Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

LeiLa25, sveika prisijungus 4u.gif As cia irgi nauja, prisijungiau prie mergaiciu ipusejus musu gydymui, kai viskas pasisuko ne taip kaip tikejomes, ir atrode zeme is po koju slysta.. Pasiskaiciau temeles, pasipasakojau, isgirdau padrasinimu ir atrodo akyse prasviesejo, uz ka mergaitems esu be galo dekinga wub.gif ir visom po 4u.gif


Fea, teisingai sakei, nespejo ne vakaras ateit kaip mane suriete, darbe vos issedejau i laikrodi ziuredama smile.gif Jau laukiu nebesulaukiu rytojaus...
Atsakyti
Merginos, lytinių santykių po punkcijos ir įsodinimo rekomenduoja susilaikyti ne todėl, kad crinone kamštis susidaro ir jį ten kaip nors pradurtų (kaip?), o todėl, kad kiaušidės po stimuliacijos yra nenormaliai didelės ir tokio fizinio aktyvumo metu gali užsisukti ar dar koks biesas atsitikti, kuris taisytinas (gali būti) chirurginiu būdu.
Apie trumpinius, tokius kaip PUPO ar dar kokius: siūlau temos pirmame poste tai surašyti. nepamirštam, OK?
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 18, 23:14)
Aiskutis, na pas mane irgi spali, (,,,)

Pas mus maziauziai 2 dienas turi palaukt.



Ir aš spalio pradžioj prie jūsų prisidėsiu ax.gif
Dėl vyro turto, tai pas mus irgi susilaikyt rekomenduojs 2-3 dienas..

QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 19, 08:19)

Apie trumpinius, tokius kaip PUPO ar dar kokius: siūlau temos pirmame poste tai surašyti. nepamirštam, OK?

Labai naudinga būtų 4u.gif
Atsakyti
NEVERK MAMA,PLUNKSNYTE IRL wub.gif wub.gif wub.gif

Aciu merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 19, 07:41)
Ir aš spalio pradžioj prie jūsų prisidėsiu  ax.gif
Dėl vyro turto, tai pas mus irgi susilaikyt rekomenduojs 2-3 dienas..
Labai naudinga būtų  4u.gif



O, liuks thumbup.gif Reskia spali keliese cia kankinsimes tame 2 sav. laukime biggrin.gif
Del trumpiniu tai jinai turejo omeny pasiziuret pirmame sios temos puslapyje mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 19 rugsėjo 2013 - 08:05
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 19, 10:03)
O, liuks  thumbup.gif  Reskia spali keliese cia kankinsimes tame 2 sav. laukime  biggrin.gif
Del trumpiniu tai jinai turejo omeny pasiziuret pirmame sios temos puslapyje  mirksiukas.gif  4u.gif


Tike,imes, kas spalis mums bus laimingas 4u.gif
O del trumpiniu as truputi ne taip supratau, nes temos 1 psl. yra tik keletas trumpiniu, IVF, ICSI, TESA ir pan., o forume merginos klause del MB, PUPO ir pan. Na, nieko, issiaiskinam eigoje viska biggrin.gif
Juolab, kad cia visos labai draugiskos ir nemaciau issireiskimu, kaip kituose forumuose "tai ka, nematei 39 temoj viskas parasyta.. biggrin.gif "
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2013 09 19, 08:17)
Tike,imes, kas spalis mums bus laimingas  4u.gif
O del trumpiniu as truputi ne taip supratau, nes temos 1 psl. yra tik keletas trumpiniu, IVF, ICSI, TESA ir pan., o forume merginos klause del MB, PUPO ir pan. Na, nieko, issiaiskinam eigoje viska  biggrin.gif
Juolab, kad cia visos labai draugiskos ir nemaciau issireiskimu, kaip kituose forumuose "tai ka, nematei 39 temoj viskas parasyta..  biggrin.gif "



Na jo, jei jau taip kas atreztu tai nekoks jausmas... Istiesu temos pradzioj ne visi trumpiniai, na parasysiu ir as kelis : smile.gif MB- mano brangusis, TB-tavo brangusis, ND-bamu darbai (seksiukas), PUPO- pregnant until proven otherwise, taip vadina mergaites tame 2 savaiciu laukime, kai ebrioniukus ikelia i gimda ir nezinai ar istiesu nescia ar ne, kas dar, ET- egg transfare, FET- frozen egg transfare, SNAIGUTE- saldytas emrionas.. daugiau nepamenu kokius dar naudoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 19 rugsėjo 2013 - 08:32
labukas, noreciau prisijungti prie Jusu burelio 4u.gif siuo metu labai reikia patarimu ir palaikymo, ypac is tu kurios su tuo susidure verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 19, 09:03)
O, liuks  thumbup.gif  Reskia spali keliese cia kankinsimes tame 2 sav. laukime  biggrin.gif
Del trumpiniu tai jinai turejo omeny pasiziuret pirmame sios temos puslapyje  mirksiukas.gif  4u.gif

dėl trumpinių aš turėjau omeny, kad pirma susirašom, o paskui nepamirštam perskaityti smile.gif

Bet aktualius trumpinius kažkur reikia registruoti. gerai, PUPO (Pregnant Until Proven Otherwise) turbūt dažniausiai klausiamas, bet yra kitokių trumpinių, kurie net ir labai medicininiai.
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 18, 23:37)
Fea, teisingai sakei, nespejo ne vakaras ateit kaip mane suriete, darbe vos issedejau i laikrodi ziuredama smile.gif Jau laukiu nebesulaukiu rytojaus...

nu va smile.gif

kaip ten tu? bigsmile.gif

Atsakyti
as sulaukiau skambucio is klinikos, is 8 nei vienas neisgyveno, nera ka sodint verysad.gif
Atsakyti
Sveikos naujos mergytes prisijungusios 4u.gif Linkiu jums cia uzsibuti kuo trumpiau mirksiukas.gif

O mano nuotaikos kazkodel pesimistines, krutine nebejautri, pilveli maudzia, kazkaip labai bijau kad zirniukas bega nuo manes verysad.gif
Atsakyti