Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Neverk, mama, kaip gera girdėti. Ir net širdutę jau matei wub.gif Sveikinu

Rutuliukas, manau, kad įsitekai, jei buvo šviežio kraujo, kad ir nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 21:27)
Pas mus vienas (arba viena). Mačiau širdutę. Net pykint nustojo tuo metu  wub.gif
smile.gif

Dabar užtai vėl pykina.

mmm kaip faina wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 20, 21:35)
Neverk, mama, kaip gergirdėti ti. Ir net širdutę jau matei  wub.gif Sveikinu

Rutuliukas, manau, kad įsitekai, jei buvo šviežio kraujo, kad ir nedaug.

Tai va lyg tycia si menesi kai reikia rimtam reikalui ta butinai memes šposa krecia blink.gif bet zinok dar niekada taip nelaukiau memiu kaip si karta smile.gif svarbu kad buciau isitekusi i tas dienas
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 20:27)
Pas mus vienas (arba viena). Mačiau širdutę. Net pykint nustojo tuo metu  wub.gif
smile.gif

Dabar užtai vėl pykina.

sekmes nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 18:27)
Pas mus vienas (arba viena). Mačiau širdutę. Net pykint nustojo tuo metu  wub.gif
smile.gif

Dabar užtai vėl pykina.

wub.gif wub.gif wub.gif NUOSTABU... wub.gif

Man gydytoja sake taip: jei prasideda iki triju val dienos,tai yra 1cd,jei po triju tai 0 cd,o su patepliojimais g.gif Nes man budavo tepa tepa ir po to jau pramusa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 14:35)
joo...man ryt cool.gif

Fea, kumstukai ryt uz tave 4u.gif
QUOTE(Mika... @ 2013 09 20, 17:12)
as tai bele ka praryciau, kad tik rezultatas geras butu  bigsmile.gif

Visai nieko tie avokadai, gi nevalgykit vienu, i salotas lb skanu bigsmile.gif
QUOTE(pepsyte111 @ 2013 09 20, 18:35)
sveikos merginos..

Stiprybės ir sveikatėlės 4u.gif
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 22:27)
Pas mus vienas (arba viena). Mačiau širdutę. Net pykint nustojo tuo metu  wub.gif
smile.gif

Sveikinimai wub.gif wub.gif
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 20, 23:41)
Man gydytoja sake taip: jei prasideda iki triju val dienos,tai yra 1cd,jei po triju tai 0 cd,o su patepliojimais g.gif Nes man budavo tepa tepa ir po to jau pramusa smile.gif

Ir man taip pat. Šiaip tai 1 cd yra kai jau pilnai kraujuojama 4u.gif
Papildyta:

o as siandien irgi jau buvau gyd., apziurejo, padare kazkokia endometro diopsija.. (o kam ji??) unsure.gif ir jau dabar leisiuos Diphereline ir lauksiu mmm.

O jus pacios leidziates vaistus? blush2.gif net geda klausti, nes as kaip begemotas bijau "akolu" verysad.gif siandien vyras suleido, sako adata plona, nieko net nejausiu, nu bet jutau ir dar kaip doh.gif bet jis man toj vietoj pilva suemes buvo, kaip dakt rode, sakau, gal reikia tiesiai besti ir viskas g.gif

Kai pagalvoju, kad db kasdien reiks badytis wacko.gif doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 20 rugsėjo 2013 - 22:54
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 22:51)
O jus pacios leidziates vaistus?  blush2.gif  net geda klausti, nes as kaip begemotas bijau "akolu"  verysad.gif siandien vyras suleido, sako adata plona, nieko net nejausiu, nu bet jutau ir dar kaip  doh.gif  bet jis man toj vietoj pilva suemes buvo, kaip dakt rode, sakau, gal reikia tiesiai besti ir viskas  g.gif

Kai pagalvoju, kad db kasdien reiks badytis  wacko.gif  doctor.gif



O as diferelina i sedimaja leidaus, nes man sake kad sis vaistas butinai turi buti i raumeni g.gif Man sesele suleido, cia paskiria seseles kad atvaziuotu i namus ir suleistu rolleyes.gif Na o stimuliuojancius tai jau pati besiu i pilvuka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 20, 20:33)
Mergytes turiu klausima,gal jis pasirodys kvailas bet klausiu tiesiai sviesiai blink.gif  kada yra pradedamas skaiciuoti ciklas ( pvz.ar jau skaiciuojama pirma c.d. nuo tepliojimo ar nuo normalaus kraujuko pasirodymo) klausiu del to kad man 1-2-3 c.d.reikejo darytis tyrimus vakar patepliojo siandien ryte lyg kraujuko pasirode o visa diena vel tik tepliojimas,bet as jau siandien pasidariau tyrimus  i dabar nezinau  itilpau i tas dienas ar ne??
Papildyta:



Man taip pat sake gyd. kad pirma ciklo diena skaitosi kai kraujuoja raudonu krauju, ir taip pat kazkaip kad jis turi buti is ryto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 23:51)


O jus pacios leidziates vaistus?  blush2.gif  net geda klausti, nes as kaip begemotas bijau "akolu"  verysad.gif siandien vyras suleido, sako adata plona, nieko net nejausiu, nu bet jutau ir dar kaip  doh.gif  bet jis man toj vietoj pilva suemes buvo, kaip dakt rode, sakau, gal reikia tiesiai besti ir viskas  g.gif


as tai pati..man atrodo,kai pati leidies,ypac i pilva, tai maziau skauda g.gif gali pakontroliuot biski ta durima - staigiau,svelniau smile.gif ir as labai bijau adatu,man slabna darosi doh.gif ale cia kazkaip dzin...net keista smile.gif susileidi ivsio biggrin.gif pabandyk kada pati wink.gif


labas rytas....nu ka....vaziuosiu uznestet siandien biggrin.gif BIG DAY, tsakant smile.gif net prabudau va anksciausiai smile.gif tai po biski kuisiuos, ruosiuos.... ir judesiu cool.gif
Atsakyti
sveikos merginos,dariausi sian NTir aisku kaip visada ten nieko nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pepsyte111 @ 2013 09 21, 07:58)
sveikos merginos,dariausi sian NTir aisku kaip visada ten nieko nera schmoll.gif

visai visai nieko? unsure.gif jokio vaiduoklio? na...dar ryt kraujauka priduodi,ane? gal kartais testas koks nejautrus ir nerodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 21, 07:01)
visai visai nieko? unsure.gif jokio vaiduoklio? na...dar ryt kraujauka priduodi,ane? gal kartais testas koks nejautrus ir nerodo cool.gif

visiskai nieko schmoll.gif kraujukas paskirtas pirmadieny ,bet ar man verta jy daryti
Atsakyti
QUOTE(pepsyte111 @ 2013 09 21, 08:04)
visiskai nieko schmoll.gif kraujukas paskirtas pirmadieny ,bet ar man verta jy daryti

tai zinoma pasidaryk...buna gi viskokiu atveju,kad testai nerodo ilgai ir pan... maza ka...pasidarysi krauja, tai nors tiksliai zinosi cool.gif
Atsakyti