Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

Sveikutes,
Jungiuos ir as i si skyreli...niekad nemaniau kad gyvenimas taip susivynios....bet yra kaip yra...
lankausi pati ir kitam skyrelyje, nes turiu kitu ligu ir bedeliu...kurios greiciausiai ir yra priezastis kad negaliu pastoti....
nzn...ir daktarai nezino...dare echo, tyrimus kazkokius kraujo ir pan. viskas kaip ir gerai mano amziuje. ir maniskio super tyrimai. bet kaip ner..taip ner...
kadangi turiu kita liga, tai mane is kart siunte tikrintis ir tiesiai pas IVF iskomandiravo....viskas nauja, nesuprantama...kiek cia skaitau, visokiu trumpinimu pilna, kurie man visai tamsus miskas....bet turbut laikui begant issiaiskinsiu...
sekmadieni jau pradejau savo kelia i IVF....pradejau purkstis vaistus i nosi ir laukiu kada pasirodys mmm....po to skambutis i klinika ir tolesni nurodymai del gonal naudojimo....tik nelabai suprantu, israse gonal 450 ir 900.... koks skirtumas tarp ju?? tiesa to 900 dar ir net negavau, vaistine negavo....laukiu skambucio...tikiuos ne nuo ju reiks pradeti....
pradejus visa sita kose, pradejau skaitinetis apie vaistus ir pacia procedura, pasekmes ir pan....oi...kiek visko gali nutikti...tai vyras uzdraude skaityt, sako maziau zinosiu bus geriau....bet, ta nezinia, dar baisiau atrodo.
labai bijau...kad pirmas kartas nepavyks...praktiskai jauciu kad nepavyks....ir lb sunku nuginti tokias mintis i sali....
viskas man kaip ruke....einu, darau...o toks vaizdas kad giliai iki smegenu viskas nenueina....kaip kokia apsirukius buciau.....plaukiu pasroviui...nors vyras sako, kad nustociau buti pesimiste, viskas bus gerai, pamatysi....bijau tuo tiketi, kad nereiketu lb skaudizia nusivilti....
Atsakyti
LaiLa25,sveika prisijungusi,tikekimes neilgam smile.gif o kokiam mieste/saly tu darysies IVF? Keista kad vaistus perki vaistinej,o ne klinikoj.. Ir tie skaiciai tiesiog kieki reiskia,kaip suprantu. Vienam piestuke tiek tu ml ar ko ten buna. Ir taip keistai apie vaistus i nosi parasei...lyg jie mmm issauktu tau smile.gif ar cia kazko nesupratau? smile.gif
O siaip jei kas neaisku-klausk,mergytes cia draugiskos,viska paaiskins,jei zinos cool.gif as pati cia naujoke,bet kazka jau gaudausi biggrin.gif tai kazkas vis tiek apsvies ta tavo juoda miska smile.gif taigi nosi aukstyn ir daugiau optimizmo!
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 09 18, 19:26)
Panos ,sorry,kad ilendu...nebepamenu kuri leidziama progesterona pardavinejo?Parasykit man i az please.Jei ka ryt busiu Vln.


Jei gerai pamenu- Gingerbella. Tik ji dabar nuo visko atitrukusi, stengiasi gyvenima is naujo susidelioti.
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2013 09 18, 19:10)
Sveikutes,
Jungiuos ir as i si skyreli...niekad nemaniau kad gyvenimas taip susivynios....bet yra kaip yra...
lankausi pati ir kitam skyrelyje, nes turiu kitu ligu ir bedeliu...kurios greiciausiai ir yra priezastis kad negaliu pastoti....
nzn...ir daktarai nezino...dare echo, tyrimus kazkokius kraujo ir pan. viskas kaip ir gerai mano amziuje. ir maniskio super tyrimai. bet kaip ner..taip ner...
kadangi turiu kita liga, tai mane is kart siunte tikrintis ir tiesiai pas IVF iskomandiravo....viskas nauja, nesuprantama...kiek cia skaitau, visokiu trumpinimu pilna, kurie man visai tamsus miskas....bet turbut laikui begant issiaiskinsiu...
sekmadieni jau pradejau savo kelia i IVF....pradejau purkstis vaistus i nosi ir laukiu kada pasirodys mmm....po to skambutis i klinika ir tolesni nurodymai del gonal naudojimo....tik nelabai suprantu, israse gonal 450 ir 900.... koks skirtumas tarp ju?? tiesa to 900 dar ir net negavau, vaistine negavo....laukiu skambucio...tikiuos ne nuo ju reiks pradeti....
pradejus visa sita kose, pradejau skaitinetis apie vaistus ir pacia procedura, pasekmes ir pan....oi...kiek visko gali nutikti...tai vyras uzdraude skaityt, sako maziau zinosiu bus geriau....bet, ta nezinia, dar baisiau atrodo.
labai bijau...kad pirmas kartas nepavyks...praktiskai jauciu kad nepavyks....ir lb sunku nuginti tokias mintis i sali....
viskas man kaip ruke....einu, darau...o toks vaizdas kad giliai iki smegenu viskas nenueina....kaip kokia apsirukius buciau.....plaukiu pasroviui...nors vyras sako, kad nustociau buti pesimiste, viskas bus gerai, pamatysi....bijau tuo tiketi, kad nereiketu lb skaudizia nusivilti....25


Laila25, sveika 4u.gif

As irgi zinok viena is pesimisciu, beveik taip pat isitikinus kad is pirmo karto tikrai nepavyks, bet kazkaip einu toliau nes reik tai padaryti. Kazkaip man lengviau taip gyventi, tada nesekme netokia liudna buna, o jei pasiseka tai tas dziaugsmas dar didesnis, nes buvai beveik isitikius kad nepasiseks. Del terminu, tai man tas pats buvo kai pirma karta cia uzsukau, galvojau velnias, cia dar nauja kalba reikia imokt doh.gif bet po truputi po truputi issiaiskini visus tuos trumpinius 4u.gif Del skaitinejimo tai cia jau musu- moteru bruozas; viska norisi zinoti o paskui isitikini kad paciai viskas kas ten parasyta nutiks, tiesiog reikia atsiminti kad ne visom visi tie pasaliniai poveikiai nutinka.
Gerai kad cia uzsukai; cia rasi bendrazygiu, bendraminciu- kazkaip palengvina visa situacija nes cia bendrauji su tokiom paciom kaip ir pati 4u.gif O kokia ligele pas tave jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 20:20)
LaiLa25,sveika prisijungusi,tikekimes neilgam smile.gif o kokiam mieste/saly tu darysies IVF? Keista kad vaistus perki vaistinej,o ne klinikoj.. Ir tie skaiciai tiesiog kieki reiskia,kaip suprantu. Vienam piestuke tiek tu ml ar ko ten buna. Ir taip keistai apie vaistus i nosi parasei...lyg jie mmm issauktu tau smile.gif ar cia kazko nesupratau? smile.gif
O siaip jei kas neaisku-klausk,mergytes cia draugiskos,viska paaiskins,jei zinos cool.gif as pati cia naujoke,bet kazka jau gaudausi biggrin.gif tai kazkas vis tiek apsvies ta tavo juoda miska smile.gif taigi nosi aukstyn ir daugiau optimizmo!

as vaistus perku irgi tik vaistineje, o klinikoje net negausi, ir visose vaistinese kainos vienodos ne taip kaip lietuvoje farmacininkai kokia nori kaina tokia ir prekiauja. cia vaistu kainas nustato valstybe. purskala i nosi as irgi purskiausi
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 18, 20:32)
as vaistus perku irgi tik vaistineje, o klinikoje net negausi, ir visose vaistinese kainos vienodos ne taip kaip lietuvoje farmacininkai kokia nori kaina tokia ir prekiauja. cia vaistu kainas nustato valstybe. purskala i nosi as irgi purskiausi

matai, uzsieny matyt kitaip smile.gif o ka tas purskalas i nosi duoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 20:39)
matai, uzsieny matyt kitaip smile.gif o ka tas purskalas i nosi duoda? g.gif

tai tas pats kaip Lietuvoje diferelinas gal gerai pavadinima parasiau, naudojamas ilgose shemose.
Atsakyti
Sveikutes,

Aciu uz palaikyma.
Pas mane opinis kolitas, OK trumpinam, tame skyrelyje mane jau seniai pazista..kokie 8 metai turbut.
taip, tas purskalas i nosi ir man keistas reikalas. jie kaip ir blokuojantys kazkokie...
as ne Lt, o Svedijoj gyvenu. gal cia kiek ir kitaip viskas...nzn...taip cia kainos atrodo visur vienodos, ir apsaugos sitema yra, susimoki per metus suma pinigu ir visi kiti vaistai nemokami....maciau, cia yra kazkokia mergina kuri taip pat svedijoj....ji turejo praeiti visa ta sistema...
man kazkaip atrodo kad per mazai tu tyrimu jie cia man dare....pas jus visokiu visokiausiu maciau dare, o cia...paeme krauja kelis kart, echo gal du kart ir vsio, tiesiai i IVF...nzn...keistai viskas...ne pagal Lt, tai gal ir optimizmo tiek ir nera....
aciu jums tikrai uz palaikyma...ziureism kaip cia viskas man bus....lb jau noretusi....gyvenimas kaip ir susitvarkes, ir liga kazkaip apsiraminus mano...tik va...zirniuku truksta....
man net jokiu bandymu su jokiais skatinimais net nesiule, sake blogai gali paveikti mane su mano ta liga...tai tik ivf lieka, na ir snaigiukai, kaip jus juos cia graziai vadinat....o baimes pilnos kelnes....jau vos nepradedu susitaikyt su ta mintim, kad greiciausiai busim be zirniuku....apie ivaikinima net kalbos nebuvo jokios....
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 18, 20:44)
tai tas pats kaip Lietuvoje diferelinas gal gerai pavadinima parasiau, naudojamas ilgose shemose.

o pas mane naujienos nekokios verysad.gif is astuoniu tik du dalinasi verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif tikiuosi ryt turesiu ka isodint unsure.gif
Atsakyti


QUOTE(burgunt @ 2013 09 18, 20:46)
o pas mane naujienos nekokios verysad.gif is astuoniu tik du dalinasi verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif tikiuosi ryt turesiu ka isodint unsure.gif

nu 2 vis tiek jau sis tas wink.gif nenusimink..gal du isodins ir abu prigis..ir turesi dvynukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 18, 21:46)
o pas mane naujienos nekokios verysad.gif is astuoniu tik du dalinasi verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif tikiuosi ryt turesiu ka isodint unsure.gif



rytas uz vakara protingesnis, ryt viskas bus kitaip smile.gif pamatysi smile.gif
Atsakyti
Laila25 purskalas i nosi tai tas pats kaip Diferalinas jie uzmigdantys kiausides ir naudojamas ilgame protokole.O gonalis niekuom nesiskiria ar 450 ar 900 jis taip sunormuotas tuose piestukuose tik tu leisis tiek kiek tau paskirs vienkartine doze dienai
Papildyta:
Burgund, neliudek viskas gerai abu isodins ir tikek abu isitvirtins zirniukai
Atsakyti