Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(šifonyte @ 2013 09 19, 18:44)
tai va, norejau pasakyt RositaK, kad man panasiai buvo. pries ivf padare laporoskopija del hydrosalpingso (nes buvo issiputes kiausintakis per echo, kitas kaip ir tvarkoj echo), po operacijos suzinojau kad abu kiausintakiai visiskai uzake ir saaugose, juos pravale, isdalino is saaugu ir padare pratekamus. po mazdaug 8 men dare ivf, tada pastojimas ne vietoj (pilvo ertmej),dare laporoskopija, pasirodo blastute nukeliavo per kiausintaki i pilvo ertme, o kitas kiausintakis vel uzakes. gyd klausiau kaip taip, kai jau buvo padare pratekama - tai sake, kad padarius pratekamus, jie vel gali uzakt po 1men, po2, o gal po metu, zodziu neaisku doh.gif

na, musu situacija buvo kiek kitokia, mat mano kiausintakiai buvo visi saaugose ir kaip gumulai(turiu foto)-nebeimanoma buvo ju rekonstruoti kaip tau 4u.gif plius hidrosalpingsas - jo, atseit, neina isnaikinti, o ji palikus IVF netenka prasmes-visus ikeltus embrionus jis isplauna. Po pirmos LP praejus 3men pasidariau antra LP, kurios metu nukirpom kiausintakius nuo gimdos...Taciau sekantys 3IVF irgi nepavyko-pasirodo fizines kliutis neuztenka iveikti...
Pritariu KityKity - geriau jokiu kiausintakiu, nei pusiau sveiki, nes kaip ir minejai, jie linke vel uzakti, saaugos daro savo doh.gif
Aisku, nereik skubet ju pasalint - gal galima pirma isbandyti kitus alternatyvius metodus - akupunktura, homeopatija ir pan. jei tik laiko yra 4u.gif

o embrio glue naudojo cia kazkurios LT klinikos, tik jie nedave visai rezultatu-embrioniukai puikiausiai sau nukeliaudavo net i kiausintaki ir su jais.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 09 20, 10:20)

o embrio glue naudojo cia kazkurios LT klinikos, tik jie nedave visai rezultatu-embrioniukai puikiausiai sau nukeliaudavo net i kiausintaki ir su jais.

visgi gamta yra gamta..ir kiskis tu nesikises i jos procesus, ji vis tiek valdo viska pati... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 20, 09:07)
Klausyk, imi dabar ir raminiesi, gerai? Vyras irgi jaučia tavo įtampą, tik blogiau bus. Susitaikyk su blogiausiu: kad teks atidėti, jei nepavyks, pagalvok, kad turi NEMOKAMAI tokią galimybę, kas yra  thumbup.gif , va mums kaskart po daug tūkstančių reikia sukaupti, įžvelk pliusą ir atsiduok įvykių tėkmei. Aha, žinau, kad žiauriai sunku ir man lengva tai rašyti, žinau. bet nuo stresavimo ir galvojimo apie tai tavo vyrui lengviau nebus, o sunkiau gali. 8 stimuliacijų dieną aš dar beveik nieko nejausdavau, bet mano stimuliacijos ilgos. Kitos turi 20 folių ir nieko nejaučia iki punkcijos, kitos turi 3, ir šonai braška, čia labai individualu. Aš su trumpa schema turėjau 2 folius ir labai braškėjau, kitą kartą turėjau 16 gerų, o iš viso išpunktavo 29 - braškėjau ne ką daugiau, gal tiesiog paskui jau kiekis nebesvarbu. Gali būt visaip, tiesiog eik pasroviui, pažiūrėk į veidrodį ir pasakyk, kad jau greitai ateis TA diena, tavo vyras priduos geriausią mėginį per visą gyvenimą ir po kelių dienų gausi savo burbuliukus. Viskas. Antspaudas, parašas.  cool.gif



Yes sir biggrin.gif As jau pati vakar daviau sau i uzpakali ir pasakiau kad vsio, nebekvarsisiu sau galvos sia problema, nusiteiksiu geriausiam, o kaip bus taip, bet neverta dabar del to grauztis. Labai aciu pasidalinus patirtim ir griezta zodi laiku ir vietoj mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 09:18)
Labas burbuliacija. Mes asmeniskai pasiskaiciavom ir 4 dienas pries punkcija pasimylejom, zinoma atsargiai, pasisaugodami...taip vyro turta atnaujinom ir mes iki galo tikejomes, kad gal naturaliai uzsikabins. Darykit taip, kaip manot, kad geriausia. Tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvienos poros. Sekmes! Ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif  4u.gif



Dekui labai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,kalbejot apie zirniuku prrkelima iki 35 metu perkelia tik 2, o nuo 35 galima sodinti 3 bent man taip gydytoja sake ,as esu 36 metu ir turejau tik 3 zirniukus isodino 2 nes 1 buvo labai silpnas tai jo ir nesodino,bet deja ir jie pabego
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 09:30)
Ka manot apie 3 embrionuku isodinima?

man per abu IVF PICSI perkėlė po 3; pirmą kartą 1 (dviejų parų)+2 (5 parų blastos). Neprikibo nei vienas.
Antrą kartą perkėlė 2+1. Prikibo, bet tikrai ne visi.
Toje pačioje klinikoje (BAK Vilniuje) tas pats gydytojas kitai šios temos dalyvei perkėlė visus 4 (iš dalyvės postų supratau, kad perkėlė visus, nes silpnai dalijosi, o kaip žinia - geriausia terpė yra natūrali), prikibo kažkiek. Lyg ir 1 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 20, 11:59)
man per abu IVF PICSI perkėlė po 3...


Aiskutis... Reiskia, jei bus lemta, tai prikibs ir is 1, o jei ne, tai nepades ir 3 g.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 20, 10:46)
Yes sir biggrin.gif  As jau pati vakar daviau sau i uzpakali ir pasakiau kad vsio, nebekvarsisiu sau galvos sia problema, nusiteiksiu geriausiam, o kaip bus taip, bet neverta dabar del to grauztis. Labai aciu pasidalinus patirtim ir griezta zodi laiku ir vietoj  mirksiukas.gif  4u.gif




Na kaip šaunu, man pačiai tokie dalykai nepadeda, bent tau padėjo biggrin.gif

Jei rimtai, griežtas tonas buvo juokais, bet visa kita - tikrai nuoširdžiai, tu man atrodai tokia gana..kaip pasakyt.. "sveiko proto" (pačia geriausia prasme, kokia tik galima sugalvoti), todėl manau, kad tau susiimti ir nebesiparinti nėra mission impossible (kaip dažnai būna man, nes aš truputėlį šyzikė blush2.gif ). Laikykis, pamatysi, viskas bus gerai, lauksim burbuliukų 4u.gif
Atsakyti
Na va sulaukiau skambucio is klinikos - 4 neisgyveno... bet 5 dar liko ir spaudziu kumscius labai labai, kad tik toliau jie augtu ir stipretu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 13:11)
Na va sulaukiau skambucio is klinikos - 4 neisgyveno... bet 5 dar liko ir spaudziu kumscius labai labai, kad tik toliau jie augtu ir stipretu  rolleyes.gif


Labai laikau spygas uz tave ir tavo 5 pupas 4u.gif kad visos 5 liktu ir augtu sekmingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 12:19)
Labai laikau spygas uz tave ir tavo 5 pupas  4u.gif  kad visos 5 liktu ir augtu sekmingai  4u.gif

gal geriau ne spygas, o kumscius, kad paskui spyga ir nebutu 4u.gif lotuliukas.gif
lai tvirti kaip kumstis auga maziai wub.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif
Fuuu, sirdele dauzos vaje vaje, dar neesu taip nervinusis gyvenime.... blush2.gif
Atsakyti
Man sekmadieni punkcija bigsmile.gif Vel daug nebus, bet del to nenustebau. 7 vnt. dabar gero dydzio, endometriumas 9,8. Gydytoja sake viskas super. Dabar laukiu skambucio po kraujo, kada Pregnyli leistis. Zodziu, apturesiu grazu sekmadieni operacinej...

QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 20, 13:11)
Na va sulaukiau skambucio is klinikos - 4 neisgyveno... bet 5 dar liko ir spaudziu kumscius labai labai, kad tik toliau jie augtu ir stipretu  rolleyes.gif


laikom ir mes kumscius 4u.gif

burgunt, kita kart jums butinai turetu taikyti ICSI, tuomet tikrai kazka turesit. Mano pirmo IVF atveju butu taip nutike, aciu D pusei taike ICSI, nes tie palikti naturaliai nei vienas neapsivaisino.

Ant tokiu apylinkiu daktariu as pykstu. Neklausykit. O kam sakot, kad IVF laukia? As galiu nueit ir pasakyt jam/jai, kad man pavyko pirmas IVF ir dar zinau cia begale pavyzdziu.
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2013 09 19, 22:18)
labanakt dabar jau, einu dar i kita gala susileisiu  lotuliukas.gif


o kur tas kitas galas? man idomu, nes nebera vietos, kur durtis biggrin.gif Man tie stabdantys kosmaras- pilvas vien melynes blink.gif Dabar reikia sugalvoti, kur Pregnyli susileist g.gif

QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 11:19)
nestuke.gif Reguliarus seksas.


Del sio klausimo jau rase merginos. As visgi po isodinimo verciau gyvenciau ramesni gyvenima, nes orgazmo metu gimdoje susikaupia labai daug kraujo, ji spazmuoja, na visa tai skirta moters pastojimui naturaliai gamtoje. Bet kai po IVF ten ''plauko'' embrionas geriau vengti panasiu fiziniu ''sukretimu''. Tikiuosi, aiskiai parasiau biggrin.gif
Atsakyti