Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 19:00)
O tai tu uz vaistukus pilna kaina moki?

Mes su DPS kortele pirkom, siaip kiek zinau HARIS ne nepradeda proceduru kol tos korteles negauni; jei jos neturi, jie patys padeda ja suorganizuot
Atsakyti
Merginos kalbejot apie Diferaline vaistukus kiek pamenu ir man juos taikys ,sakykit del kainu kazka saket kur juos pirkti klinikoj ar vaistinej,bet galvoju gal vaisinej ju visai nepardavineja?
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 21, 21:45)
Merginos kalbejot apie Diferaline vaistukus kiek pamenu ir man juos taikys ,sakykit del kainu kazka saket kur juos pirkti klinikoj ar vaistinej,bet galvoju gal vaisinej ju visai nepardavineja?


Ir man aktualus sitas klausimas, tik man Gonali idomu kur gauti.. O Diphereline kaip minejau, klinikoj uz 2 dezutes sumokejau 460 lt g.gif jauciu galima gauti gerokai pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 21, 21:13)
Ir man aktualus sitas klausimas, tik man Gonali idomu kur gauti.. O Diphereline kaip minejau, klinikoj uz 2 dezutes sumokejau 460 lt  g.gif  jauciu galima gauti gerokai pigiau  g.gif

Bet kazin ar vaisinej jie pardavinejami,pvz.as visus vaistus pirkdavau klinikoj
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 21, 22:37)
Bet kazin ar vaisinej jie pardavinejami,pvz.as visus vaistus pirkdavau klinikoj


Aiskutis.. Ir as taip pagalvojau, kad matyt tik klinikos turi..
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 21, 21:45)
Aiskutis.. Ir as taip pagalvojau, kad matyt tik klinikos turi..

Ir as kazkaip manau,kad tokius specifinius vaistus tures tik klinikos g.gif
Atsakyti
Pas mus Airijoje tai gali nusipirkti ir vaistineje smile.gif
Atsakyti
http://www.vaistai.l...irpalui-n7.html

Labai abejoju, ar daug pigiau vaistinėje. Nebent skambintumėte per visas vaistines ir klausinėtumėt.
Tiesa, patarsiu ieškoti insulininių švirštukų su oranžiniais antgaliais, jų adatėlės kiek ilgesnės, bet plonesnės.

Fea, ramaus puponavimo smile.gif
Plunksnyte, linkiu, kad viskas apsiverstų į gerą pusę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 22:29)
Pas mus Airijoje tai gali nusipirkti ir vaistineje smile.gif



O pas mus Prancuzijoj - tik vaistinese. Matai kaip visur skirtingai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, primenu, kad 48 puslapis. Ieškom savanorės naujai temai atidaryti, o visos kitos rašykite kokios santrumpos jums pasirodė aktualios - įdės į pirmą temos postą.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 22, 11:59)
Merginos, primenu, kad 48 puslapis. Ieškom savanorės naujai temai atidaryti, o visos kitos rašykite kokios santrumpos jums pasirodė aktualios - įdės į pirmą temos postą.



O jau dabar galima nauja tema atidarineti ar reikia laukt kol busim 50am puslapy? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 22, 14:43)
O jau dabar galima nauja tema atidarineti ar reikia laukt kol busim 50am puslapy?  unsure.gif


Manau, kad reikia palaukti 50 g.gif juolab, kad dar sutrumpinimus reikia surasyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 22 rugsėjo 2013 - 13:12