Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

rutuliukas, aciu uz paaiskinima,
daktaras sake kad bus ilga schema....
tas purskalas pries mm paskirtas kelios dienos buvo, bet kad man mmm nesirodo, o snd jau terminas kaip ir turi pasirodyt...retai kada veluoja....o pilva dvi dienas maudzia...kazkokia nesamone....na gal ryt....ziuresiu...
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 18, 19:26)
Maniskiui tai gal greiciau butu mirtis alyvose jei jis spyriotusi ar nenora reikstu, juk taip nera; jie juk stengias ir nori patys kuo geriau sia pareiga atlikti, bet per ta spaudima ir gaunasi snipstas.
Viena syki per spermograma kai jam neisejo, as pratrukau ir isreiskiau savo nepasitekinima, tai supratau kad klaida padariau. Po to kita syki jiem dar sunkiau buna jei apreki juos.


Maniskiui irgi labai sunku susikaupti.. Ir as del jo labiau bijau, nei del saves doh.gif kad nepavestu... doh.gif bet rekti tai tikrai ne variantas biggrin.gif isisvaizduokit, jei jus nuvestu i klinika, uzdarytu kambariuke ir lieptu su savimi .. tongue.gif as jauciu man dar blogiau butu, nei vyrams biggrin.gif
Tai reikia juos suprasti turbut sitoj vietoj blush2.gif
Papildyta:
LaiLa25, sveika risijungusi 4u.gif
Ir as ci visai nauja, terminai kaip ir daugmaz aiskus, bet visis sistemos etpai nea blush2.gif uztai seku foruma ir mokausi is mergaiciu cool.gif
Atsakyti
Sveikos, kitu atveju pasakyčiau "smagu Jus, naujokes, matyt", bet dabar man labai gaila, kad mes susitikome čia sad.gif Dėl tų trumpinių kažkuri klausė, man irgi neaišku, kas yra PUPO ir ND?

Pagal aprašymą supratau, kad ND yra meilės reikaliukai blush2.gif Bet tada galai nesueina. Rašoma, kad nerekomenduojama mylėtis per stimuliaciją, bet juk punkcijos dieną spermiukai turi būti 3-5 d. O stimuliacija min 10 dienų... Tai va ir nesueina galai. Juk vyrukams reikia ir "saldainiuką" duoti smile.gif dar kitas klausimas, kada galima pradėti mylėtis po įsodinimo? Turbūt nelabai gerai, kol naudojamas Crinone, nes ten tokį kaip kamštuką padaro, tai kad nepradurtų paskui... smile.gif

Toms mergaitėms, kurios klausė kaip čia bus per ivf. Trumpai (kitos gali neskaityt, nes viskas žinoma) smile.gif:
-3 ciklo diena duoda vienus vaistus leistis, kas kelias dienas tikrina echoskopu. Vaistų leidimas - jokių rūpesčių, net aš mokėjau. Prasideda tempimo, išpūsto pilvo jausmai. Bet tikrai nėra košmaras.
-vėliau, nepamenu kelintą cd, duoda dar vienų vaistų. Tuomet vakare jau dvi adatos. Blogiausia, kad tuos naujuosius reikia maišyt, tai man tokia šiokia įtampa, kad neliktų miltelių, burbuliukų ir pan. Po šitų vaistų gali paraudonuoti dūrimo taškas, niežti...
- likus daugiau kaip parai iki punkcijos duoda dar suleisti vienus, bet anų nebereikia leist. Jau nebėra baisu, nes nuo pačio badymosi jau "bloga".
- punkcijos diena: vyrukas i kambariuką, aš ant kėdės. Nepajutau kaip užmigau ir greitai prabudau. Visiškai jokių nemalonumų, nei kraujo, nei skausmo, nei miego norėjimo. Pasako kiek kiaušinėlių pavyko išgauti. Išrašo "kremą" Crinone.
- Ant rytojaus skambini i laboratorija išgirsti kiek kiaušinėlių apsivaisino. Stresas Nr. 1
- po 3 dienų atvažiuoji įsodinimui. Pasako kaip dalinosi ląstelės. Stresas Nr. 2 Įdeda pagal situaciją
- ir "beliko" laukti 14 dienų... Pačios ilgiausios dienos... Tada testas

Va ir viskas, paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 09 18, 20:19)
rutuliukas, aciu uz paaiskinima,
daktaras sake kad bus ilga schema....
tas purskalas pries mm paskirtas kelios dienos buvo, bet kad man mmm nesirodo, o snd jau terminas kaip ir turi pasirodyt...retai kada veluoja....o pilva dvi dienas maudzia...kazkokia nesamone....na gal ryt....ziuresiu...



Man taspats lygiai buvo, 2 dienas velavo, siadien jau pramuse, tad viskas cia normalu. truputi tie vaistai uzvelina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 18, 20:25)
Sveikos, kitu atveju pasakyčiau "smagu Jus, naujokes, matyt", bet dabar man labai gaila, kad mes susitikome čia sad.gif Dėl tų trumpinių kažkuri klausė, man irgi neaišku, kas yra PUPO ir ND?

Pagal aprašymą supratau, kad ND yra meilės reikaliukai  blush2.gif  Bet tada galai nesueina. Rašoma, kad nerekomenduojama mylėtis per stimuliaciją, bet juk punkcijos dieną spermiukai turi būti 3-5 d. O stimuliacija min 10 dienų... Tai va ir nesueina galai. Juk vyrukams reikia ir "saldainiuką" duoti smile.gif dar kitas klausimas, kada galima pradėti mylėtis po įsodinimo? Turbūt nelabai gerai, kol naudojamas Crinone, nes ten tokį kaip kamštuką padaro, tai kad nepradurtų paskui... smile.gif

Toms mergaitėms, kurios klausė kaip čia bus per ivf. Trumpai (kitos gali neskaityt, nes viskas žinoma) smile.gif:
-3 ciklo diena duoda vienus vaistus leistis, kas kelias dienas tikrina echoskopu. Vaistų leidimas - jokių rūpesčių, net aš mokėjau. Prasideda tempimo, išpūsto pilvo jausmai. Bet tikrai nėra košmaras.
-vėliau, nepamenu kelintą cd, duoda dar vienų vaistų. Tuomet vakare jau dvi adatos. Blogiausia, kad tuos naujuosius reikia maišyt, tai man tokia šiokia įtampa, kad neliktų miltelių, burbuliukų ir pan. Po šitų vaistų gali paraudonuoti dūrimo taškas, niežti...
- likus daugiau kaip parai iki punkcijos duoda dar suleisti vienus, bet anų nebereikia leist. Jau nebėra baisu, nes nuo pačio badymosi jau "bloga".
- punkcijos diena: vyrukas i kambariuką, aš ant kėdės. Nepajutau kaip užmigau ir greitai prabudau. Visiškai jokių nemalonumų, nei kraujo, nei skausmo, nei miego norėjimo. Pasako kiek kiaušinėlių pavyko išgauti. Išrašo "kremą" Crinone.
- Ant rytojaus skambini i laboratorija išgirsti kiek kiaušinėlių apsivaisino. Stresas Nr. 1
- po 3 dienų atvažiuoji įsodinimui. Pasako kaip dalinosi ląstelės. Stresas Nr. 2  Įdeda pagal situaciją
- ir "beliko" laukti 14 dienų... Pačios ilgiausios dienos... Tada testas
Va ir viskas, paprasta smile.gif



Gal cia trumpas protokolas? nes pas mane schemute kitokia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 18 rugsėjo 2013 - 20:37
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 18, 22:25)


Toms mergaitėms, kurios klausė kaip čia bus per ivf. Trumpai (kitos gali neskaityt, nes viskas
Va ir viskas, paprasta smile.gif



Aciu, Rimaite, uz tokia issamia sutrumpinta schemtute, daug daug tau balioniuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar tikrai daug aiskiau, kaip tas IVF gyvai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 09 18, 20:19)
rutuliukas, aciu uz paaiskinima,
daktaras sake kad bus ilga schema....
tas purskalas pries mm paskirtas kelios dienos buvo, bet kad man mmm nesirodo, o snd jau terminas kaip ir turi pasirodyt...retai kada veluoja....o pilva dvi dienas maudzia...kazkokia nesamone....na gal ryt....ziuresiu...



Laila25, tai o kada tau stimuliaciju pradzia paskirta? nes kaip supratu esi panasioj stadijoj kaip as- ka tik po blokuojaciu, ties mmm riba. Gal tuo paciu metu stimuliuotis pradesim bigsmile.gif 4u.gif dvi pesimistes biggrin.gif
Atsakyti
Jo,Rimaite trumpa protokola aprase,mano toks buvo...ilgas kitoks wink.gif
o del ND (namu darbai),tai nezinau koks ten seksiukas su Crinonu butu smile.gif jauciu nelabai rekomenduoja...geriau gi ramiai ten leist viskam prigyt cool.gif galima gi pakentet ir be sekso smile.gif o per stimuliacija tai vyras gali ir vienas pasipraktikuot prie IVF,kad sperma atsviezint biggrin.gif as tai jauciu jokio sekso tas 2 sav po isodinimo net nenoresiu biggrin.gif

o PUPO- Pregnant until proved otherwise biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fea: 18 rugsėjo 2013 - 20:51
Burbuliacija, nuo sekmadienio pradejau tuos blokuojancius, kai prasides mmm turiu paskambint jiems ir pranes, ir tada turi pasakyt kada pradet leistis gonal, o visa procedura didzioji numatoma spalio viduryje. taip kad kol kas tikslios dienos nzn, manau kad jau greitai. pas mane ilgas protokolas, kaip cia jus vadinat.
ka gi, pesimistes smile.gif pirmyn, ziuresim kas gausis smile.gif
Aciu merginos kad taip siltai priimat, net nuotaika pasitaise smile.gif
rimaite-lb trumpai viska parasei, super, daug aiskiau viskas smile.gif

Pagal musu schema, tai mano vyriskis vakaras pries ta vad punkcija turi `issitustinti`. Cia gyd sako, kad susilaikymas ilgas nera gerai. O daktaras jau gerokai amziuje smile.gif na darysim kaip jie liepa....zesim kas gausis...
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 09 18, 21:04)
Burbuliacija, nuo sekmadienio pradejau tuos blokuojancius, kai prasides mmm turiu paskambint jiems ir pranes, ir tada turi pasakyt kada pradet leistis gonal, o visa procedura didzioji numatoma spalio viduryje. taip kad kol kas tikslios dienos nzn, manau kad jau greitai. pas mane ilgas protokolas, kaip cia jus vadinat. 
ka gi,  pesimistes smile.gif pirmyn, ziuresim kas gausis smile.gif
Aciu merginos kad taip siltai priimat, net nuotaika pasitaise smile.gif
rimaite-lb trumpai viska parasei, super, daug aiskiau viskas smile.gif

Pagal musu schema, tai mano vyriskis vakaras pries ta vad punkcija turi `issitustinti`. Cia gyd sako, kad susilaikymas ilgas nera gerai. O daktaras jau gerokai amziuje smile.gif na darysim kaip jie liepa....zesim kas gausis...



Aiskutis, na pas mane irgi spali, kazkur tarp pirmos ir antros savaites turetu buti visi tie ivykiai. Tad Greiciausiai busim netoliese, bet ne visai tuose paciuose zingsniuose 4u.gif
Bet idomiai pa jus su vyriskio turtu, net is vakaro reikia issitustint g.gif O kita diena vel priduoti turta? Kaip idomiai, kiekviena klinika savo visgi nuostatas turi. Pas mus maziauziai 2 dienas turi palaukt.
Taip, cia tikrai nuotaika pasikelia, bent jau nesedi vienas su savais klaustukais ir nerimais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif pirma karta dvieju man nesodins, nebent butu labai prastos kokybes. o ir brangiausias nelabai nori nes labai bijo kad bus dvinukai, sako nesusitvarkys su dviem doh.gif as jam aiskinu kad gali tik vienas ar isvis is tu dvieju nepasilikt, bet jis tik akis varto lotuliukas.gif sunku su tais vyrais , bet ir be ju blogai lotuliukas.gif
Atsakyti
burgunt,kitose klinikose vieno net nesaldo. Arba sodina arba pš....Taip, kad sodinkit du negalvoję, jei tik leis. Linkiu, kad tie du likę būtų stipruoliai.

Burbuliacija, o tai gal TB suveiktu kaip nors, kad jis pakaišiotų tau tarp šlaunų ir dar rankyte. Gal bendroj kombinacijoj kažkaip pavyktų. 4u.gif

Uch ne juokas čia tame reikale su vyrais.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2013 09 18, 22:26)
burgunt,kitose klinikose vieno net nesaldo. Arba sodina arba pš....Taip, kad sodinkit du negalvoję, jei tik leis. Linkiu, kad tie du likę būtų stipruoliai.

Burbuliacija, o tai gal TB suveiktu kaip nors, kad jis pakaišiotų tau tarp šlaunų ir dar rankyte. Gal bendroj kombinacijoj kažkaip pavyktų. 4u.gif

Uch ne juokas čia tame reikale su vyrais.



Kazka reiks galvot, Glamour, su tuo pakaisiojimu biggrin.gif Kazkaip reikes suktis doh.gif Aciu uz patarimus 4u.gif O kaip tu laikaisi? Atsimenu tavo istorija neperseniausiai, ar jau sugijai po netekties, gal planuojat nauja starta? 4u.gif
Burgunt, pritariu, tie vyrai visai kitaip masto- maniskis irgi jau isijautes, planuoja, kallba apie pilva ir visus nestumo dziaugsmelius, kazkaip atrodo kad jam nedasyla kad yra tik 30 proc tikimybe kad pavyks is pirmo karto. Jiems jau atrodo jeigu ten ides, tai jau is busi nestuke.gif
Pas mus irgi pirma karta deda tik 1, jeigu neturi dar 35 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 18 rugsėjo 2013 - 22:38