Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Sveikutes. Na va ir as jau PO punkcijos.... ziauri diena....gryzus kritau is karto i lova lyg buciau nemiegojus 3 paras, o beto skausmas nepakeliamas, nei atsistot, nei atsisest, lyg bomba man butu ten susprogdine... Ar jums, mergaites, irgi taip buvo?
Labai dideliais rezulatais negaliu pasigirt - turiu 9 burbuliukus is viso, visus paeme is vienos puses, nes antroji pas mane kazko uzstreikavo ir jei ten kas ir buvo priauge, tai taip ir liko nepaimti...gaila....
Dabar lauksiu rytinio skambucio is laboratorijos ir tikesiuos, kad nors keli is tu 9 bus labai uzsispyre ir nores gryst pas mane i pilveli...
Papildyta:
Fea, labai dziaugiuos idel taves, puikus rezultatai ir laukiam sestadienio 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, o kada ta Crinone geli reikia pradet naudot? Ar jau siandien is karto po punkcijos? Man sake, bet as nieko neprisimenu blush2.gif
Atsakyti
Vaidudute,man neskaudejo taip,kaip tu rasai..maude-taip. Ir labiausiai stojantis seedantis. Ir dabar lygiai taip. O crinone as sian pradesiu,tai kita diena,gaunas,po punkcijos. Estrofema jau vakar pradejau,gleivinei augint,nes nelabai ji pas mane tobula...ir tuos krauja skystinancius sian pradesiu badytis.

o tavo rezultatai irgi neblogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 19, 19:25)
Vaidudute,man neskaudejo taip,kaip tu rasai..maude-taip. Ir labiausiai stojantis seedantis. Ir dabar lygiai taip. O crinone as sian pradesiu,tai kita diena,gaunas,po punkcijos. Estrofema jau vakar pradejau,gleivinei augint,nes nelabai ji pas mane tobula...ir tuos krauja skystinancius sian pradesiu badytis.

o tavo rezultatai irgi neblogi thumbup.gif


Man jokiu kitokiu vaistu neskyre, tik ta geli, net nezinau ar cia gerai...
Reiks ryt paskambint i ligonine paklaust, nes man siandien pirmas pusdienis, tai kaip juodas miskas, nei as atsimenu ka, nei pilnai dar suvokiu, kas ivyko... Tik beproto skauda, nes nuskausminamieji nepadeda...
Atsakyti
Vaidute,man tai po punkcijos jokiu pasaliniu skausmu nebuvo tik tai kad kiausides tokios jautesi ispustos ir toks nedidelis maudimas o geli naudojau kita dieno po punkcijos,noriu pasidziaugti kad pas tave PUIKUS derlius
Atsakyti
Aciu mergaites uz padrasinima 4u.gif
Atsisveikinsiu jau siandien, nes nebegaliu tvertis... Prasinesiu ryt, kai suzinosiu, kas pas mane ten per turtelis isejo... bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 19, 20:59)
Aciu mergaites uz padrasinima  4u.gif
Atsisveikinsiu jau siandien, nes nebegaliu tvertis... Prasinesiu ryt, kai suzinosiu, kas pas mane ten per turtelis isejo... bye1.gif

lauksim ziniu thumbup.gif o kad daugiau nieko neskyre, tai reiskia viskas ten gerai pas tave ir nieko nereikia wink.gif as su mielu noru nebevartociau jau nieko ir nebesibadyciau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 19, 20:02)
lauksim ziniu thumbup.gif o kad daugiau nieko neskyre, tai reiskia viskas ten gerai pas tave ir nieko nereikia wink.gif as su mielu noru nebevartociau jau nieko ir nebesibadyciau doh.gif  doh.gif


Fea, pakentek, jau nebedaug liko, dar keli bakstelejimai smile.gif Juk viskas del to mazo spurdancio stebukliuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 19, 21:03)
Fea, pakentek, jau nebedaug liko, dar keli bakstelejimai smile.gif Juk viskas del to mazo spurdancio stebukliuko  wub.gif

nu jo, visi 14 biggrin.gif daina,kas cia yr biggrin.gif mes viska galim gi new_russian.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 19, 20:06)
nu jo, visi 14 biggrin.gif daina,kas cia yr biggrin.gif mes viska galim gi new_russian.gif lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
eina svilpt kokie bjaurus tie krauja skystinantys blink.gif blink.gif doh.gif vaistinej sako "ai,labai plona adatele, susileisit lengvai"...aga, gerai butu, vos iduriau unsure.gif brrr....kaip reiks kitas dienas prisiverst...eina svilpt doh.gif doh.gif
oi kiek cia visko teks dar iskentet del maziuko nestuke.gif cool.gif bet taip sakant, reikia i vsio cool.gif kitaip gi nei nesielgtume cia nei viena..vardan tokio tikslo wub.gif

tik siaip pasibedavojau biggrin.gif

labanakt dabar jau, einu dar i kita gala susileisiu lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 19, 15:11)
As jau labai panikavau budama 33 kad jau labai spaudzia, tad griebiausi ieskotis atsakymu vos tik po 6 menesiu nepastojimo stazo, pradejau Lietuvoje, tai labai amziu prikaisiojo, tipo tai gal jau metai, todel gal ir nepastoji- isvadas matai pasidare ne vieno normalaus tyrimo nepasidare, o uzsieny jaunikle isvadino  biggrin.gif  ir pasake kad nereikia skubeti dar, zinoma, pirma atlike visus hormonu ir rezervo tyrimus... Tad susumuok visus faktorius ir tada jau zinosi kaip geriau daryt  mirksiukas.gif  4u.gif

Labas vakarelis,

Hmmm kas 33 jaunikle, o kam prognozuoja 35 metu nebesulaukti mmm sad.gif t.y man, nes rezervas kiausidziu apgailetinas pas mane...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauraz5: 19 rugsėjo 2013 - 21:40
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 19, 21:39)
Labas vakarelis,

Hmmm kas 33 jaunikle, o kam prognozuoja 35 metu nebesulaukti mmm sad.gif t.y man, nes rezervas kiausidziu apgailetinas pas mane...



Na taip, girdejau kad visokiu atveju buna su tuo rezervu, kaikurioms ir 28 jis jau menkas buna. Gal paveldimumas itakoja g.gif
Bet zinok dar viskas imanoma, tik reikia aisku susigriebti ir nebegaisti laiko. Mano giminej tai teta is tetes puses gana anksti sulauke klimakso - 42 jau sake viskas uzsiriso galutinai, bet ji tik 40ies pasigimde savo pirma vaika! Siek tiek pastimuliavo sake, 5 dienas kazkokias tabletes gere ir uzkibo Sakyciau rezervas pas ja greiciausiai irgi buvo neblizgantis 2 metai iki klimakso, bet va , pasigavo savo zirniuka 4u.gif
Atsakyti