Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 19:45)
Na cia jau nuo zmogaus sazines priklauso,as galejau garantuoti,kad tuos vaistukus,kuriuos padovanojau laikiau tinkamai,visgi jie man atliko nuo finansuojamo Ivf tai man sazine neleido ju parduoti,tik dovanoti.Bet visgi yra skirtumas kai zmogus perka vaista is kito zmogaus arba priima dovanojamus vaistukus,nes jis zino,kad gauna juos tokiu keliu,zino kokia yra rizika,ir samoningai nusprendzia sutaupyti.Tai vadinasi zmogaus teise paciam priimti sprendimus ir uz juos atsakyti.
Kai zmogus perka vaistus is vaistines uz nemazus pinigelius ir vaistine jam garantuoja,kad jie yra laikyti saugiai ir tinkami vartoti,o tiesa yra tokia,kad tie vaistukai buvo dinge is ju akiracio ir jie tikrai negali 100% garantuoti kaip jie buvo laikomi as vadinu vartotoju teisiu pazeidimu,o paprastai zmoniu apgaudinejimu.Nepzeista pakuote tikrai neirodo,kad vaistukai buvo laikyti tinkamai,juk pakuote neturi atminties ir negali papasokti,kokioje temperaturoje ja laike,negali papasakoti,kad gal jai teko paguleti pries saulute ar saldytve kur temperatura  zemesnei nei 2 ar aukstesne kaip 8 laipsnia(cia aktualu tiems vaistukams,kuriuos reikia laikyti saldytuve)i ir pan. Visgi isivaizduokim situacija,kad zmogus isleidzia Ivf 10 000 ir kazkokie vaistukai,kuriu savybes yra pakitusios del netinkamo laikymo sugadina reikala,t.y.neduoda planuoto rezultato,taigi zmogus patiria neplanuota nusivylima,o gydytojai svarsto kodel organizmai taip reagavo ir pan.Atrodo smulkmena,bet cia istikruju labai rimtas dalykas.
Nesupraskit manes klaidingai,as tikrai jusu niekuo nekaltinu,tik man keista,kad klinikos Lt elgiasi taip neatsakingai.



Dabar jau subalamutinot su tais vaistais blink.gif O tai cia grieztai kad ne zemeseje nei 2 laipsniai negalima laikyti Gonalio? Uzmeciau aki i saldytuva, tai jis ant pacios maciausios temperaturos pas mane nustatytas, bet kokie laipsniai tai neraso. tik kad ant Max... O jeigu tas max tai 1 laipsnis blink.gif Tai ka jau vaistai netikami???
Ir norejau dar paklausti, kai jau leidziates gonali, ar tiesiai is saldytuvo ir leidziates ar palaikyti kambario temperaturoj prazdioj reikia?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 22, 19:32)
Dabar jau subalamutinot su tais vaistais  blink.gif  O tai cia grieztai kad ne zemeseje nei 2 laipsniai negalima laikyti Gonalio? Uzmeciau aki i saldytuva, tai jis ant pacios maciausios temperaturos pas mane nustatytas, bet kokie laipsniai tai neraso. tik kad ant Max... O jeigu tas max tai 1 laipsnis  blink.gif  Tai ka jau vaistai netikami???
Ir norejau dar paklausti, kai jau leidziates gonali, ar tiesiai is saldytuvo ir leidziates ar palaikyti kambario temperaturoj prazdioj reikia?
4u.gif

Saldytuve,kur laimomi vaistukai temp turi buti 2-8 laipsniai Celsijaus,jei temp. neatitinka normos tokius vaistukus mes grazinam atgal i vaistine ir vietoj ju gaunam naujus.Mes darbe turim temperaturu zurnala,ten kasdiena registruojam temperaturas,pas mus grieztai reikia laikytis temperaturu reikalavimu,nes skaitosi,kad rizikuoji pacientu sveikata.
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 20:40)
Saldytuve,kur laimomi vaistukai temp turi buti 2-8 laipsniai Celsijaus,jei temp. neatitinka normos tokius vaistukus mes grazinam atgal i vaistine ir vietoj ju gaunam naujus.Mes darbe turim temperaturu zurnala,ten kasdiena registruojam temperaturas,pas mus grieztai reikia laikytis temperaturu reikalavimu,nes skaitosi,kad rizikuoji pacientu sveikata.



O kaip del leidimosi- ar tiesiai is saldytuvo leistis, ar palaikyt kambario temperaturoj pradzioj?
Atsakyti
Man irgi liko vaistuku, as ismeciau nors ir skaudejo sirdele rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Nieks i mano klausima taip ir neatsako g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 22, 22:05)
Nieks i mano klausima taip ir neatsako  g.gif

Soriux,as maciau jusu klausimo antraja dali,bet vaikas atsikele tai nuspaudziau atsakyti kiek buvau parasius ir begau pieno ruost,po to vyras is darbo grizo,anyta paskambino,kruva reikalu...
Atidaryta gonali nebutina laikyti saldytuve,kambario temp ne daugiau 25) gali buti laikomas iki 28 dienu (kaip ir insulinas).As is ipratimo laikydavau saldytuve,bet pries leidima isimdavau prie kokia val.Butinai laikykit saldytuvo durelese,ten tinkamiausia vieta vaistukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 22, 17:16)
Mergaites as jau susitaikiau verysad.gif Yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi smile.gif Tas vaidanamas vaisiaus maiselis atitinka sesias savaites kai ir yra pas mane,o pats burbuliukas kuris turetu buti minimum jau kokiu sesiu septyniu milimetru,yra tik 1,3 milimetro, tai va burbuliukas isitvirtino,bet augt jam jau pritruko jegu verysad.gif Siandien kai dejaus crinona,aplikatoriu pati istraukiau jau visa kruvina,siaip dar nekraujuoju,galvoju gal crinonas ir stabdo,bet po desimt dienu turesiu scana,tai nenutrauksiu nei tableciu nei crinono, tiesiog islauksiu, stebuklo nesitikiu jau,noriu tik kad viskas butu naturaliai ir nereiktu ten per prievarta nieko daryti smile.gif Esu stiprus zmogus siaip emociskai ir svarbiausia man gerai nusiteikti,viska iskesim kartu su vyru ir tikiu kad tikrai ir i musu kiema ateis svente,tik jos dar reikia palaukti.

KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!


Plunksnyte,tu saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif stipri moteris thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VISTIEK MES NUGALESIM wub.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 23, 08:16)
Plunksnyte,tu saunuole 4u.gif  4u.gif  4u.gif stipri moteris thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif VISTIEK MES NUGALESIM wub.gif  wub.gif


Beje labas rytas mergaites 4u.gif
Papildyta:
merginos kas leidziates Diferaline vaistukus,sakykit nuo kurios c.d.juos skiria? Man ilgasisi protokolas bus taikomas pirma karta tai labai jau noriu zinoti viska is anksto ir labai laukiu kada kada viskas prasides doh.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 22, 16:16)
Mergaites as jau susitaikiau verysad.gif Yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi smile.gif Tas vaidanamas vaisiaus maiselis atitinka sesias savaites kai ir yra pas mane,o pats burbuliukas kuris turetu buti minimum jau kokiu sesiu septyniu milimetru,yra tik 1,3 milimetro, tai va burbuliukas isitvirtino,bet augt jam jau pritruko jegu verysad.gif Siandien kai dejaus crinona,aplikatoriu pati istraukiau jau visa kruvina,siaip dar nekraujuoju,galvoju gal crinonas ir stabdo,bet po desimt dienu turesiu scana,tai nenutrauksiu nei tableciu nei crinono, tiesiog islauksiu, stebuklo nesitikiu jau,noriu tik kad viskas butu naturaliai ir nereiktu ten per prievarta nieko daryti smile.gif Esu stiprus zmogus siaip emociskai ir svarbiausia man gerai nusiteikti,viska iskesim kartu su vyru ir tikiu kad tikrai ir i musu kiema ateis svente,tik jos dar reikia palaukti.

KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!


Sveikos 4u.gif

as sioj temoj ne prie ko, bet noriu ipusti geru emociju. Su antruoju nestumu nuejus scanui, man pasake, kad trynio maiselis atitinka 6sav, ir berods nlb matosi embrioniukas, sako laukiam savaie ziuresim.Ir ka po savaites, jau sirdute plake, viskas graziai auga.taip kad nereikia iskarto jau paguodos zodziu berti.Juk ten mikroskopinio dydzio dar, vystosi labai sparciai, ko uzvakar nemate, siandien jau gali buti plakanti sirdele. Pati perejau ta jausma kad yra, bet lyg ir nesimate "glavniausio" 4u.gif siandien to nematyto 6savciu trynio maiseliui yra 1m5men.Sekmes!!! Tikrai nera ko nusivilti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 23, 00:05)
Nieks i mano klausima taip ir neatsako  g.gif



Aš leidausi iš karto išėmus iš šaldytuvo 4u.gif bet gal galima visaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 23:45)
Soriux,as maciau jusu klausimo antraja dali,bet vaikas atsikele tai nuspaudziau atsakyti kiek buvau parasius ir begau pieno ruost,po to vyras is darbo grizo,anyta paskambino,kruva reikalu...
Atidaryta gonali nebutina laikyti saldytuve,kambario temp ne daugiau 25) gali buti laikomas iki 28 dienu (kaip ir insulinas).As is ipratimo laikydavau saldytuve,bet pries leidima isimdavau prie kokia val.Butinai laikykit saldytuvo durelese,ten tinkamiausia vieta vaistukams 4u.gif



Ok, aciux mirksiukas.gif klausiau, nes kazkaip galvojau kad salti skausmingiau ir ne taip gerai issivaiksto. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti