Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 12:23)

Atisa ,na  as tai po pirmo IVF gyvenau kaip gyvenus, na tik tiek kad biuleteni turejau, bet deja tas kartas buvo nesekmingas, o antra karta buvau kaip tikras kiausinis biggrin.gif ,mano marsrutas buvo lova-TV-parduotuve-kompas biggrin.gif ...na ir viskas baigesi liuks mirksiukas.gif blush2.gif
Papildyta:



QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 05, 12:49)
As buvau pasiemusi atostogas vis namie ramiau ir pagulineti galejau ir siaip be jokiu nervu,nei darbe  smile.gif  o tu taip ir padaryk pasiimk atostogas ir paciai bus ramiau.Sakyk kur tu darysies IVF ir pas ka?


Na va, ir aš kažkaip linkusi labiau namuose padrybsoti tas dienas, žinoma, grynas oras, pasivaikščiojimai lauke ir visa kita, bet tik ne darbas (pas mane darbas su klientais, tai įtampa ištisinė unsure.gif ) Tik va, kad aš iki IVF turbūt atostogų nebeturėsiu, tai reikės matyt susiveikinėti biulietenį blush2.gif
O darysimės BAK'e IVF 4u.gif

Kaip baisu, kažkoks jaudulys iš anksto ima.. Ech, bet viskas vardan to jausmelio wub.gif wub.gif

Vasareuk, sveikinimai didžiuliai, nuoširdžiai džiaugiuosi už tave ir paskleisk, prašau, čia virusiuką savo 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 05, 13:43)
NUOSTABU wub.gif

As tai isprotesiu nuo laukimo doh.gif

Pilva maudzia...viena diena mintys kad jau viskas nieko nebus, kita diena o gal visgi bus...ziaurus tas laukimas...


Viskas bu gerai, pamatysi 4u.gif
Ir tu dar grįši į šitą tėmelę paskleisti mums virusiuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 04, 15:45)
Sveikinu 4u.gif  ar IVF dareisi,kur dareisi  ir pas ka?


Vilniuje, BAKé, pas R.G.
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 05, 08:59)
ax.gif

Ačiū už išsamų paaiškinimą  4u.gif  4u.gif Šiek tiek nuraminot  doh.gif
Papildyta:
dar klausimėlis, ką jūs darot su atostogom IVF metu? Ar planuojatės atostogas tuo metu, ar tieisog žingsniuojat į darbą kaip po eilinės procedūros?  bigsmile.gif
Ir įdomu, bent toms dienoms, kai atliekamos procedūros, galima klinikoje prašyti biulietenio, ar ne  g.gif

Gal aš į viską per daug sudėtingai žiūriu, bet man norisi kaip kiaušiniui pabūti tas dieneles, kad žirniukas nepabėgtų  blush2.gif

Pirmo Ivf metu po isodinimo pabuvau pora dienu namie,atsimenu,kad viena is tu dienu vaziavom prie juros,o po to ejau i darba,nors darbas pas mane istisas stresas,bet stengiausi islikti rami kiek imanoma ir rezultatas nudziugino.
Antro Ivf metu turejau 2 sav atostogu,kita diena po isodinimo iskridom i Lt,atostogu metu stengiausi ilsetis,bet buvau ir grybauti miske,ir po Lt pavazinejom i svecius,be to koks gi ramus poilsis kai istisai reikia ganyti maza pasiuteli,kuris tik ir iesko nemalonumu smile.gif Vakarykstis scanas parode,kad vienas zirniukas apsigyveno pas mane.Dabar galvoju,kad gal jei buciau is vis niekur nevaziavusi atostogu,o buvusi namie,gal abu butu pasilike g.gif na i si klausima jau nieks neatsakys...bet manau reikia elgtis taip,kad nesekmes atveju nebutu uz ka sau priekaistatauti.
Del biuletenio nesidomejau,bet cia Uk ir be biuletenio savaite gali neiti i darba,uztenka tik pasakyti,kad sorry,sick ir vsio.
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2013 09 05, 11:27)

Vasareuk, sveikinimai didžiuliai, nuoširdžiai džiaugiuosi už tave ir paskleisk, prašau, čia virusiuką savo  4u.gif  4u.gif  wub.gif  wub.gif


Aciukas ir apcyyyyyy su daug daug virusu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 05, 10:43)
NUOSTABU wub.gif

As tai isprotesiu nuo laukimo doh.gif

Pilva maudzia...viena diena mintys kad jau viskas nieko nebus, kita diena o gal visgi bus...ziaurus tas laukimas...

oi kaip as tave uzjauciu,pati neseniai ta pragara perejau,man taip pat labai maude strenas ir pilva ir atrode,kad jau viskas baigta,bet visgi 9 dpi testas parode vaiduokliuka.Mane labai palaike forumietes Beilos pasakojimas,kad ir jai taip buvo nestumo pradzioje.Kelinta snd dpi?
Atsakyti
Sveikos merginos. Man liko 5 vnt. crinone. Parasykite i az, jei kam reiktu. As Kaune.
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 15:14)
Pirmo Ivf metu po isodinimo pabuvau pora dienu namie,atsimenu,kad viena is tu dienu vaziavom prie juros,o po to ejau i darba,nors darbas pas mane istisas stresas,bet stengiausi islikti rami kiek imanoma ir rezultatas nudziugino.
Antro Ivf metu turejau 2 sav atostogu,kita diena po isodinimo iskridom i Lt,atostogu metu stengiausi ilsetis,bet buvau ir grybauti miske,ir po Lt pavazinejom i svecius,be to koks gi ramus poilsis kai istisai reikia ganyti maza pasiuteli,kuris tik ir iesko nemalonumu smile.gif Vakarykstis scanas parode,kad vienas zirniukas apsigyveno pas mane.Dabar galvoju,kad gal jei buciau is vis niekur nevaziavusi atostogu,o buvusi namie,gal abu butu pasilike g.gif na i si klausima jau nieks neatsakys...bet manau reikia elgtis taip,kad nesekmes atveju nebutu uz ka sau priekaistatauti.
Del biuletenio nesidomejau,bet cia Uk ir be biuletenio savaite gali neiti i darba,uztenka tik pasakyti,kad sorry,sick ir vsio.
Papildyta:

Aciukas ir apcyyyyyy su daug daug virusu  smile.gif
Papildyta:

oi kaip as tave uzjauciu,pati neseniai ta pragara perejau,man taip pat labai maude strenas ir pilva ir atrode,kad jau viskas baigta,bet visgi 9 dpi testas parode vaiduokliuka.Mane labai palaike forumietes Beilos pasakojimas,kad ir jai taip buvo nestumo pradzioje.Kelinta snd dpi?

Man siandien 6dpi, neskaiciuojant isodinimo dienos, noreciau ir as koki sekmadieni pagadint testuka, bet bijau kad rodys teigiama nes turejau hcg injekcija sekmadieni doh.gif

Siandien nuo ryto mazais gabaliukais krenta toks graziai rusvas crinonas, preita karta krito toks grynai rudas, o si karta grazios ruzavos spalvos. Bet pilveli stipriai maudzia, vistik viliuosi kad bus gerai, nes jusu istorijos ikvepiancios ir duodancios vilciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 09 05, 12:12)



Citukai 4u.gif console.gif tu jau cia 4u.gif
Zinok nera lengva cia senbuvem, bet laikas gydo ir as vel galvoju apie IVF, bet labai baisu...baisu pajausti tai kai nepasiseka, o taip norisi stebukliuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 19:14)

Papildyta:

Aciukas ir apcyyyyyy su daug daug virusu  smile.gif
Papildyta:





gaudom virusiuką tongue.gif
O tau dideliausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Mergaites kurios dejotes snaigutes ar turejot HCG injekcijas ir kelinta diena po jo daretes testa?

Nekantrumui neturiu ribu,o baimes akys placios biggrin.gif
Atsakyti
Vasareuk, smagu,kad tavo pilvukas auga wub.gif Ir tavo požymiai man buvo neginčijami nėštumo požymiai,nes lygiai tokie pat kaip mano. Aišku,ne visoms tai galioja,bet šįkart jūsų sutapo blush2.gif


P.S. Mergaitės nors ir nedrąsiai,bet kraustausi į nėštukių skyrelį. Pagaliau... Mano pilvukui 13 savaičių ir 5 dienos. Bet vis dar jaudinuosi,kad viskas būtų gerai. Prieš kelias dienas echo metu pamatė,kad padidėjęs gimdos tonusas, liepė daugiau gulinėti ir gerti magnio miltelius. Žinau,kaip viskas trapu,todė sunku būti visiškai ramiai. Bet džiaugiuosi dabar tuo,ką turiu, stengiuosi iš musės nedaryti dramblio schmoll.gif Galbūt rečiau užsuksiu pas jus, tačiau seksiu,kaip jums sekasi ir už visas sirgsiu 4u.gif Ir šiaip niekada šito puslapio mergaičių nepamiršiu,nes bendra bėda,manau,vienija žmones. Stipriai apkabinu Cituką,Afroditę,Deleną, Pelargoniją ir visas kitas wub.gif Tikiu,kad visoms vistiek pavyks tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2013 09 05, 18:42)
Vasareuk, smagu,kad tavo pilvukas auga wub.gif Ir tavo požymiai man buvo neginčijami nėštumo požymiai,nes lygiai tokie pat kaip mano. Aišku,ne visoms tai galioja,bet šįkart jūsų sutapo blush2.gif
P.S. Mergaitės nors ir nedrąsiai,bet kraustausi į nėštukių skyrelį. Pagaliau... Mano pilvukui 13 savaičių ir 5 dienos. Bet vis dar jaudinuosi,kad viskas būtų gerai. Prieš kelias dienas echo metu pamatė,kad padidėjęs gimdos tonusas, liepė daugiau gulinėti ir gerti magnio miltelius. Žinau,kaip viskas trapu,todė sunku būti visiškai ramiai. Bet džiaugiuosi dabar tuo,ką turiu, stengiuosi iš musės nedaryti dramblio schmoll.gif Galbūt rečiau užsuksiu pas jus, tačiau seksiu,kaip jums sekasi ir už visas sirgsiu 4u.gif Ir šiaip niekada šito puslapio mergaičių nepamiršiu,nes bendra bėda,manau,vienija žmones. Stipriai apkabinu Cituką,Afroditę,Deleną, Pelargoniją ir visas kitas  wub.gif Tikiu,kad visoms vistiek pavyks tapti  nestuke.gif

Sekmes mergyt visame kame wub.gif Jus nuostabus wub.gif Tavo istorija begalo ikvepianti ir palaikanti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2013 09 05, 12:47)
O ir metu man ohoo doh.gif , tad neatsidziaugiu ir kasdien D dekoju uz jau lakstanti, maistaujanti ir labai miela stebukla smile.gif .


o kiek tau metu? ax.gif kuo toliau, tuo ta metu riba man darosi baisesne doh.gif 4u.gif

Buckis visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 05, 10:49)
Sakyk o kaip jus ten su latviais susikalbat kokia kalba ,gal rusų? Ir kiek tau pvz.isejo IVF  latvijoj bent man LT isejo 9000lt.

Susikalbam rusiskai, kai kam patogiau angliskai. Man pas latvius pirmas IVF'as kainavo 8036 lt, bet jis buvo nestandartiskai ilgas ir su arklinem dozem vaistu. Antras IVF'as kainavo 6726 lt. cia skaiciuota su kuru ir visomis kelionemis. Bet visa tai buvo 2011 metais. paskui kainos pas latvius kazkiek didejo. Tikiu, kad lietuvoj darydama IVF'us buciau isleidusi tikrai ne 8 tukst. ir ne 6,7 tukst, zenkliai daugiau.
Atsakyti