Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Pas mus tai kilinikoj iskarto dave specialu plastikini indeli toki nemaza adatelem mesti smile.gif
Atsakyti
O jus vaistukus klinikoj perkat? As Diphereline pirkau, tai eina sau, uz 2 dezutes - 460 lt doh.gif sakau, gal vaistinej pigiau butu.. Sekantys vaistukai suprantu laukia Gonal unsure.gif sakau, gal pasieskoti kur pigiau,o gal vaistines ju net neturi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 21 rugsėjo 2013 - 18:13
Mums irgi dave specialu indeli adatelem ir stiklo ampulikem, tai kazkaip vargo nebuvo...
O tu adatu tai ten prikrauta be proto, net nezinau ar ismest kartu su pabaudotom ar dar pasilaikyt...Bet vdrug bus kitas kartas tai gi vel reiks naujus vastukus pirkt ir vel tu adateliu ten bus g.gif
Be to kazkaip keistai jie man paskaiciavo turbut, kad pas mane dar liko viena extra Puregono dezute. Kazi ar priimtu atgal klinika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 16:26)
Mums irgi dave specialu indeli adatelem ir stiklo ampulikem, tai kazkaip vargo nebuvo...
O tu adatu tai ten prikrauta be proto, net nezinau ar ismest kartu su pabaudotom ar dar pasilaikyt...Bet vdrug bus kitas kartas tai gi vel reiks naujus vastukus pirkt ir vel tu adateliu ten bus  g.gif
Be to kazkaip keistai  jie man paskaiciavo turbut, kad pas mane dar liko viena extra Puregono dezute. Kazi ar priimtu atgal klinika?  g.gif

Pas mane irgi liko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 18:31)
Pas mane irgi liko thumbup.gif

Nu tai tada tiksliai jie kazkaip nemoka susiskaiciuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 17:23)
Fea dabar jau lepink save ir saugok, ramiu ateinanciu dvieju savaiciu 4u.gif  4u.gif ( kas linki biggrin.gif )

O mano zinios tokios:

Visgi po bemieges nakteles, nuvaziavau I ligonine, prasedejau dvi valandas, kol nusprende kad man reikia scano doh.gif Tai va, nestumas yra, bet tikriausiai nesivystantis verysad.gif  Gemalinis maiselis atitinka sesiu sav nestuma, bet pats burbuliukas ryskiai per mazas. Dabar lauksiu 10 dienu ir vel scanas, tada turetu buti tiksliai aisku kas ir kaip cool.gif

Stiprybes tau,nesinervuok ir lauk vel scano,tikekim kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 19:26)

Be to kazkaip keistai  jie man paskaiciavo turbut, kad pas mane dar liko viena extra Puregono dezute. Kazi ar priimtu atgal klinika?  g.gif

manau priimtu...man kai punkcijos diena paankstino,tai nebereikejo 2 vaistu leistis..tai paeme atgal, pinigus grazino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 18:42)
manau priimtu...man kai punkcijos diena paankstino,tai nebereikejo 2 vaistu leistis..tai paeme atgal, pinigus grazino cool.gif

Mmm, pabandysiu ir as pagrazint...
Atsakyti
Vaidute,nestresuok viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 16:45)
Mmm, pabandysiu ir as pagrazint...

Otu airijoje daraisi ania, ar kazka maisau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 18:47)
Otu airijoje daraisi ania, ar kazka maisau? smile.gif

Aha, HARI
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 21, 18:46)
Vaidute,nestresuok viskas bus gerai wub.gif

Stengiuosi, bet kazkaip viskas is ranku slysta
Gaila, kad burtu lazdeles tik pasakose buna... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidudute: 21 rugsėjo 2013 - 18:55
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 16:52)
Aha, HARI
Papildyta:

Stengiuosi, bet kazkaip viskas is ranku slysta
Gaila, kad burtu lazdeles tik pasakose buna... smile.gif

O tai tu uz vaistukus pilna kaina moki?
Atsakyti