Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Fea dabar jau lepink save ir saugok, ramiu ateinanciu dvieju savaiciu 4u.gif 4u.gif ( kas linki biggrin.gif )

O mano zinios tokios:

Visgi po bemieges nakteles, nuvaziavau I ligonine, prasedejau dvi valandas, kol nusprende kad man reikia scano doh.gif Tai va, nestumas yra, bet tikriausiai nesivystantis verysad.gif Gemalinis maiselis atitinka sesiu sav nestuma, bet pats burbuliukas ryskiai per mazas. Dabar lauksiu 10 dienu ir vel scanas, tada turetu buti tiksliai aisku kas ir kaip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 16:23)
Fea dabar jau lepink save ir saugok, ramiu ateinanciu dvieju savaiciu 4u.gif  4u.gif ( kas linki biggrin.gif )

O mano zinios tokios:

Visgi po bemieges nakteles, nuvaziavau I ligonine, prasedejau dvi valandas, kol nusprende kad man reikia scano doh.gif Tai va, nestumas yra, bet tikriausiai nesivystantis verysad.gif  Gemalinis maiselis atitinka sesiu sav nestuma, bet pats burbuliukas ryskiai per mazas. Dabar lauksiu 10 dienu ir vel scanas, tada turetu buti tiksliai aisku kas ir kaip cool.gif

laikykis ir linkiu sekmes ,kad butu viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
Oi plunksnyte...tikiuosi,labai tikiuosi,kad daktarai apsiriko sad.gif kalbin zirniuka,kad augtu...kad laikytusi tvirtai pas tave! Tikekimes sulauksi geru ziniu su kitu scanu!!
Atsakyti
paklausyk mano patarimo. Tik nesinervink, kad nepradėtų spazmuoti gimda. Visokių x failų būna, gal kaip nors pasivys tavo mažiukas standartus ir užaugs, o po 10 dienų pamatysi širdutę. Bandyk sukaupti visas jėgas tikėjimui, kad viskas bus gerai, apie blogus dalykus negalvok, tiesiog gyvenk šia akimirka. Žinau, kad tai sunkiausia. Pati nesenai buvau tokioj situacijoj.

Aš asmeniškai negalėjau nieko daryti, tik gulinėti, nes psichologiškai vos ne depresijoj buvau. Parsisiųsdavau filmus online per kompą pažiūrėdavau. Jau jei būtų kompą būtų iš manęs tuomet atėmę, būčiau tikrai išprotėjusi. Tik stengdavausi kompą kuo toliau savęs laikyti( pas mane nešiojamas), jokiu būdu ant pilvo net ant padėklo nedėdavau. Ištempiau iki 9 savaitėlės.Man irgi sakė, kad per mažas Latvijoj ir nieko neaiškino. Kai nuėjau LT pas daktarę į VK, tai ji optimistiškai nuteikė, per tą laiką jau buvo paaugęs mažiukas , bet širdutės dar nesimatė. Sakė, kad nenusiminčiau. Pas daktarę eidavau kas savaitę. Tik man buvo taip, kad embrioniukas augo, o pūslelė kažkuriuo metu sustojo arba per lėtai augo. Greičiausiai dėl to ir nustojo vystytis, nes maisto medžiagų pritrūko, nes pūslelė maitina embrioniuką iki 12 savaitės.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 11:45)
Na stai,as jau PUPO smile.gif guliu va...idejo sian viena,o 1dieni ides dar viena-blastuke. Turejau 6 laaabai tvirtus embrionus..tai tikiuosi blastukes mano gerai augs iki 1dienio ir bus ka dar idet cool.gif pradzioj lyg norejo det dabar du ir pirmadieni dar viena,bet paziurejo i mano sudejima ir apsigalvojo biggrin.gif nes jei visi trys prigytu,butu biski jau nekas,daktare sake "sakes butu" smile.gif

tai va..dabar esu kiausinis,gulesiu ir esiu biggrin.gif ir kalbinsiu puponauta savo,kad pasiliktu pas mane dar 9men wub.gif


Fea, kaip smagu thumbup.gif Dabar saugok save!
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 18:01)
Fea, kaip smagu  thumbup.gif Dabar saugok save!

4u.gif

o kaip tu jautiesi? jau ryt ane? bigsmile.gif
Atsakyti
O as neiskenciau ir paskambinau siandien i laboratorija, dar vienas mano burbuliukas neisgyveno... Jei tokiais tempais, tai as antradienio nesulauskiu...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 13:45)
tai va..dabar esu kiausinis,gulesiu ir esiu biggrin.gif ir kalbinsiu puponauta savo,kad pasiliktu pas mane dar 9men wub.gif

Fea, sekmytes tau 4u.gif kaip dziugu, kad viskas praejo, tikiuosi, pasiliks pas tave bent pora zirniuku ir paskleisi visoms virusiuka 4u.gif

QUOTE(Glamour @ 2013 09 21, 15:47)
Nežinau, ar kas buvo kada įmetęs kaip atrodo vaistukai. Gal bus nauda toms, kurios bijo adatų ir šiaip viso proceso.



Aciu 4u.gif
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 18:23)

O mano zinios tokios:

Sekmes, laikom kumstukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 19:03)
O as neiskenciau ir paskambinau siandien i laboratorija, dar vienas mano burbuliukas neisgyveno... Jei tokiais tempais, tai as antradienio nesulauskiu...


Viskas bus gerai, Vaidudute 4u.gif nesinervink ir nenusiteik is anksto 4u.gif kaip mano vyras sako "neprisikalbek", viskas bus gerai, nusiteik ir lauk antradienio, o mes tave palaikom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 21, 18:03)
O as neiskenciau ir paskambinau siandien i laboratorija, dar vienas mano burbuliukas neisgyveno... Jei tokiais tempais, tai as antradienio nesulauskiu...

ot velnias unsure.gif ai tai tau tik 2dieni sodins? kazko man uzsifiksavo,kad mes per viena diena skiriames tik blush2.gif gi punkcija tau 4dieni buvo ane? (visai man amnnezija doh.gif blush2.gif )..tai iki 2dienio kazkaip ilgai augina....
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 16:23)
Fea dabar jau lepink save ir saugok, ramiu ateinanciu dvieju savaiciu 4u.gif  4u.gif ( kas linki biggrin.gif )

O mano zinios tokios:

Visgi po bemieges nakteles, nuvaziavau I ligonine, prasedejau dvi valandas, kol nusprende kad man reikia scano doh.gif Tai va, nestumas yra, bet tikriausiai nesivystantis verysad.gif  Gemalinis maiselis atitinka sesiu sav nestuma, bet pats burbuliukas ryskiai per mazas. Dabar lauksiu 10 dienu ir vel scanas, tada turetu buti tiksliai aisku kas ir kaip cool.gif


Plunksnyte, gal tiek daktarai visgi suklydo, vyk bolgas mintis i sali..
Atsakyti
Mergaites, as vis del to vaistu leidimosi noriu paklaust blush2.gif DUphereline leisiuos siandien antra karta, jau bandysiu pati, kaip kazkuri pataret unsure.gif sakykit, o ta adatyte visa reikia subesti, iki pat galo? g.gif unsure.gif pas mane ta trumpesne.. Bet vistiek, ka, visa subest rekia? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 21, 18:09)
Mergaites, as vis del to vaistu leidimosi noriu paklaust  blush2.gif  DUphereline leisiuos siandien antra karta, jau bandysiu pati, kaip kazkuri pataret  unsure.gif  sakykit, o ta adatyte visa reikia subesti, iki pat galo?  g.gif  unsure.gif  pas mane ta trumpesne.. Bet vistiek, ka, visa subest rekia?  doh.gif

as tiksliai nezinau,bet pati tai visa beveik subesdavau...zinok ten jau nebesijaucia skirtumo,ar visa, ar puse smile.gif eina kaip per sviesta biggrin.gif bet gal geriau visa, giliau vaistukai patenka g.gif gal geriau taip...nu bet as tiksliai nzn...gal kuri labiau prie medicinos smile.gif
Atsakyti