Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 10:59)
Toje pačioje klinikoje (BAK Vilniuje) tas pats gydytojas kitai šios temos dalyvei perkėlė visus 4 (iš dalyvės postų supratau, kad perkėlė visus, nes silpnai dalijosi, o kaip žinia - geriausia terpė yra natūrali), prikibo kažkiek. Lyg ir 1  unsure.gif


čia apie mane smile.gif Kadangi 1IVF buvo nesėkmingas (įsodinti 2 3-jų dienų puikūs embrionai) ir visi palikti augti toliau - nustojo dalintis, o per 2IVF iš 17 apsivaisino tik 4 kiaušialąstės, tai vieningai su gydytoju ir embriologe nusprendėm dėti visus 4 jau antrą dieną, kol dalinosi puikiai. "Prikibo" 1 smile.gif
Ir metų man jau nemažai...
Atsakyti
QUOTE(Kamile_xx @ 2013 09 20, 12:44)
čia apie mane smile.gif Kadangi 1IVF buvo nesėkmingas (įsodinti 2 3-jų dienų puikūs embrionai) ir visi palikti augti toliau - nustojo dalintis, o per 2IVF iš 17 apsivaisino tik 4 kiaušialąstės, tai vieningai su gydytoju ir embriologe nusprendėm dėti visus 4 jau antrą dieną, kol dalinosi puikiai. "Prikibo" 1 smile.gif
Ir metų man jau nemažai...

taip, turėjau tave omeny.
Man irgi metų jau pakankamai - 35.
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 12:11)
Na va sulaukiau skambucio is klinikos - 4 neisgyveno... bet 5 dar liko ir spaudziu kumscius labai labai, kad tik toliau jie augtu ir stipretu  rolleyes.gif

nu vis tiek labai gerai mano galva thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Mika... @ 2013 09 20, 12:41)
Man sekmadieni punkcija bigsmile.gif Vel daug nebus, bet del to nenustebau. 7 vnt. dabar gero dydzio, endometriumas 9,8. Gydytoja sake viskas super. Dabar laukiu skambucio po kraujo, kada Pregnyli leistis. Zodziu, apturesiu grazu sekmadieni operacinej...

o kur tas kitas galas? man idomu, nes nebera vietos, kur durtis  biggrin.gif Man tie stabdantys kosmaras- pilvas vien melynes  blink.gif Dabar reikia sugalvoti, kur Pregnyli susileist  g.gif 

puiku, dar viena PUPO bus i kompanija thumbup.gif

o kita gala tai turejau omeny kad krema ta purskiausi i maksti biggrin.gif
man tai nuo ty krauja skystinanciu jauciu bus melynas pilvas, su tokiom "adatelem" doh.gif doh.gif unsure.gif nu bet faktas,kad kazka gero jie daro,nes jau sian judet lengviau..ale vis tiek maudzia man dar gerokai pilvo ertme vos ne visa doh.gif kaip akmenu kokiu prideta butu doh.gif unsure.gif tikiuosi nepakenks man embioniuku prigijimui sita mano "mini hyper" ar kas cia tokio bebutu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 20, 13:41)

Ant tokiu apylinkiu daktariu as pykstu. Neklausykit. O kam sakot, kad IVF laukia? As galiu nueit ir pasakyt jam/jai, kad man pavyko pirmas IVF ir dar zinau cia begale pavyzdziu.
[  Papildyta:[/b]

Del sio klausimo jau rase merginos. As visgi po isodinimo verciau gyvenciau ramesni gyvenima, nes orgazmo metu gimdoje susikaupia labai daug kraujo, ji spazmuoja, na visa tai skirta moters pastojimui naturaliai gamtoje. Bet kai po IVF ten ''plauko'' embrionas geriau vengti panasiu fiziniu ''sukretimu''. Tikiuosi, aiskiai parasiau  biggrin.gif


Taip jai ir pasakysiu, tai savo D biggrin.gif
O del sekso, as supratau, kad straipsnis skirtas toms, kurios planuoja IVF, o ne jau ji pasidariusioms 4u.gif
Atsakyti
Vaidute,laikau stipriai suspaustus kumstukus uz jusu ZIRNIUKUS!!! Kaip MB po punkcijos kai grizom namo sake mes Silalej o musu "buozgalviukai" Vilniuj liko vieni ir kaip jie ten auga, tas laukimo jausmas tai ujujui
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 12:15)
nu vis tiek labai gerai mano galva thumbup.gif  thumbup.gif



Dabar laukiu sekmadienio, jauciu neiskesiu ir ryt pati dar paskambinsiu. Turbut prazilsiu per sitas kelias dienas...tekedama tiek nesinervinau, kiek dabar doh.gif
O tau ryt berods isodinimas, ane? Kad tik viskas sklandziai praeitu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 20, 12:25)
Vaidute,laikau stipriai suspaustus kumstukus uz jusu ZIRNIUKUS!!!  Kaip MB  po punkcijos kai grizom namo sake mes Silalej o musu "buozgalviukai" Vilniuj liko vieni ir kaip jie ten auga, tas laukimo jausmas tai ujujui


Aha, visam siam procese laukimas ir yra sunkiausiai pakeliamas...
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 13:31)
O tau ryt berods isodinimas, ane? Kad tik viskas sklandziai praeitu  mirksiukas.gif

joo...man ryt cool.gif nu as kazkaip dabar nezilstu jau smile.gif daugiau gal pergyvenu del to hiperstimuliacijos,kad nebutu kazko nenumatyto,nepakistu kojos, tsakant cool.gif nu bet gal bus gerai viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 12:35)
joo...man ryt cool.gif nu as kazkaip dabar nezilstu jau smile.gif daugiau gal pergyvenu del to hiperstimuliacijos,kad nebutu kazko nenumatyto,nepakistu kojos, tsakant cool.gif nu bet gal bus gerai viskas 4u.gif


Bus bus thumbup.gif
Ir daugiau avokadu valgyk, cia kazkuriam poste rase, kad padeda smile.gif Savajam ryte paskambinau pranest naujienu, ir pasakiau, kad padeda, tai jau tas nuleke pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Visoms esamoms ir būsimoms PUPO sėkmės, kantrybės, ramybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

burgunt, saulele, apkabinu. Kaip bebūtų, mes nugalėsim. Tardyk gydytojus, tegu suka galvas ir ieško priežasčių kodėl taip nutiko ir kitą kartą keičia taktiką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 13:46)
Bus bus  thumbup.gif
Ir daugiau avokadu valgyk, cia kazkuriam poste rase, kad padeda smile.gif Savajam ryte paskambinau pranest naujienu, ir pasakiau, kad padeda, tai jau tas nuleke pirkt  biggrin.gif

ir kaip gi tu tuos avakadus valgysi? biggrin.gif brrr...nee...gal tiek to, as geriau kokiu kreveciu biggrin.gif baltymai gerai,girdejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 12:57)
ir kaip gi tu tuos avakadus valgysi? biggrin.gif brrr...nee...gal tiek to, as geriau kokiu kreveciu biggrin.gif baltymai gerai,girdejau biggrin.gif


Nu man jie irgi ne prie sirdies biggrin.gif Bet ko nepadarysi del pilnos laimes, tik as sakiau i kompanija imsiu MB, tegu ir jis grauzia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 14:37)
Nu man jie irgi ne prie sirdies  biggrin.gif Bet ko nepadarysi del pilnos laimes, tik as sakiau i kompanija imsiu MB, tegu ir jis grauzia  tongue.gif

vienus ir grausi? lotuliukas.gif

mes IUI skyrely, po IUI,tai ananasus esdavom biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti