Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

tikesimes bus viskas gerai mirksiukas.gif man tai nedideja ir nemazeja tas tepliojimas g.gif man tik penktadieni pas daktarus, laukt dar savaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2013 09 07, 16:26)
BEILIUK viskas bus gerai  mirksiukas.gif
mes nieko kol kas joku pasikeitimu.kaip ir visos merginos laukiam stebuklo.juk turi jis kazkada ivykti.IVF darytis siuo metu nera galimybes,gal jei viskas gerai bus su finansais bandysim kazka daryt kitais metáis vasara.jei ne tai yra minciu pasielgti lygiai taip pat kaip jus pasielget. wub.gif o kol kas gyvenam ir tiek. smile.gif


O as pasiulyciau surengti akcija,kaip Afroditei ir padeti jusu seimai priarteti prie svajones issipildymo.Manau,kad ir kitos mergaites tam pritartu.Juk taip ilgu laukti kitos vasaros verysad.gif Mano seima mielai prisidetu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2013 09 07, 15:37)


Aš tai saugau save, tikiuosi viskas bus gerai. Šiandien daugiau pamaudžia pilvą,kitų blogumų nejaučiu,bet ir šito užtenka,kad eičiau iš proto blink.gif Bandau save raminti. Vienos sako,kad maust turi,nes dabar jau sparčiai didėja gimda,juda vaikelis, kitos,kad tai gali būti blogas ženklas. Bet antradienį turėjau apžiūra,sakė,kad viskas gersi,tik gimdos tonusas padidėjęs,šiaip sakė,nėra ko jaudintis. Bet va aš jaudinuos  blink.gif dar net negjmus vaikeliui... Ryt mums bus 14 savaičių, net keista,kad tiek laiko prabėgo  doh.gif



Zinok ir man maudzia pilvuka,daug skaiciau apie tai,dauguma atveju viskas baigiasi gerai,bet buna,kad...na,bet tikekimes kad viskas bus ok.man irgi labai neramu,nes su pirmuoju nestumu taip nebuvo.Laikykimes drauge 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 10:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif

Sveikinu!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites kurioms pavyko, ar sekmes atveju padaugeja isskyru? Kazkaip preita karta nesekmes atveju nepamenu kad vaiksciojau visa laika slapia, niu si karta atrodo kad prisisiojus pastoviai blush2.gif 6dpi krito rausvas crinonas, dabar vel baltas, tomis dienomis labai maude pilvuka, siandien 9dpi ramu, pati krutine nera labai jautri, bet speneliai jautrus smile.gif Si karta labai noriu tiketi kad pavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 08, 13:55)
Mergaites kurioms pavyko, ar sekmes atveju padaugeja isskyru? Kazkaip preita karta nesekmes atveju nepamenu kad vaiksciojau visa laika slapia, niu si karta atrodo kad prisisiojus pastoviai blush2.gif  6dpi krito rausvas crinonas, dabar vel baltas, tomis dienomis labai maude pilvuka, siandien 9dpi ramu, pati krutine nera labai jautri, bet speneliai jautrus smile.gif Si karta labai noriu tiketi kad pavyks biggrin.gif




O kodel testuko negadini Plunksnyte? smile.gif 9Dpi jau turetu parodyt ax.gif skaitant is salies tai pas tave pozymiai kaip pas daugeli kurios pastojo, na bet visokiu tu pozymiu buna aisku, abiejais atvejais, bet man kazkaip atrodo zinok kad tau si karta pasiseke mirksiukas.gif Na laikau kumstukus uz 2 bruksniukus victory.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 08, 12:34)
O kodel testuko negadini Plunksnyte? smile.gif 9Dpi jau turetu parodyt  ax.gif  skaitant is salies tai pas tave pozymiai kaip pas daugeli kurios pastojo, na bet visokiu tu pozymiu buna aisku, abiejais atvejais, bet man kazkaip atrodo zinok kad tau si karta pasiseke  mirksiukas.gif Na laikau kumstukus uz 2 bruksniukus  victory.gif

Nedarau, nes preita sekmadieni turejau hcg injekcija ir galvoju kad dar gali rodyt vaistuku liekanas ir suteikt daug vilciu, kurios po to. gali labai skaudziai nuvilti ax.gif Todel dar susilaikau nuo testuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 08, 14:36)
Nedarau, nes preita sekmadieni turejau hcg injekcija ir galvoju kad dar gali rodyt vaistuku liekanas ir suteikt daug vilciu, kurios po to. gali labai skaudziai nuvilti ax.gif Todel dar susilaikau nuo testuko smile.gif




Na aisku, tai pakentek dar truputi tada 4u.gif O kaip ten airijoj, ar kraujo testa daro po 14 dienu ar namu testa liepia naudot?
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 08, 13:04)
Na aisku, tai pakentek dar truputi tada  4u.gif  O kaip ten airijoj, ar kraujo testa daro po 14 dienu ar namu testa liepia naudot?

Nedaro niekas cia kraujo testo, liepia daytis testa ir septinta nestumo savaite daro scana, bet cia tik jei IVF turejai. Jei paprastas nestumas tai scano turi laukti iki 12 ar net 13 sav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 08, 14:55)
Mergaites kurioms pavyko, ar sekmes atveju padaugeja isskyru? Kazkaip preita karta nesekmes atveju nepamenu kad vaiksciojau visa laika slapia, niu si karta atrodo kad prisisiojus pastoviai blush2.gif  6dpi krito rausvas crinonas, dabar vel baltas, tomis dienomis labai maude pilvuka, siandien 9dpi ramu, pati krutine nera labai jautri, bet speneliai jautrus smile.gif Si karta labai noriu tiketi kad pavyks biggrin.gif


tikiuosi kad tau pavyko nestuke.gif tyliai sveikinu 4u.gif primink tu IUI ar IVF darei?
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 08, 14:55)
Mergaites kurioms pavyko, ar sekmes atveju padaugeja isskyru? Kazkaip preita karta nesekmes atveju nepamenu kad vaiksciojau visa laika slapia, niu si karta atrodo kad prisisiojus pastoviai blush2.gif  6dpi krito rausvas crinonas, dabar vel baltas, tomis dienomis labai maude pilvuka, siandien 9dpi ramu, pati krutine nera labai jautri, bet speneliai jautrus smile.gif Si karta labai noriu tiketi kad pavyks biggrin.gif

skamba tai labai graziai bigsmile.gif laikysiu tyliai kumstukus suspaudus cool.gif wub.gif

as tai siandien vakare va startuosiu su badymusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 08, 16:03)
tikiuosi kad tau pavyko  nestuke.gif  tyliai sveikinu 4u.gif  primink tu IUI ar IVF darei?

cia mani antras IVF su snaigute-blastute

QUOTE(Fea @ 2013 09 08, 16:24)
skamba tai labai graziai bigsmile.gif laikysiu tyliai kumstukus suspaudus cool.gif  wub.gif

as tai siandien vakare va startuosiu su badymusi biggrin.gif

sekmes startuojant thumbup.gif ir sekmingo artejancio rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
Plunksnyte, gausios išskyros man buvo vienas pagrindinių nestuke.gif požymių,be krūtinės,kuri dilgčiojo visai kitaip nei prieš mmm. Norisi tikėti,kad ir tau taip hus, ko ir linkiu 4u.gif wub.gif Siunčiu dar virusiuką nuo savo pilvuko nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Plunksnyte irl ,man atrodo,kad pas tave nestumo pozymiai...isskyru padaugejo turbut nuo Crinono,nes ir as plaukiau...., o tai rodo mano rezultata nestuke.gif ,tad linkiu pamatyt 2 bruksniukus ir nesijaudink,nes tu tikrai nestuke.gif , plius ir gerai,kad nesidarai dar NT,nes man jis nieko nerode iki 12 dienos,tad teko nuzliumt posmeli.... biggrin.gif Dar ir 14 d. maciau vaiduokli tik...,tad ramiai mergyt,ir tuoj galesim tave sveikint... mirksiukas.gif
Atsakyti