Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Plunksnyte, sekmes.. Laikom kumstukus, viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Man sodins blastute, embrioniuko ne nesiule, nebent niekas neaugtu, tai va laukiu rytojaus 9 val ir jei vel kas blogai, tai staigiai i ligonine ir tegu deda, kad ir kas ten bus like...
Atrodo neesu is tu skystuju ir zinau, kad reik biski pozityviau, taciau jau atrodo nebeistversiu, tuoj pratruksiu, rankos dreba, balsas dreba, ai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidudute: 21 rugsėjo 2013 - 17:15
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 19:11)
as tiksliai nezinau,bet pati tai visa beveik subesdavau...zinok ten jau nebesijaucia skirtumo,ar visa, ar puse smile.gif eina kaip per sviesta biggrin.gif bet gal geriau visa, giliau vaistukai patenka g.gif gal geriau taip...nu bet as tiksliai nzn...gal kuri labiau prie medicinos smile.gif


Na, reks bandyti. Turbut kaip suo kariamas, taip as badoma priprasiu biggrin.gif ko nepadarysi del tu leliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 18:12)
Man sodins blastute, embrioniuko ne nesiule, nebent niekas neaugtu, tai va laukiu rytojaus 9 val ir jei vel kas blogai, tai staigiai i ligonine ir tegu deda, kad ir kas ten bus like...
Jau atrodo nebeistversiu, tuoj pratruksiu, rankos dreba, balsas dreba, ai....

isivaizduoju,kaip jautiesi unsure.gif as irgi lauksiu blastutes iki 1dienio...tik,aisku,man jau ne toks "degantis" reikalas -viena pupa gi jau turiu...bet vis tiek kazkaip pergyvenu, norisi del tikrumo ir kad antra idetu...ir dar svajoju turet ka uzsaldyt..maza ka...
bet pasistenk nusiramint... man viena drauge patare kas vakara sudegint po zvakute cool.gif paprasta..tablete kad ir... tiesiog liepsna - energija (jei netiki niekuo daugiau)... as deginau...ir dabar dar va deginu 4u.gif na..kazkuo "uzsibovyt" visai sveika cool.gif laikykis! as laikau labai kumscius uz tave wub.gif turim kartu II pamatyt nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 19:12)
Man sodins blastute, embrioniuko ne nesiule, nebent niekas neaugtu, tai va laukiu rytojaus 9 val ir jei vel kas blogai, tai staigiai i ligonine ir tegu deda, kad ir kas ten bus like...
Atrodo neesu is tu skystuju ir zinau, kad reik biski pozityviau, taciau jau atrodo nebeistversiu, tuoj pratruksiu, rankos dreba, balsas dreba, ai....


Vaidudute... Neliudek verysad.gif suprantu, kad labai sunku, bet cia dar ne pabaiga, nepasiduok is anksto 4u.gif viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 21, 17:09)
Mergaites, as vis del to vaistu leidimosi noriu paklaust  blush2.gif  DUphereline leisiuos siandien antra karta, jau bandysiu pati, kaip kazkuri pataret  unsure.gif  sakykit, o ta adatyte visa reikia subesti, iki pat galo?  g.gif  unsure.gif  pas mane ta trumpesne.. Bet vistiek, ka, visa subest rekia?  doh.gif


As besdavau visa, apie tai nesusimatydama, baks ir psio. Zinok tik pirmus du kartus kazkaip rankos nevalingos, o veliau kaip profesionali sesele darbuosies smile.gif
Papildyta:
Aha, norejau ir as saldyt antram bandymui, o geriausiu scenarijum tai gal antram ir treciam vaikuciui, paziuresiu ar liks kas...
Einu zvakiu pridegiosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 18:25)

Aha, norejau ir as saldyt antram bandymui, o geriausiu scenarijum tai gal antram ir treciam vaikuciui, paziuresiu ar liks kas...
Einu zvakiu pridegiosiu  smile.gif

na dabar svarbiausia,kad liktu 2dieniui wink.gif nors viena wub.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif namu tik neuzdek biggrin.gif
Atsakyti
Beje, ar žinote, kad švirkštų ir kitų atliekų nuo vaistų leidimosi negalima mesti į bendras šiukšles. MB buvo išmetęs užkimštą adatą ir kažkaip nusimovė ji ten, vos neįsidūriau, o įsivaizduokit kaip darbuotojai, kurie šiukšles rūšiuoja ar bomžai. Skaičiau, kad reikia į plastikinį kokį seną butelį užsukamą viską mesti, tai taip ir darėme, po to užsukome ir viską į bendrą konteinerį išmetėme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 21 rugsėjo 2013 - 17:36
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 19:17)
isivaizduoju,kaip jautiesi unsure.gif as irgi lauksiu blastutes iki 1dienio...tik,aisku,man jau ne toks "degantis" reikalas -viena pupa gi jau turiu...bet vis tiek kazkaip pergyvenu, norisi del tikrumo ir kad antra idetu...ir dar svajoju turet ka uzsaldyt..maza ka...
bet pasistenk nusiramint... man viena drauge patare kas vakara sudegint po zvakute cool.gif paprasta..tablete kad ir... tiesiog liepsna - energija (jei netiki niekuo daugiau)... as deginau...ir dabar dar va deginu  4u.gif na..kazkuo "uzsibovyt" visai sveika cool.gif laikykis! as laikau labai kumscius uz tave wub.gif turim kartu II pamatyt nestuke.gif  biggrin.gif


Sauni ideja thumbup.gif ir as deginsiu uz kokiu 3 savaiciu, ir grazu, ir maza ka, gal pades wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamour @ 2013 09 21, 19:35)
Beje, ar žinote, kad švirkštų ir kitų atliekų nuo vaistų leidimosi negalima mesti į tėme.


Kazkaip net nesusimasciau g.gif ir mes i buteli mesim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 21 rugsėjo 2013 - 17:38
QUOTE(Atisa @ 2013 09 21, 18:37)
Sauni ideja  thumbup.gif  ir as deginsiu uz kokiu 3 savaiciu, ir grazu, ir maza ka, gal pades  wub.gif

aga..ir kazkaip visai miela sitais niuriais rudens vakarais, kai namie dega zvakele ar net kelios wub.gif


su tom adatom tai tikrai doh.gif kazkaip net nesusimasciau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Beje dar turiu daug atliekamų sterilių adatėlių gonalio pieštukui. Veiksmas Klaipėdoj. dovanoju.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 21, 18:43)
Beje dar turiu daug atliekamų sterilių adatėlių gonalio pieštukui. Veiksmas Klaipėdoj. dovanoju.

aga, ir as turiu biggrin.gif kazkaip ju ten prideda be saiko doh.gif smile.gif
Atsakyti