Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Labas rytas merginos 4u.gif
T.P.Keberiokst , o kaip tavo planai, ar planuojat zvirblyte savo zvirbliukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2013 09 04, 19:44)
Nu bet kaip tą gleivinę pastorinti?.. Per IVF su gonaliu gleivinė buvo normali, apie 9-11mm, o dabar su šaldytais - nė iš vietos.  Galvoju, turbūt man vienintelis šansas lieka vėl visa nauja IVF procedūra su vaistais ir punkcijom  g.gif


Gal kiti vaistai pades ja pastorinti 4u.gif Nenusimink, tureti saldytu yra labai dideli sansai ir nenusiteik, kad viska reiks kartot. Juk naujas IVF- dideles vaistu dozes, didele kaina. O gleivinei auginti viso to tiek nereikia.

QUOTE(Atisa @ 2013 09 05, 11:08)
Mergaitės, paaiškinkit man, kaip ten su tom snaigutėm  g.gif  IVF metu įsodina2-3 embrionukus, o jei lieka, likusius užšaldo, teisingai? Jei IVF nepavyksta, tada galima atšildyti ir bandyti įsodinti iš naujo? Bet pati procedūra juk nekainuoja tiek, kiek IVF?  blush2.gif O kaip su pastojimo tikimybe  ax.gif  Ir kiek ilgai galima tas snaigutes užšaldytas laikyti?  unsure.gif


Kaina daug mazesne, praktiskai vaistai gleivinei auginti ir gal dar kazkas (nuo klinikos priklauso), as pvz mokeciau uz gulimasi vienai dienai i ligonine ax.gif Ir viskas. IVF didele kaina sudaro brangus vaistai ir laboratorijoje apvaisinimui- auginimui naudojama terpe. Saldytoms snaigutems to nereikia.
Nezinau tikslaus saldymo laiko, pas mane laiko 5 metus, tada turi atsirasti ir pranesti, ka darai su embrionais (imi ar atiduodi donorystei, mokslo tyrimams ir pan.)
4u.gif

As laukiu savo mmm, pilva maudzia unsure.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(Mika... @ 2013 09 05, 11:48)
Kaina daug mazesne, praktiskai vaistai gleivinei auginti ir gal dar kazkas (nuo klinikos priklauso), as pvz mokeciau uz gulimasi vienai dienai i ligonine  ax.gif Ir viskas. IVF didele kaina sudaro brangus vaistai ir laboratorijoje apvaisinimui- auginimui naudojama terpe. Saldytoms snaigutems to nereikia.
Nezinau tikslaus saldymo laiko, pas mane laiko 5 metus, tada turi atsirasti ir pranesti, ka darai su embrionais (imi ar atiduodi donorystei, mokslo tyrimams ir pan.)
4u.gif

As laukiu savo mmm, pilva maudzia unsure.gif


Ačiū už išsamų paaiškinimą 4u.gif 4u.gif Šiek tiek nuraminot doh.gif
Papildyta:
dar klausimėlis, ką jūs darot su atostogom IVF metu? Ar planuojatės atostogas tuo metu, ar tieisog žingsniuojat į darbą kaip po eilinės procedūros? bigsmile.gif
Ir įdomu, bent toms dienoms, kai atliekamos procedūros, galima klinikoje prašyti biulietenio, ar ne g.gif

Gal aš į viską per daug sudėtingai žiūriu, bet man norisi kaip kiaušiniui pabūti tas dieneles, kad žirniukas nepabėgtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 05 rugsėjo 2013 - 09:56
QUOTE(Mika... @ 2013 09 05, 08:48)
Gal kiti vaistai

As laukiu savo mmm, pilva maudzia unsure.gif

Tai gal jau startuoji sulaukus?
Atsakyti
Sveikos mergytes,vakar buvau pas gydytoja pirmajam scanui-nesioju savyje viena zirniuka,dar tik 11,4 mm ir mums jau 7 sav 2 dienos,sirdele jau plake- 142/min,nuostabus jausmas wub.gif Linkiu visoms planuojancioms ir laukiancioms atsakymu ji kuo greiciau patirti 4u.gif
Visgi turiu pripazinti,kad nuliudau suzinojusi,kad antrasis zirniukas pabego,bet is tikruju nereikia vyti D i medi bigsmile.gif Dar turim dvi snaigutes tai dar yra sansas dvynukam,tik kad metai begedziai spaudzia verysad.gif
Atsakyti
dar klausimėlis, ką jūs darot su atostogom IVF metu? Ar planuojatės atostogas tuo metu, ar tieisog žingsniuojat į darbą kaip po eilinės procedūros? bigsmile.gif


Atisa ,na as tai po pirmo IVF gyvenau kaip gyvenus, na tik tiek kad biuleteni turejau, bet deja tas kartas buvo nesekmingas, o antra karta buvau kaip tikras kiausinis biggrin.gif ,mano marsrutas buvo lova-TV-parduotuve-kompas biggrin.gif ...na ir viskas baigesi liuks mirksiukas.gif Bet aisku cia ne taisykle, bet manau kokias pora dienu gerai pasisaugoti, bent jaunepakenks tikrai.... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 09:12)
Sveikos mergytes,vakar buvau pas gydytoja pirmajam scanui-nesioju savyje viena zirniuka,dar tik 11,4 mm ir mums jau 7 sav 2 dienos,sirdele jau plake- 142/min,nuostabus jausmas  wub.gif Linkiu visoms planuojancioms ir laukiancioms atsakymu ji kuo greiciau patirti 4u.gif
Visgi turiu pripazinti,kad nuliudau suzinojusi,kad antrasis zirniukas pabego,bet is tikruju nereikia vyti D i medi bigsmile.gif Dar turim dvi snaigutes tai dar yra sansas dvynukam,tik kad metai begedziai spaudzia verysad.gif


Nuosirdziausi sveikinimai, nuostabios naujienos wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Lengvu tau menesiuku nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 05 rugsėjo 2013 - 10:27
QUOTE(Atisa @ 2013 09 05, 11:59)
dar klausimėlis, ką jūs darot su atostogom IVF metu?


as bandysiu gal ''aukso vidurio'' laikytis, nei lakstyti ir simta darbu nudirbti, nei vien lovoj guleti. Reikia pasivaiksciojimu ir gryno oro, nes tada kraujo apytaka gereja.
Po isodinimo nieko sunkiai nekilnoju, visiskai nevartoju alkoholio, jokiu vaistu, nesusijusiu su IVF.
Man biuletenio 7-10 dienu yra per daug, 2-3 dienas namie pabuciau rolleyes.gif

QUOTE(sonny27 @ 2013 09 05, 12:07)
Tai gal jau startuoji sulaukus?


noreciau, bet matysiu, ka gydyt. pasakys unsure.gif

QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 12:12)
Sveikos mergytes,vakar buvau pas gydytoja pirmajam scanui-nesioju savyje viena zirniuka,dar tik 11,4 mm ir mums jau 7 sav 2 dienos,sirdele jau plake- 142/min,nuostabus jausmas  wub.gif


labai sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2013 09 05, 10:05)
aciu  4u.gif taip, mes embrions sturmavom, birzeli gera cia musu komanda vazinejo pas latvius.as is vilniaus. o pati kaina labai priklauso kiek vaistu reikia. o bedos pas mane su kiausintakiais, jie nepratekami, bei dar endo turiu. zodziu puokste bedu smile.gif jei lyginti latvius su lietuviais man ten zenkliai pigiau viskas gavosi, net pridejus vazinejimo sanaudas.
as jau grisciau, bet vyras siek tiek uzstabde. laukiu jo subrendimo.. ir tada iskart pas latvius.. mano noras antro leliaus labai didelis, o juk atrodo va gi jau viena turiu, tai galeciau ir aprimt.. bet neee - atrodo kad kaip ir su pirmuoju - padarysiu bet ka, kad tik turetumem dar viena  smile.gif nors prisipazinsiu, buvo laiko tarpas kai pagalvodavau apie visus tuos vaistus tai net nupurtydavo. matyt jau subrendau eiti toliau. dar tik neseniai nutraukiau "nianiuka" tai organizmas spes atsigauti kol vyras apsispres ir sutiks testi zygius.

Ledididi, ir tu vis aki uzmeti cia. gal planuojat kazka? kaip augat?

mano gleivine, net su vaistais buvo plona. klausiau kaip pastorint ja - atsakymo nera. gydytojo manymu kad estrofemo man netruko, bet ji tiesiog del kazkokiu priezasciu neaugo. taip ir padarem isodinima pernelyg nieko nesitikedami.
net su plona gleivine stebuklai nutinka. labai noriu, kad bent jau sekanti karta del gleivines rupesciu nekiltu, nes po punkcijos estrofema geriau padidinta doze (pati pas gydytoja issiprasiau is nevilties). jis dar bande gincytis, bet turbut is veido suprato, kad tuoj apsizliumbsiu jei neleis. gydytojas pasakojo sekmes istorijas kaip net su 6 mm yra pastojusiu, o tai siek tiek guode.


Sveikute,as is Silales tai bandysiu Klaipedoj Jolsanoj IVF , man ir kelione trumpesne ir siaip noriu pakeisti daktariuka.Pas mane isvis yra pasalinti abu kiausintakiai per LP o ju turejau tris ir IV st.endo pas mane,ir negimdini nestuma turejau 6savaiteliu operavo sad.gif Sakyk o kaip jus ten su latviais susikalbat kokia kalba ,gal rusų? Ir kiek tau pvz.isejo IVF latvijoj bent man LT isejo 9000lt.
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2013 09 05, 10:59)
ax.gif

Ačiū už išsamų paaiškinimą  4u.gif  4u.gif Šiek tiek nuraminot  doh.gif
Papildyta:
dar klausimėlis, ką jūs darot su atostogom IVF metu? Ar planuojatės atostogas tuo metu, ar tieisog žingsniuojat į darbą kaip po eilinės procedūros?  bigsmile.gif
Ir įdomu, bent toms dienoms, kai atliekamos procedūros, galima klinikoje prašyti biulietenio, ar ne  g.gif

Gal aš į viską per daug sudėtingai žiūriu, bet man norisi kaip kiaušiniui pabūti tas dieneles, kad žirniukas nepabėgtų  blush2.gif


As buvau pasiemusi atostogas vis namie ramiau ir pagulineti galejau ir siaip be jokiu nervu,nei darbe smile.gif o tu taip ir padaryk pasiimk atostogas ir paciai bus ramiau.Sakyk kur tu darysies IVF ir pas ka?
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 11:12)
Sveikos mergytes,vakar buvau pas gydytoja pirmajam scanui-nesioju savyje viena zirniuka,dar tik 11,4 mm ir mums jau 7 sav 2 dienos,sirdele jau plake- 142/min,nuostabus jausmas  wub.gif Linkiu visoms planuojancioms ir laukiancioms atsakymu ji kuo greiciau patirti 4u.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 09 05, 08:12)
Sveikos mergytes,vakar buvau pas gydytoja pirmajam scanui-nesioju savyje viena zirniuka,dar tik 11,4 mm ir mums jau 7 sav 2 dienos,sirdele jau plake- 142/min,nuostabus jausmas  wub.gif Linkiu visoms planuojancioms ir laukiancioms atsakymu ji kuo greiciau patirti 4u.gif
Visgi turiu pripazinti,kad nuliudau suzinojusi,kad antrasis zirniukas pabego,bet is tikruju nereikia vyti D i medi bigsmile.gif Dar turim dvi snaigutes tai dar yra sansas dvynukam,tik kad metai begedziai spaudzia verysad.gif

NUOSTABU wub.gif

As tai isprotesiu nuo laukimo doh.gif

Pilva maudzia...viena diena mintys kad jau viskas nieko nebus, kita diena o gal visgi bus...ziaurus tas laukimas...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 09 04, 12:56)
Rute,kada mastai grizti pas latvius? ax.gif Ledididi1,o apie ka tu mastai? bigsmile.gif


T.P.Keberiokst, mastau taip, kad jei jau pavyktu pastoti naturaliai - butu didziausia likimo dovana. Kad ir kaip noreciau, bet is finansines puses siuo metu negalim sau to leisti. O apie stebukla dristu pamastyti, nes jauciu, kad po nestuke.gif ir gimdymo organizmas apsitvarkes: ciklas pastovus, ovuliacija vyksta, ko tikrai nebuvo pries dukryte. Tik kad su MB turtu jau tuomet buvo ne kas, reikejo ICSI, tai tas siek tiek neramina. Bet... kas ten zino, kaip kita syki gali buti, juk stebuklu buna. O ir metu man ohoo doh.gif , tad neatsidziaugiu ir kasdien D dekoju uz jau lakstanti, maistaujanti ir labai miela stebukla smile.gif .

QUOTE(Rute @ 2013 09 05, 09:05)

Ledididi, ir tu vis aki uzmeti cia. gal planuojat kazka? kaip augat?



Rute, apie planus jau parasiau smile.gif . Augam gerai, labai isdykus, zingeidi dukryte, o ir valdinga blink.gif . Uzmetu aki, nes idomu, kaip mergytem sekasi, bei jauciu nostalgija tiems laikams. Su mielu noru grizciau i Embrions ax.gif . Ir be abejo, kiekvienas pasisekimas - man dziaugsmas, nesekmes - liudesys, tik tiek, kad rasytoja manes jau nebepavadinsi.

T.P.Keberiokst, Rute ir visos kitos mergytes - SEKMES 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 09 05, 10:12)

Cituk,dziaugiuosi kad pasirodei,kasdien apie tave pagalvodavau. 4u.gif kada pasiimsi snaigute?
Atsakyti