Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Atiloja @ 2013 09 05, 21:52)
o kiek tau metu?  ax.gif kuo toliau, tuo ta metu riba man darosi baisesne  doh.gif  4u.gif

Buckis visoms  4u.gif


Sveikute,tikrai metu begimas tai kazdina nesuspeji su jais smile.gif man 37 o taip dar norisi stebukliuko blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 12:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif

kaip saunu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif sveikinimai dideliausi, augink pilvuza ramiai dabar nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 11:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif

Jėga, perduok jam linkėjimų thumbup.gif


Merginos, ar buvo kam nors ilgame protokole ilgiau užtrukęs kraujavimas? Šiandien 9 c.d., jau buvo dvi Gonal dozės, bet aš vis dar pakraujuoju ir gana daug rudo tepliojimo.
Atsakyti
Labas merginos, užsukau trumpam smile.gif
Tiesiog norėjau paklausti gal kuri po IVF turi Gonal vaistuku? Tinka ir pradėti. Į AŽ blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 12:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif


Sveikinu, labai labai!!!
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 06, 13:08)
Jėga, perduok jam linkėjimų  thumbup.gif
Merginos, ar buvo kam nors ilgame protokole ilgiau užtrukęs kraujavimas? Šiandien 9 c.d., jau buvo dvi Gonal dozės, bet aš vis dar pakraujuoju ir gana daug rudo tepliojimo.

Ačiū smile.gif
Buvo šį kartą ilgesnės mmm.
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 06, 13:08)
Jėga, perduok jam linkėjimų  thumbup.gif
Merginos, ar buvo kam nors ilgame protokole ilgiau užtrukęs kraujavimas? Šiandien 9 c.d., jau buvo dvi Gonal dozės, bet aš vis dar pakraujuoju ir gana daug rudo tepliojimo.

man tas pats, vis teplioja. siandien jau 12cd o vis teplioja , siandien bus 3cia diena kaip Menopur leisiuos. irgi galvoju ar taip turi but doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 06, 13:50)
Auginu vieną koldūną 0,8 cm dydžio smile.gif


Sveikinu labai 4u.gif 4u.gif Linkim sėkmės ir 4u.gif didelio ir sveiko pilvuko wub.gif

QUOTE(burgunt @ 2013 09 06, 19:58)
man tas pats, vis teplioja. siandien jau 12cd o vis teplioja , siandien bus 3cia diena kaip Menopur leisiuos. irgi galvoju ar taip turi but doh.gif  doh.gif


Viskas bus gerai, linkiu tokių pačių naujienų, kaip Neverk,mama 4u.gif 4u.gif

Na, o aš išskrendu į Turkiją 10 dienų, tad apleisiu forumą, o grįžusi iškart į kliniką, apsitarsim jau dėl stimuliacijos. Sėkmės visoms ir tikiuosi dar daug daug puikių naujienų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį 4u.gif Gal kuri nors susidūrė (ir tikiuosi sėkmingai išsprendė) embrionų neaugimo problemą? Po trijų dienų visi šeši buvo užauginę tik po 4-5 ląsteles. Nors visi tvarkingi, bet lėti... Skaičiau, kad tai susiję su folitropinu (FSH). Bet mano tyrimas buvo 7,1 (normos 3,5 - 12,5). Antradienį eisiu pas gydytoją, bet gal Jūs irgi turit ką pasakyt wink.gif Ačiū už nuomones g.gif
Atsakyti
Parduodu leidziama rusiska progesterona, kuris liko nepanaudotas pasikeitus aplinkybems. Rasykit AZ.

Atsakyti
Atisa, labai aciu uz palinkejimus rolleyes.gif visos mes cia tikimes paciu geriausiu rezultatu tongue.gif
Atsakyti