Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 13:39)
vienus ir grausi? lotuliukas.gif

mes IUI skyrely, po IUI,tai ananasus esdavom biggrin.gif  biggrin.gif


O padeda?
Siuos as mieliau pavalgyciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 14:47)
O padeda?
Siuos as mieliau pavalgyciau  biggrin.gif

nu man nepadejo biggrin.gif bet nors skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 13:53)
nu man nepadejo biggrin.gif bet nors skanu lotuliukas.gif


Mhm, gal reiks pabandyt g.gif Zodziu dar vienas produktas i valgomuju sarasa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 12:35)
joo...man ryt cool.gif nu as kazkaip dabar nezilstu jau smile.gif daugiau gal pergyvenu del to hiperstimuliacijos,kad nebutu kazko nenumatyto,nepakistu kojos, tsakant cool.gif nu bet gal bus gerai viskas 4u.gif



Fea, cia anksciau mergaites yra rasiusios kad lengva hyperstimuliacija yra net naudinga implantacijai. Kuom tiksliai, neatsimenu, bet atsimenu kad tai geras reiskinys, taip kad nebijok, turetu viskas but OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 20, 15:56)
Fea, cia anksciau mergaites yra rasiusios kad lengva hyperstimuliacija yra net naudinga implantacijai. Kuom tiksliai, neatsimenu, bet atsimenu kad tai geras reiskinys, taip kad nebijok, turetu viskas but OK 4u.gif

nu bus matyt..dabar pliumpinu vandeni ir myzcioju daug biggrin.gif daugiau nieko kaip ir negaliu padaryt cool.gif
Atsakyti
O man nieko neskauda. Kai nedaug uzaugo, tai visiskai nieko nebejauciu. Gal po Pregnylio kas jausis g.gif

QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 14:15)
puiku, dar viena PUPO bus i kompanija thumbup.gif


kad tik butu man ka sodint unsure.gif

QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 15:37)
Nu man jie irgi ne prie sirdies  biggrin.gif Bet ko nepadarysi del pilnos laimes, tik as sakiau i kompanija imsiu MB, tegu ir jis grauzia  tongue.gif


as tai bele ka praryciau, kad tik rezultatas geras butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 20, 16:12)
kad tik butu man ka sodint  unsure.gif

o pas jus kokios bedeles, primink?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 17:18)
o pas jus kokios  bedeles, primink?


Ir vyro turtas, ir mano endo, nepratekami abu kiausintakiai.
Atsakyti
aš vis skaitau, bandau kažką atsakyti į jūsų klausimus, bet man taip smegeninė aptemus.Atrodo nesenai viskas vyko, bet užsiblokavau matyt. Buvo, kad skaudeno pilvą, bet daugiau skaudėjo tulžis, tai turbūt nebepamenu pilvo sausmų. Daktarui atrodė, kad aš turėčiau braškėti, o aš visai gerai jaučiausi. Aš lyg šiol negaliu patikėti, kad iš vieno įsodinto vienas ir prikibo. Gal vis tik ir su snaigiukais pasiseks.

Kitty, dar nestartuojat naujai?
Atsakyti
Sveikos mergytes mirksiukas.gif

Fea didziausios sekmytes rytoj wub.gif

Ziuriu nemazai pupuciu turesim greitai thumbup.gif Tikiuosi ir linkiu visoms paciu geriausiu rezultatu mirksiukas.gif

O as jauciuosi nekaip, labai maudena visur, atrodo kad pramus mm, bet pfu pfu nepramusa, dariausi siandien testuka tai dar toks pat ryskus, tikiuosi mazuliukas isitaises tvirtai ir nepabegs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 20, 17:23)
O as jauciuosi nekaip, labai maudena visur, atrodo kad pramus mm, bet pfu pfu nepramusa, dariausi siandien testuka tai dar toks pat ryskus, tikiuosi mazuliukas isitaises tvirtai ir nepabegs blush2.gif


Tu ir turi jaustis nekaip, juk esi nestuke smile.gif Iki 12 sav tikrai sunkus laikas, nes savijauta yra baisi. Pilva irgi dar maus siek tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 20, 16:21)
Ir vyro turtas, ir mano endo, nepratekami abu kiausintakiai.

nu laikysim kumscius,kad butu ka sodint wub.gif

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 20, 16:23)
Sveikos mergytes mirksiukas.gif

Fea didziausios sekmytes rytoj  wub.gif

O as jauciuosi nekaip, labai maudena visur, atrodo kad pramus mm, bet pfu pfu nepramusa, dariausi siandien testuka tai dar toks pat ryskus, tikiuosi mazuliukas isitaises tvirtai ir nepabegs blush2.gif

4u.gif 4u.gif

o nestukei ir maudzia pilva..kazkaip ar ne tik pirma menesi g.gif iki kitu tariamu mmm..paskui dar per kitas tariamas mmm uzeina skausmas..ir paskui lyg baigias..kiek pamenu g.gif taip kad viskas bus tau gerai,niekur jau zirniukas nepabegs nestuke.gif wub.gif
Atsakyti