Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Labas,


laikau kumštukus už visas PUPO ir besiruošiančias, necituoju, nes man kol kas nekalbadieniai, bet pergyvenu dėl visų, net pilvą suskausta, kai paskaitau, ypač apie Plunksnytę, bet kol kas tikiuosi, kad viskas bus gerai...


QUOTE(Glamour @ 2013 09 20, 16:22)
Kitty, dar nestartuojat naujai?



Kol kas kitais dalykais dar užsiėmusi, matysim 4u.gif Aš tikiu, kad tau su snaigiukais pasiseks wub.gif

QUOTE(Beila @ 2013 09 21, 08:27)

Kitty, smagu tave girdėti wub.gif Kaip laikosi šeimynėlė tavo?




ačiū, mieloji, šeimynėlė šiek tiek ligota po dukrytės gimtadienio (jo metu viena mergaitė pradėjo vemti, o pas mus buvo 23 vaikai, tai....kam temperatūra, kam vėmimai iki nukritimo, man irgi tempa, labai nelaiku, bet nieko, jau lyg išsikapsčiau, gyvensim biggrin.gif Kaip daugiavaikė mamytė laikosi? wub.gif

Beje, šiaip... mes neseniai sužinojom, kad mūsų draugai, auginantys du vaikučius ir suplanavę trečią, laukiasi identiškų dvynukų bigsmile.gif Vyras sako, viskas, reikia vytis, būsim į kompaniją cool.gif Norėčiau wub.gif
Papildyta:


Beje, dėl tų sutrumpinimų.. Gal visos pirma čia tegul surašo, kokie šauna į galvą? NEs aš tai nedaug sugalvoju, nenoriu atidarinėti temos, nes paskui pritruks tų sutrumpinimų... ND, PUPO, ką dar mes čia naudojame? doh.gif
Atsakyti
Mergaites as jau susitaikiau verysad.gif Yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi smile.gif Tas vaidanamas vaisiaus maiselis atitinka sesias savaites kai ir yra pas mane,o pats burbuliukas kuris turetu buti minimum jau kokiu sesiu septyniu milimetru,yra tik 1,3 milimetro, tai va burbuliukas isitvirtino,bet augt jam jau pritruko jegu verysad.gif Siandien kai dejaus crinona,aplikatoriu pati istraukiau jau visa kruvina,siaip dar nekraujuoju,galvoju gal crinonas ir stabdo,bet po desimt dienu turesiu scana,tai nenutrauksiu nei tableciu nei crinono, tiesiog islauksiu, stebuklo nesitikiu jau,noriu tik kad viskas butu naturaliai ir nereiktu ten per prievarta nieko daryti smile.gif Esu stiprus zmogus siaip emociskai ir svarbiausia man gerai nusiteikti,viska iskesim kartu su vyru ir tikiu kad tikrai ir i musu kiema ateis svente,tik jos dar reikia palaukti.

KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 22, 17:16)
Mergaites as jau susitaikiau verysad.gif Yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi smile.gif Tas vaidanamas vaisiaus maiselis atitinka sesias savaites kai ir yra pas mane,o pats burbuliukas kuris turetu buti minimum jau kokiu sesiu septyniu milimetru,yra tik 1,3 milimetro, tai va burbuliukas isitvirtino,bet augt jam jau pritruko jegu verysad.gif Siandien kai dejaus crinona,aplikatoriu pati istraukiau jau visa kruvina,siaip dar nekraujuoju,galvoju gal crinonas ir stabdo,bet po desimt dienu turesiu scana,tai nenutrauksiu nei tableciu nei crinono, tiesiog islauksiu, stebuklo nesitikiu jau,noriu tik kad viskas butu naturaliai ir nereiktu ten per prievarta nieko daryti smile.gif Esu stiprus zmogus siaip emociskai ir svarbiausia man gerai nusiteikti,viska iskesim kartu su vyru ir tikiu kad tikrai ir i musu kiema ateis svente,tik jos dar reikia palaukti.

KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!



Šaunuolė tu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Žaviuosi 4u.gif Vis tiek sulauksim gerų jūsų šeimos naujienų, ar dabar, ar vėliau. KAbinasi, tai svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 22, 18:16)
KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!


Nu tu ir saunuole 4u.gif pavyzdinis optimizmas 4u.gif 4u.gif

Del sutrumpinimu, tai dar: mmm, MB, TB, SM, ND, PUPO, HCG
Atsakyti
plunksnyte unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 22, 15:16)
Mergaites as jau susitaikiau verysad.gif Yra kaip yra ir nieko cia nepakeisi smile.gif Tas vaidanamas vaisiaus maiselis atitinka sesias savaites kai ir yra pas mane,o pats burbuliukas kuris turetu buti minimum jau kokiu sesiu septyniu milimetru,yra tik 1,3 milimetro, tai va burbuliukas isitvirtino,bet augt jam jau pritruko jegu verysad.gif Siandien kai dejaus crinona,aplikatoriu pati istraukiau jau visa kruvina,siaip dar nekraujuoju,galvoju gal crinonas ir stabdo,bet po desimt dienu turesiu scana,tai nenutrauksiu nei tableciu nei crinono, tiesiog islauksiu, stebuklo nesitikiu jau,noriu tik kad viskas butu naturaliai ir nereiktu ten per prievarta nieko daryti smile.gif Esu stiprus zmogus siaip emociskai ir svarbiausia man gerai nusiteikti,viska iskesim kartu su vyru ir tikiu kad tikrai ir i musu kiema ateis svente,tik jos dar reikia palaukti.

KAIP SAKOMA,KAS MUSU NESUZLUGDO,TAS MUS PADARO DAR STIPRESNIAIS!!!!

console.gif Linkiu,kad trecias bandymas butu lemtingas ir padovanotu porele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 17:26)
Mums irgi dave specialu indeli adatelem ir stiklo ampulikem, tai kazkaip vargo nebuvo...
O tu adatu tai ten prikrauta be proto, net nezinau ar ismest kartu su pabaudotom ar dar pasilaikyt...Bet vdrug bus kitas kartas tai gi vel reiks naujus vastukus pirkt ir vel tu adateliu ten bus  g.gif
Be to kazkaip keistai  jie man paskaiciavo turbut, kad pas mane dar liko viena extra Puregono dezute. Kazi ar priimtu atgal klinika?  g.gif



QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 17:31)
Pas mane irgi liko thumbup.gif

Bent jau Uk,Airijoj manau tas pats,jokia vaistine nepriims vaistu atgal ir negrazins uz juos pinigu,tai negalima pagal istatyma,nes jie tu vaistu negali isduoti kitam pacientui,nes juk nezino kokiom salygom zmogus laike tuos vaistus-gal temp buvo per zema ar per auksta,gal saldytuve laike,gal prie radiatoriaus,gal sviesoj iseme is dezutes,bet kokiu atveju tik vaistine gali prisiimti atsakomybe,kad jie laiko vaistus tinkamomis salygomis ir jie yra saugus ir tinkami isduoti pacientui.Is zmogaus vaistine gali paiimti vaistukus tik sunaikinimui.Zinau ka sneku,nes dirbu su vaistais,konkreciai su Bootso vaistine siuo metu bendradarbiaujam,bet teko dirbti ir su LLoydso vaistinem ir Chemistree.Man pirmo bandymo metu atliko 300 Gonalio ir 37 Crinono,padovnojau mergaitems ir SM,nes butu teke ismesti,kadangi pirmas buvo NHS finansuojamas tai kliniko dave vaistuku i prieki,o su antru,kadangi jau mokamas,klinika isduodavo vaistukus kiekvieno vizito metu tik tiek kiek reikia,Gonalio reikejo 150 paskutinei dienai,tai vietoj to,kad parduotu 300 piestuka jie pardave 2 ampules po 75,tik kad paciai susimaisyt reikejo.Jie labai ziuri,kad isduotu tik tiek kiek reikia ir kad zmogus nesvaistytu pinigu be reikalo,bet,cia,aisku nuo klinikos priklauso.
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 17:42)
manau priimtu...man kai punkcijos diena paankstino,tai nebereikejo 2 vaistu leistis..tai paeme atgal, pinigus grazino cool.gif

Cia Lt? ir jie po to tuos vaistukus parduos kitai pacientei?As aisku,tikiu,kad jus juos laiket tinkamom salygom,bet visgi toks klinikos elgesys yra nesazinigas kitu pacientu atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 20:22)
...nes juk nezino kokiom salygom zmogus laike tuos vaistus-gal temp buvo per zema ar per auksta,gal saldytuve laike,gal prie radiatoriaus,gal sviesoj iseme is dezutes,bet kokiu atveju tik vaistine gali prisiimti atsakomybe,kad jie laiko vaistus tinkamomis salygomis ir jie yra saugus ir tinkami isduoti pacientui.Is zmogaus vaistine gali paiimti vaistukus tik sunaikinimui



labai logiska g.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 19:22)

Cia Lt? ir jie po to tuos vaistukus parduos kitai pacientei?As aisku,tikiu,kad jus juos laiket tinkamom salygom,bet visgi toks klinikos elgesys yra nesazinigas kitu pacientu atzvilgiu.

aga, LT...ir dziaugiuosi kad prieme, nes kur gi as buciau dejus...o ir finansiskai kiek kainavo doh.gif o jei jie taip elgiasi,vadinasi zino,ka daro...nera cia matyt tokie jau ypatingi vaistai,kad kazkaip pakenkt jiems galetum (ypac nepazeistoj pakuotej,jie gi ten uzklijuoti net, neatidarysi taip,kad nebutu zymu smile.gif ) ir galiojimo laika gi turi...ir grazinau kita diena gal.. tai tikrai nemanau kad tiems vaistams kazkas atsitiko cool.gif


ir dar - tada yra irgi labai neteisinga dovanot tuos vaistus, ar perpardavinet smile.gif bet kazkaip jauciu kiekviena tik apsidziaugtu gavus dovanu ar pigiau tu vaistu cool.gif nes gi ne apie lita kita kalbama, o apie simtelius...tai tikrai kiekvienas centras brangus sitam IVF kely cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fea: 22 rugsėjo 2013 - 18:50
Na atidariau jau nauja temute, bet aisku damusam sita mirksiukas.gif
Surasiau ten tuos sutrumpinimus; tikiuosi nieko labai svarbaus nepraleidau
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 22, 17:47)
aga, LT...ir dziaugiuosi kad prieme, nes kur gi as buciau dejus...o ir finansiskai kiek kainavo doh.gif o jei jie taip elgiasi,vadinasi zino,ka daro...nera cia matyt tokie jau ypatingi vaistai,kad kazkaip pakenkt jiems galetum (ypac nepazeistoj pakuotej,jie gi ten uzklijuoti net, neatidarysi taip,kad nebutu zymu smile.gif ) ir galiojimo laika gi turi...ir grazinau kita diena gal.. tai tikrai nemanau kad tiems vaistams kazkas atsitiko cool.gif
ir dar - tada yra irgi labai neteisinga dovanot tuos vaistus, ar perpardavinet smile.gif bet kazkaip jauciu kiekviena tik apsidziaugtu gavus dovanu ar pigiau tu vaistu cool.gif nes gi ne apie lita kita kalbama, o apie simtelius...tai tikrai kiekvienas centras brangus sitam IVF kely cool.gif

Na cia jau nuo zmogaus sazines priklauso,as galejau garantuoti,kad tuos vaistukus,kuriuos padovanojau laikiau tinkamai,visgi jie man atliko nuo finansuojamo Ivf tai man sazine neleido ju parduoti,tik dovanoti.Bet visgi yra skirtumas kai zmogus perka vaista is kito zmogaus arba priima dovanojamus vaistukus,nes jis zino,kad gauna juos tokiu keliu,zino kokia yra rizika,ir samoningai nusprendzia sutaupyti.Tai vadinasi zmogaus teise paciam priimti sprendimus ir uz juos atsakyti.
Kai zmogus perka vaistus is vaistines uz nemazus pinigelius ir vaistine jam garantuoja,kad jie yra laikyti saugiai ir tinkami vartoti,o tiesa yra tokia,kad tie vaistukai buvo dinge is ju akiracio ir jie tikrai negali 100% garantuoti kaip jie buvo laikomi as vadinu vartotoju teisiu pazeidimu,o paprastai zmoniu apgaudinejimu.Nepzeista pakuote tikrai neirodo,kad vaistukai buvo laikyti tinkamai,juk pakuote neturi atminties ir negali papasokti,kokioje temperaturoje ja laike,negali papasakoti,kad gal jai teko paguleti pries saulute ar saldytve kur temperatura zemesnei nei 2 ar aukstesne kaip 8 laipsnia(cia aktualu tiems vaistukams,kuriuos reikia laikyti saldytuve)i ir pan. Visgi isivaizduokim situacija,kad zmogus isleidzia Ivf 10 000 ir kazkokie vaistukai,kuriu savybes yra pakitusios del netinkamo laikymo sugadina reikala,t.y.neduoda planuoto rezultato,taigi zmogus patiria neplanuota nusivylima,o gydytojai svarsto kodel organizmai taip reagavo ir pan.Atrodo smulkmena,bet cia istikruju labai rimtas dalykas.
Nesupraskit manes klaidingai,as tikrai jusu niekuo nekaltinu,tik man keista,kad klinikos Lt elgiasi taip neatsakingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 22 rugsėjo 2013 - 19:50
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 22, 21:45)
Na cia jau nuo zmogaus sazines priklauso...

...Nesupraskit manes klaidingai,as tikrai jusu niekuo nekaltinu,tik man keista,kad klinikos Lt elgiasi taip neatsakingai.

labai teisingai drinks_cheers.gif mano IVF taip pat buvo finansuojamas, per NHS tai vaistus gavau is ju ten, pamenu paskutinem dienom pries leidziantis Pregnyl elektra dingo visoj gatvej ir saldytuvas nedirbo 24 val, teko Pregnyl kysti i beatititrpstancia kamera, ale kaip buvo zinoti kad temp. ten buvo tinkama jiems g.gif , parasyta ant pakuotes nesusaldyti, o nebuvo ka daugiau daryti unsure.gif bet paskui pasimirsau apie ta ivyki toki ir savo sesutem pasakiau pacia paskutine minute (aisku Pregnyl dar nebuvau susileidusi) - jos supyko, sako juk negalim rizikuoti taip, nes neaisku ar vaistai vis dar veiksmingi ir pan. supyko kad palikau paskutinei minutei unsure.gif todel teko juos priduoti atgal (sunaikinimui) ir gavau nauja ju pakuote smile.gif zodziu labai sutinku su tavim 4u.gif tai tikrai nejuokas 4u.gif cia UK net neisivaizduoju kad vaistines bet kokius vaistus priimtu atgal blink.gif
Atsakyti