Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 12:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif


Didžiausi sveikinimai!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 12:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif


Sveikinimai 4u.gif Juk turejo kazkada pasisekti smile.gif

O tu po 1 IVF saldytu neturejai?
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2013 09 07, 01:11)
O tu po 1 IVF saldytu neturejai?

Neturėjau šaldytų. Dabar turiu visko smile.gif
Atsakyti
NEVERK MAMA sveikinimai 4u.gif wub.gif

BEILA saugok save 4u.gif
Atsakyti
burgunt, kaip Tau šiandien? Nes aš dar labiau kraujuoju. Gydytojas dar neatrašė, kažkaip labai neramu. Po triju Gonal dozių...taigi gleivinė turi augti, o ne plonėti...
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 07, 15:07)
burgunt, kaip Tau šiandien? Nes aš dar labiau kraujuoju. Gydytojas dar neatrašė, kažkaip labai neramu. Po triju Gonal dozių...taigi gleivinė turi augti, o ne plonėti...

pas mane tas pats, o jau 13 ciklo diena schmoll.gif
Atsakyti
Nerverk mama, sveikinu ir aš dar kartelį thumbup.gif wub.gif

Esposa,geriau pasakok, kaip tu pati laikaisi?

Aš tai saugau save, tikiuosi viskas bus gerai. Šiandien daugiau pamaudžia pilvą,kitų blogumų nejaučiu,bet ir šito užtenka,kad eičiau iš proto blink.gif Bandau save raminti. Vienos sako,kad maust turi,nes dabar jau sparčiai didėja gimda,juda vaikelis, kitos,kad tai gali būti blogas ženklas. Bet antradienį turėjau apžiūra,sakė,kad viskas gersi,tik gimdos tonusas padidėjęs,šiaip sakė,nėra ko jaudintis. Bet va aš jaudinuos blink.gif dar net negjmus vaikeliui... Ryt mums bus 14 savaičių, net keista,kad tiek laiko prabėgo doh.gif

Atiloja, AČIŪ tau už daug ką, už Ado numerį, už pagalbą siunčiant graikams tyrimus ir palaikymą. Tikiuosi, kad stebuklas aplankys ir tave wub.gif

Kitty, kokie vėjai tave blaško? Kaip tau mergyte einas?

Cituk, friends.gif 4u.gif
Atsakyti
BEILIUK viskas bus gerai mirksiukas.gif
mes nieko kol kas joku pasikeitimu.kaip ir visos merginos laukiam stebuklo.juk turi jis kazkada ivykti.IVF darytis siuo metu nera galimybes,gal jei viskas gerai bus su finansais bandysim kazka daryt kitais metáis vasara.jei ne tai yra minciu pasielgti lygiai taip pat kaip jus pasielget. wub.gif o kol kas gyvenam ir tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2013 09 07, 17:26)
BEILIUK viskas bus gerai  mirksiukas.gif
mes nieko kol kas joku pasikeitimu.kaip ir visos merginos laukiam stebuklo.juk turi jis kazkada ivykti.IVF darytis siuo metu nera galimybes,gal jei viskas gerai bus su finansais bandysim kazka daryt kitais metáis vasara.jei ne tai yra minciu pasielgti lygiai taip pat kaip jus pasielget. wub.gif o kol kas gyvenam ir tiek. smile.gif


Ir iš tikrųjų ESPOSA ne gandrai atneša vaikučius, o vaikučiai ax.gif wub.gif Tu supratai,ką turiu galvoje mirksiukas.gif Oi,kiek meilės atsiras jūsų namuose,jūs pamatysit,kai į jūsų šeimą ateis vaikučiai. O mano vyras iš meilės jiems kraustosi iš proto. doh.gif Reikia kartais net stabdyti,kad perdaug nelepintų,nors šiaip abu esame iš tų griežtesnių g.gif Beje,aš irgi taip sakiau,kad gal po metų kitų bandysiu IVF,nes dabar tam lėšų nėra,bet pasirodo ne IVF tereikėjo doh.gif Dievas matyt težino,kodėl viskas taip vyksta. wub.gif Man stebuklas įvyko,kai nusprendžiau jo nebelaukti ir mylėti du savo vaikučius.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 07, 14:07)
burgunt, kaip Tau šiandien? Nes aš dar labiau kraujuoju. Gydytojas dar neatrašė, kažkaip labai neramu. Po triju Gonal dozių...taigi gleivinė turi augti, o ne plonėti...



Natalija, Burgunt, pasiskaiciau, tai raso kad prailgintas ir pagausejes kraujavimas yra tu blokuojanciu vaistu, kurie naudojami ilgame protokole, vienas is salutiniu poveikiu. Kuri jus leidotes? Man paciai israse Decapeptyl 3mg, tad galvoju pasityrinesiu kokiu ten malonumu tiketis nuo jo, ir va gi raso kad vienas is ju - pagausejusios ir prailgintos mestruacijos doh.gif Raso kad jeigu tesiasi ilgiau nei menesi blink.gif kreiptis i gyditoja. Na manau kad reiketu turbut kreiptis anksciau, tuo labiau jau pradejus leistis Gonal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 07, 18:20)
Natalija, Burgunt,  pasiskaiciau, tai raso kad prailgintas ir pagausejes kraujavimas yra tu blokuojanciu vaistu, kurie naudojami ilgame protokole, vienas is salutiniu poveikiu. Kuri jus leidotes? Man paciai israse Decapeptyl 3mg, tad galvoju pasityrinesiu kokiu ten malonumu tiketis nuo jo, ir va gi raso kad vienas is ju - pagausejusios ir prailgintos mestruacijos  doh.gif Raso kad jeigu tesiasi ilgiau nei menesi blink.gif kreiptis i gyditoja. Na manau kad reiketu turbut kreiptis anksciau, tuo labiau jau pradejus leistis Gonal  4u.gif

Ačiū, burbuliacija smile.gif Aš leidžiuosi Difphereline, dabar tik po 0,05 ml. Gydytojas sako, kad kartais taip būna, turi praeit. Antradieni eisiu pas jį, žiūrėsim, kaip stimuliacija vyksta. burgunt, tikėkimės, kad nieko čia baisaus.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 07, 18:37)
Ačiū, burbuliacija  smile.gif Aš leidžiuosi Difphereline, dabar tik po 0,05 ml.  Gydytojas sako, kad kartais taip būna, turi praeit. Antradieni eisiu pas jį, žiūrėsim, kaip stimuliacija vyksta. burgunt, tikėkimės, kad nieko čia baisaus.




Sekmytes smile.gif 4u.gif
Atsakyti