsaldys tavo kiausialastes ir darys apvaisinima kai vyra isgydis. Nepergyvenk tiek daug, klausk savo gyditoju, jie tiksliausiai atsakys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 09 rugsėjo 2013 - 15:42
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 09, 11:49)
Sveikute,tai nera svarbu kokia diena darysi, as pati dariausi smile.gif


O gal žinot kur Kaune galima pasidaryt šį tyrimą? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 07, 22:09)
O as pasiulyciau surengti akcija,kaip Afroditei ir padeti jusu seimai priarteti prie svajones issipildymo.


Prisideciau. 4u.gif
Atsakyti
O as jau pradedu nuzliumpt posta blush2.gif doh.gif
10 dpi, pilva maudzia stipriaI ir krenta gerai rausvas crinonas, galvoju kad jau pareina manosios, nes preita karta butent ir parejo labai anksti tai yra 10dpi doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 09, 14:51)
O as jau pradedu nuzliumpt posta blush2.gif  doh.gif
10 dpi, pilva maudzia stipriaI ir krenta gerai rausvas crinonas, galvoju kad jau pareina manosios, nes preita karta butent ir parejo labai anksti tai yra 10dpi doh.gif  verysad.gif

o nera galimybes darytis HCG,nes man buvo paskirta klinikos HCG butent 10 d .aisku,lengva pasakyt sunku padaryt,bet susikaupkit ir nepanikuokit dar,neigiamos emocijos taip pat kenkia
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 09, 16:51)
O as jau pradedu nuzliumpt posta blush2.gif  doh.gif
10 dpi, pilva maudzia stipriaI ir krenta gerai rausvas crinonas, galvoju kad jau pareina manosios, nes preita karta butent ir parejo labai anksti tai yra 10dpi doh.gif  verysad.gif

nu velnias... tokie visokie neaiskus dalykai galetu ir nebenervuot jau doh.gif unsure.gif dar laukiam...dar gal viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante* @ 2013 09 09, 14:45)
Prisideciau.  4u.gif

Mergaites,ar atsiras daugiau pritarianciu idejai?padekim likimo draugei
Atsakyti