Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Pas mane itakojo 2 lp ir kas ten buvo atlikta, diferelino vartojimas 6 men...ir aisku apkarpyta kiauside neprideda...ir aisku 3 endo stadija tai gyd sake endo irgi eda mano kiausides...mano tetai irgi 42 irgi viskas baigesi ji irgi turejo endo...
Atsakyti
Burgunt, siaubas, ziauriai likimas jus pamoke, mane irgi jis taip pamoke, kad pirmasis IVF pasibaige net neprasidejes, visos mano tik 6 kiausialastes buvo tuscios, tai ir isvaziavau namo. Zeme slydo is po koju, bet atsigavau ir ejau i prieki, tad ir tau linkiu nenukabinti nosies, atsigausi, ir vel i prieki 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
O as vakar buvau pas savo gyd. (seimos),prasitarem, kad ruosiames IVF, tai gyd. liepe nusiteikti visokiems variantams, nes jos apiylinkeje NEI VIENAI porai nepavyko is 1 IVF doh.gif tai taip nekaip nuteike.... Tikimybes procentas zinomas seniai, bet taip gavau kaip maisu per galva doh.gif

Cia labai geras pvz, kad kartais gal reikia tiketi ir nieko neklausyti, maziau nervu... Is kitos puses, tai jei nusiteiki blogiausiam, kaip kazkuri rase, gal tada nusivylimo maziau buna g.gif bet kazkaip as labiau linkusi gerai nusiteikti, kaip bobutes sako, " kad neprisisaukt" biggrin.gif

Beje, zinojot, kad uzsieny yra draudimas nuo nepavykusio IVF? Aisku, pati procedura daug brangesne, is kitos puses - atgauni pinigelius.. Nes pas ms tai nenormalios tos kainos sad.gif
Papildyta:
Ir Labas rytas visoms 4u.gif
Gražios dienelės 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 20 rugsėjo 2013 - 07:05
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 07:04)
O as vakar buvau pas savo gyd. (seimos),prasitarem, kad ruosiames IVF, tai gyd. liepe nusiteikti visokiems variantams, nes jos apiylinkeje NEI VIENAI porai nepavyko is 1 IVF  doh.gif  tai taip nekaip nuteike.... Tikimybes procentas zinomas seniai, bet taip gavau kaip maisu per galva  doh.gif

Cia labai geras pvz, kad kartais gal reikia tiketi ir nieko neklausyti, maziau nervu... Is kitos puses, tai jei nusiteiki blogiausiam, kaip kazkuri rase, gal tada nusivylimo maziau buna  g.gif  bet kazkaip as  labiau linkusi gerai nusiteikti, kaip bobutes sako, " kad neprisisaukt"  biggrin.gif

Beje, zinojot, kad uzsieny yra draudimas nuo nepavykusio IVF? Aisku, pati procedura daug brangesne, is kitos puses - atgauni pinigelius.. Nes pas ms tai nenormalios tos kainos sad.gif
Papildyta:
Ir Labas rytas visoms 4u.gif
Gražios dienelės  4u.gif
user posted image



Labas rytas 4u.gif

Nea, nu bet tokie 'gyditojai' mane labiausiai stebina- kurie nuteikia zmogu neigiamai doh.gif Tai cia Lietuvoj kaip supratau, ar ne?
Cia as ta pesimiste kuri visad nusiteikia blogiausiam biggrin.gif (yra ir dar viena mergyte) nu bet cia mano asmeninis reikalas , as to nepropaguoju ir nenuteikineju visu aplinkui neigiamai doh.gif Tuo labiau nemanau kad yra profesionalu ir etiska gyditojui nuteikti savo pacientus neigiamai doh.gif neklausyk jos irnesakyk.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 20, 10:23)
Labas rytas  4u.gif

4u.gif


Burbuliacija, aš gyvenime šiaip irgi linkusi viska hiperbolizuotai neigiamai vertinti cool.gif Tik labai stengiuosi to nedaryti, nes vyras po to primena, kad "prisikalbėjau" biggrin.gif Tai tau palinkėsiu optimizmo, pabandyk mano variantą, įtikink save, kad viskas bus gerai 4u.gif

O mano gydytoja tai jo, LT, seimos gydytoja. Zmogus turbut nieko blogo nenorejo, bet matyt nelabai laiku "paguode", kad niekam nepavyko is 1 karto.. doh.gif

O man va dabar kitas klausimas iskilo g.gif

Ka manot apie 3 embrionuku isodinima? Jauciu mazai sansu, kad prigis visi 3? Bet tikimybe tai padidina pastojimo.. As nieko pries 2, bet 3 ... blink.gif Bet jauciu be sansu, kad visi trys taip ir prikibtu g.gif O gal net nelabai sodina 3? nes per pirma konsultacija mano gyd. sake, jei viskas gerai, sodinsim 2. O man tai apetitas auga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 20 rugsėjo 2013 - 08:32
QUOTE(Atisa @ 2013 09 20, 08:30)
Burbuliacija, aš gyvenime šiaip irgi linkusi viska hiperbolizuotai neigiamai vertinti  cool.gif  Tik labai stengiuosi to nedaryti, nes vyras po to primena, kad "prisikalbėjau"  biggrin.gif Tai tau palinkėsiu optimizmo, pabandyk mano variantą, įtikink save, kad viskas bus gerai  4u.gif

O mano gydytoja tai jo, LT, seimos gydytoja. Zmogus turbut nieko blogo nenorejo, bet matyt nelabai laiku "paguode", kad niekam nepavyko is 1 karto..  doh.gif

O man va dabar kitas klausimas iskilo  g.gif

Ka manot apie 3 embrionuku isodinima? Jauciu mazai sansu, kad prigis visi 3? Bet tikimybe tai padidina pastojimo.. As nieko pries 2, bet 3 kazkaip baisoka  blink.gif  Bet jauciu be sansu, kad visi trys taip ir prikibtu  g.gif



Nu yra tu sasu kazkiek, nieko negali zinoti. Pas mus (as a Lietuvoj) tai labai gyditojai priesiskai nusistate i dejima po 2 AR 3 nes, kiek aiskino, yra daug didesne tikimybe neisnesioti, persileisti, ir kad vaikuciai bus ne iki galo issivyste, mazesnio svorio ir t.t, todel kol moteriai nera 35 deda tik viena, o po 35, atsizvelgiant i kitus tyrimus, deda 2, o apie 3 tai nezinau net. O tu nori 3 deti kad didesne tikimybe butu? Net suku pasakyti, gal patars ka geresnio kitos mergytes; kurios dejosi po tiek.
Gal geriau pirma paziurek kaip jie ten vaisinsis ir dalinsis, kokios kokybes bus, ir tada nuspresit kiek det 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 20 rugsėjo 2013 - 08:45
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 20, 10:36)
O tu nori 3 deti kad didesne tikimybe butu? Net suku pasakyti, gal patars ka geresnio


Taip, as tik del tikimybes padidinimo, nes pati 3 tai nelabai jau noreciau g.gif Gal gerai sakai, pradziai reikia pabandyti 2, o po to bus matyt unsure.gif

Labai tikiuosi, kad po apvaisinimo bus nors tie 2 ka sodint mellow.gif
Atsakyti
cia LT tai man atrodo deda maximum 3 g.gif mano vienai pazistamai dejo 2 stiprius ir 1 silpna...tai dabar turi dvynukus, tas trecias silpnasis zuvo...tai matyt reik ziuret kokios kokybes tie embrioniukai ir pan...

as tai vis dar suku galva,kiek cia reiks det,jei tu embrioniuku bus pakankamai geru doh.gif biggrin.gif

labas rytas 4u.gif

Vaidudute, dar neturi naujienu? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms!

QUOTE(Fea @ 2013 09 20, 08:52)

Vaidudute, dar neturi naujienu? bigsmile.gif


Nea, dar nieko nezinau, po valandos skambint... Paguoda nors ta, kad su blaivia galva atsikeliau, ne taip jau viska ir skauda....
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 19, 16:20)
Kitty, tai sakai jau i gala stimuliaciju sonai traska braska? Apie mylejimasi nera net minciu?  unsure.gif  Mergaites, gal galit ir kitos parasyti, kaip jautetes 8a stimuliaciju diena? Ar labai jau skauda pilva toj stadijoj ar jis ispustas? Ar kasnors daret ND tokiu laiku ar jau nebe? Nes butent ta diena pas mus ir yra ta saldymo procedura  doh.gif  4u.gif

Nes dar pasiule jeigu jau bijom kad neturesim spermos, tai atideti visa procedura kitam ciklui  unsure.gif  taip nebenoriu nieko atideti, tuo labiau kad jau susileidus esu tuos blokuojancius.


Klausyk, imi dabar ir raminiesi, gerai? Vyras irgi jaučia tavo įtampą, tik blogiau bus. Susitaikyk su blogiausiu: kad teks atidėti, jei nepavyks, pagalvok, kad turi NEMOKAMAI tokią galimybę, kas yra thumbup.gif , va mums kaskart po daug tūkstančių reikia sukaupti, įžvelk pliusą ir atsiduok įvykių tėkmei. Aha, žinau, kad žiauriai sunku ir man lengva tai rašyti, žinau. bet nuo stresavimo ir galvojimo apie tai tavo vyrui lengviau nebus, o sunkiau gali. 8 stimuliacijų dieną aš dar beveik nieko nejausdavau, bet mano stimuliacijos ilgos. Kitos turi 20 folių ir nieko nejaučia iki punkcijos, kitos turi 3, ir šonai braška, čia labai individualu. Aš su trumpa schema turėjau 2 folius ir labai braškėjau, kitą kartą turėjau 16 gerų, o iš viso išpunktavo 29 - braškėjau ne ką daugiau, gal tiesiog paskui jau kiekis nebesvarbu. Gali būt visaip, tiesiog eik pasroviui, pažiūrėk į veidrodį ir pasakyk, kad jau greitai ateis TA diena, tavo vyras priduos geriausią mėginį per visą gyvenimą ir po kelių dienų gausi savo burbuliukus. Viskas. Antspaudas, parašas. cool.gif


QUOTE(burgunt @ 2013 09 19, 16:46)
nuverkiau posma, dabar geriau. MB sako jaigu as taip reaguoju daugiau neisim tuo keliu blink.gif  as vis galvoju kodel taip ivyko g.gif gal senbuves zino mirksiukas.gif



Na,. kodėl...mūsų šalyse to neištiria, bet faktas, kad yra ne vienai buvę, kad vieną kartą net nėr ką sodint, o kitą jau su dvynukais puškuoja. Va Natanaa, Terzė geri pavyzdžiai. Žinau, kad tai dabar tave menkai guodžia, bet.............. 4u.gif

QUOTE(Fea @ 2013 09 19, 18:51)
hm..bet argi reikia per IVF kiausintakiu? g.gif negi ne tiesiai i gimda sodina? ar tie embrioniukai paskui patys "issivaiksto" g.gif



reikia kiaušintakių, tiksliau, ne pačių kiaušintakių, tiesiog nereikia nesveikų kiaušintakių. Pirma- kiaušintakyje gali kauptis uždegiminis skystis (hidrosalpsingsas), tada jis tiesiog išplauna embrioniukus, jie negali implantuotis. Kita- embrioniukai vis tiek dar ir pakeliauti mėgsta, nors ir įsodinti į gimdą, ir taip, po IVF būna ektopinių nėštumų,pradeda vystytis kiaušintakyje, žodžiu, per IVF geriau iš viso jū neturėti, negu turėti nesveikus.
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 19, 15:20)
Mergaites, gal galit ir kitos parasyti, kaip jautetes 8a stimuliaciju diena? Ar labai jau skauda pilva toj stadijoj ar jis ispustas? Ar kasnors daret ND tokiu laiku ar jau nebe? Nes butent ta diena pas mus ir yra ta saldymo procedura  doh.gif  4u.gif



Labas burbuliacija. Mes asmeniskai pasiskaiciavom ir 4 dienas pries punkcija pasimylejom, zinoma atsargiai, pasisaugodami...taip vyro turta atnaujinom ir mes iki galo tikejomes, kad gal naturaliai uzsikabins. Darykit taip, kaip manot, kad geriausia. Tai labai individualu ir priklauso nuo kiekvienos poros. Sekmes! Ir viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Čia pasiskaitymu vaisingumo konsultanto patarimai, kaip padidinti IVF tikimybę 4u.gif

Labai sutrumpintai:

nestuke.gif* Valgykite daugiau avokadų. Geriausias pasirinkimas yra avokadai ir alyvuogių aliejus, kurie turi daug mononesočiųjų riebalų. Saulėgrąžų ir alyvuogių aliejaus, migdolai, anakardžiai, pistacijos taip pat didina moters sėkmės šansą.
Tyrimo rezultatai parodė, kad tie, kurie valgė produktus, kuriuose gausu sočiųjų riebalų, - sviesto, raudonos mėsos, traškučių ir sausainių buvo mažiau vaisingi.
Valgykite daug riebios žuvies, lašišos, sardinės, tunas, kuriuose yra sveikų omega 3 riebalų rūgščių, taip pat šviežius vaisius ir daržoves.

nestuke.gif Gerkite mažiau kavos. Nauji danų tyrimai rodo, kad kavos vartojimas gali turėti įtakos IVF sėkmei, todėl pereikite prie žolelių arbatos. Taip pat gerkite kuo mažiau alkoholio, meskite rūkyti

nestuke.gif Palaikykite svorio balansą ( toms, kurioms trūksta svorio ar turi viršsvorio)

nestuke.gif Pagerinkite vyro turtą. Vyrai neturėtų nešioti aptemptų kelnių ar apatinio trikotažo. Reikia vengti karščio (vonios, pirtys), nelaikyti laptopo ant kelių. Cinkas, vitaminas C ir E gerina spermos kokybę.

nestuke.gif Reguliarus seksas.

Originalus šaltinis 4u.gif

Nepykit už labai pažodinį vertimą ax.gif
Atsakyti