Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 06:52)
as tai pati..man atrodo,kai pati leidies,ypac i pilva, tai maziau skauda g.gif gali pakontroliuot biski ta durima - staigiau,svelniau smile.gif ir as labai bijau adatu,man slabna darosi doh.gif ale cia kazkaip dzin...net keista smile.gif susileidi ivsio biggrin.gif pabandyk kada pati wink.gif
labas rytas....nu ka....vaziuosiu uznestet siandien biggrin.gif BIG DAY, tsakant smile.gif net prabudau va anksciausiai smile.gif tai po biski kuisiuos, ruosiuos.... ir judesiu cool.gif

SEKMES
Atsakyti
Labas rytas, esamos ir būsimos mamytės mirksiukas.gif
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 20, 15:23)
Sveikos mergytes mirksiukas.gif

O as jauciuosi nekaip, labai maudena visur, atrodo kad pramus mm, bet pfu pfu nepramusa, dariausi siandien testuka tai dar toks pat ryskus, tikiuosi mazuliukas isitaises tvirtai ir nepabegs blush2.gif


Smagu girdėti ,kad tau ir toliau yra nėštumo požymiai. mirksiukas.gif Pamaus ir padurens dar ne vieną savaitę ir ne tik per mmm dienas. Juk tavo organizme keičiasi hormonų kiekis,ypač progesterono,dar gimdos raumenys tempiasi didėja,tai ir jauti tuos maudenimus. Man buvo tokių dienų,kai suimdavo taip sėdmenį,taip nudiegdavo,kad pajudėt negalėjau doh.gif Dabar vis keli šonkauliau sėdint skauda,bet jau rimsta po truputį. Tiesa,jei jusi,kad pilvukas kietėja ar daugiau stipriau maudžia, pagerk ryte ir vakare magnio disporal miltelių po pakelį. Man padėjo,savaitę pagėriau, gulinėjau namie ir viskas aprimo,labai retai bepamaudžia.Dabar kasdien ar kas antrą dieną geriu diasporal magnį po vieną prieš miegą ir ramu. Taigi nurimk ir mėgaukis nestuke.gif Viskas bus thumbup.gif Man dar vis juokas suim,kai prisimenu,kad rašiai apie drėnas kelnaites doh.gif lotuliukas.gif

Fea, didelės jums sėkmės thumbup.gif Teįsikimba žvaigždutės 40 savaitėms wub.gif Laikysimdabar jau špygas už tave mirksiukas.gif


QUOTE(pepsyte111 @ 2013 09 21, 06:58)
sveikos merginos,dariausi sian NTir aisku kaip visada ten nieko nera schmoll.gif

Tokiu atveju sunku ką bepasakyti,tiesiog tikrai užjaučiu. Žinau ką reiškia darti IVF ilgai jam taupant beveik iš nieko. Laikykis, prabėgs kiek laiko ir manau sugalvosit dar vieną planą savo svajonei pasiekti.

Kitty, smagu tave girdėti wub.gif Kaip laikosi šeimynėlė tavo?

Seniai begirdėjau Atiloją,Cituką, Pelargoniją,Afroditę unsure.gif nors ir pati retai beužsuku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 07:52)
as tai pati..man atrodo,kai pati leidies,ypac i pilva, tai maziau skauda g.gif gali pakontroliuot biski ta durima - staigiau,svelniau smile.gif ir as labai bijau adatu,man slabna darosi doh.gif ale cia kazkaip dzin...net keista smile.gif susileidi ivsio biggrin.gif pabandyk kada pati wink.gif
labas rytas....nu ka....vaziuosiu uznestet siandien biggrin.gif BIG DAY, tsakant smile.gif net prabudau va anksciausiai smile.gif tai po biski kuisiuos, ruosiuos.... ir judesiu cool.gif

turesim nauja Pupo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pastojusios mergytes SOS verysad.gif Pradejo eiti labai negrazus crinonas lauk, ne kraujingas, bet toks tamsus gleivetas, nebesuprantu kas daros su manim doh.gif
Atsakyti
Na stai,as jau PUPO smile.gif guliu va...idejo sian viena,o 1dieni ides dar viena-blastuke. Turejau 6 laaabai tvirtus embrionus..tai tikiuosi blastukes mano gerai augs iki 1dienio ir bus ka dar idet cool.gif pradzioj lyg norejo det dabar du ir pirmadieni dar viena,bet paziurejo i mano sudejima ir apsigalvojo biggrin.gif nes jei visi trys prigytu,butu biski jau nekas,daktare sake "sakes butu" smile.gif

tai va..dabar esu kiausinis,gulesiu ir esiu biggrin.gif ir kalbinsiu puponauta savo,kad pasiliktu pas mane dar 9men wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pepsyte111 @ 2013 09 21, 08:04)
visiskai nieko schmoll.gif kraujukas paskirtas pirmadieny ,bet ar man verta jy daryti

Sveikos merginos,prišveiciau cepelinu tai dabar sedziu visa tokia kaip nestuke.gif lotuliukas.gif
Pepsyte butinai pasidaryk krauja blogiau nebus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 12:45)
Na stai,as jau PUPO smile.gif guliu va...idejo sian viena,o 1dieni ides dar viena-blastuke. Turejau 6 laaabai tvirtus embrionus..tai tikiuosi blastukes mano gerai augs iki 1dienio ir bus ka dar idet cool.gif pradzioj lyg norejo det dabar du ir pirmadieni dar viena,bet paziurejo i mano sudejima ir apsigalvojo biggrin.gif nes jei visi trys prigytu,butu biski jau nekas,daktare sake "sakes butu" smile.gif

tai va..dabar esu kiausinis,gulesiu ir esiu biggrin.gif ir kalbinsiu puponauta savo,kad pasiliktu pas mane dar 9men wub.gif

Oi kaip smagu Fea thumbup.gif thumbup.gif gerai issireiskiai puponautas lotuliukas.gif TIKEK JIS PASILIKS PAS TAVE wub.gif
As tai nerizikuociau deti tris g.gif biski baisoka jei visi isitvirtintu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 21, 11:14)
Pastojusios mergytes SOS verysad.gif Pradejo eiti labai negrazus crinonas lauk, ne kraujingas, bet toks tamsus gleivetas, nebesuprantu kas daros su manim doh.gif


Laikykis, mergyt, aš nežinau ar tai baisu, ar nieko tokio, bet nesinervuok. Nervai tikrai nepadės. Tikiuosi, kad kas iš labiau žinančių tave nuramins, o aš tik primenu kažkurios mergaitės parašytą maldą temos pradžioje.
Ramybės malda: Dieve, suteik man ramybės susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti, drąsos keisti, ką galiu pakeisti, ir išminties tą skirtumą suprasti.
Būk stipri! Ir čia nepasirinkimas, čia Tavo pareiga! Būk stipri!!!
Laikau kumštukus 4u.gif
Atsakyti
Pepsyte, tik nesinervink. NT labai nepatikimas rodiklis. Kai kraujuką nuleisi, viskas tikrai bus aišku ir tikrai net nesvarstyk jo nenuleisiti. Man vos matomas vaiduoklis berods nuo 12 cd pradejo atsiradineti, bet tos pačios firmos testas sekančią dieną tik vieną lazdelę rodė,dar sekančią jau dvi pakankamai ryškias. NT turi būti toks, kur ankstyvą nėštumą parodo.
Fea, sveikinimai tapus PUPO, dabar saugok save ir lepinkis, kad mažiukai visi šiltai ir stipriai įsiraustų pas mamytę pilvely.
Plunksnyte, crinonas gali sudirginti gleivinę, be to kai jis pastovi ilgiau ir neiškrenta, jis patamsėja. Man pirmom savaitėm , kai sužinojau apie nėštumą buvo su juo visokių cirkų, paskui tik vos vos tepliodavo. Žinau, kad nenuraminsiu, bet pasistenk nesinervuoti dėl krinono keistumo. Tikrai blogas ženklas, jei šviežio kraujo atsiras, bet ir tai tuo laiku, kai turėtų mmm diena būti, gali pakraujuoti, bet jei kraujo atsiranda kitu laiku dėl visa ko kuo skubiau kreipkis į gydytojus. O dabar kas vyksta - norma. Taigi nusiramink.
Atsakyti
Plunksnyt, dėl ramybės nueik pasidaryti echokopiją. Svarbiausia,kad kraujo nėra, o crinonas gal sudirgino tavo gleivinę ar dar kas.Pagerk magnio diasporal po pakelį ryte ir vakare. Nesinervink tail stipriai 4u.gif Daug gulėk ir stebėk save.

Fea, dabar gulinėk ir mėgaukis, leiskis lepinama ax.gif

Siunčiu, kam reikia, po virusiuką nestuke.gif Tebūnie ir jus aplanko toks stebuklas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 21 rugsėjo 2013 - 13:41
Nežinau, ar kas buvo kada įmetęs kaip atrodo vaistukai. Gal bus nauda toms, kurios bijo adatų ir šiaip viso proceso.

user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Fea, SVEIKINIMAI ir nuo manęs 4u.gif Linkiu dvynukų wub.gif 2.gif 2.gif
Plunksnyte,..man kartą net vos vos teplioti buvo pradėję šviežiu kraujuku, gydytoja tuoj pat nuramino. Grėsmė tik, kai jau gausiau kraujuojama. O tamsesnis krenonas, kaip ir minėjo Glamour, todėl, kad ilgesnį laiką nepasišalino. Manau tavo gydytoja (kad ir paskambinus) turėtų nuramint. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 11:45)
Na stai,as jau PUPO smile.gif guliu va...idejo sian viena,o 1dieni ides dar viena-blastuke. Turejau 6 laaabai tvirtus embrionus..tai tikiuosi blastukes mano gerai augs iki 1dienio ir bus ka dar idet cool.gif pradzioj lyg norejo det dabar du ir pirmadieni dar viena,bet paziurejo i mano sudejima ir apsigalvojo biggrin.gif nes jei visi trys prigytu,butu biski jau nekas,daktare sake "sakes butu" smile.gif

tai va..dabar esu kiausinis,gulesiu ir esiu biggrin.gif ir kalbinsiu puponauta savo,kad pasiliktu pas mane dar 9men wub.gif

4u.gif
Atsakyti