Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

ax.gif
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 04, 16:09)
kur ir pas ka tu lankaisi?pas ka darysi IVF?


Lankausi pas R. Gricių, pas jį ir darysimės IVF ax.gif
Pas mus problema yra vyro turto kokybė unsure.gif Lankėmės jau seniau, darėmės IUI (ne pas Gricių), o dabar pasiryžom IVF.
Aš dar žalia visa, jūs čia diskutuojat kaip profesionalės 4u.gif Bet bandysiu prisivyti jus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 09 04, 13:56)
Man irgi sausio gale buvo negeros naujienos,o birzeli dziaugiausi teigiamomis.
Cia musu visa kompanija buvo smile.gif


Man sausio vidurys buvo nesėkmingas, o liepos pradžia jau nudžiugino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile_xx @ 2013 09 04, 15:10)
Man nuo crinonó išskyrų buvo visokiausių - ir su gleivėmis, ir guminių burbuliukų ir skysčio pliūpsnių... Nemanau, kad nuo to kas nors priklauso. O maudimas - jau gerai smile.gif Man maudė 6DPI po 2-jų dienų embriono. Ir taip, kad apsikabinus pilvą su ašaromis akyse gulėjau. O dabar glostinėju 13-os savaitėlių pilvuką  4u.gif


Sveikinu 4u.gif ar IVF dareisi,kur dareisi ir pas ka?
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2013 09 04, 15:12)
ax.gif

Lankausi pas R. Gricių, pas jį ir darysimės IVF  ax.gif
Pas mus problema yra vyro turto kokybė  unsure.gif  Lankėmės jau seniau, darėmės IUI (ne pas Gricių), o dabar pasiryžom IVF.
Aš dar žalia visa, jūs čia diskutuojat kaip profesionalės  4u.gif  Bet bandysiu prisivyti jus  bigsmile.gif


Kuriam cia mieste?
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 04, 16:45)
Sveikinu 4u.gif  ar IVF dareisi,kur dareisi  ir pas ka?
Papildyta:
Kuriam cia mieste?


Gydytojas? Vilniuje, BAK'e...
Atsakyti
Noriu pasiguosti.... 1 IVF nepavyko, bet turime šaldytų snaigiukų. Atėjo dabar metas juos sodint natūraliam cikle. Deja, viskas nukeliama, nes gleivinė plona (7mm). Sekančiam bandymui išrašė gleivinės auginimą Estrofem. Pagėriau ir vėl nieko sad.gif Kaip buvo plona, taip ir liko (6mm)... Dabar gersiu duphastona ir klinikoj apsilankysiu po savaitės stebėjimui, tada patars kokie tolesni veiksmai. Nu bet kaip tą gleivinę pastorinti?.. Per IVF su gonaliu gleivinė buvo normali, apie 9-11mm, o dabar su šaldytais - nė iš vietos. Galvoju, turbūt man vienintelis šansas lieka vėl visa nauja IVF procedūra su vaistais ir punkcijom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 04 rugsėjo 2013 - 17:47
QUOTE(KriuKriu @ 2013 09 04, 19:44)
Noriu pasiguosti.... 1 IVF nepavyko, bet turime šaldytų snaigiukų. Atėjo dabar metas juos sodint natūraliam cikle. Deja, viskas nukeliama, nes gleivinė plona (7mm). Sekančiam bandymui išrašė gleivinės auginimą Estrofem. Pagėriau ir vėl nieko sad.gif Kaip buvo plona, taip ir liko (6mm)... Dabar gersiu duphastona ir klinikoj apsilankysiu po savaitės stebėjimui, tada patars kokie tolesni veiksmai. Nu bet kaip tą gleivinę pastorinti?.. Per IVF su gonaliu gleivinė buvo normali, apie 9-11mm, o dabar su šaldytais - nė iš vietos.  Galvoju, turbūt man vienintelis šansas lieka vėl visa nauja IVF procedūra su vaistais ir punkcijom  g.gif


Laikykis, KriuKriu, ir nenuleisk rankų 4u.gif Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2013 09 04, 18:44)
Noriu pasiguosti.... 1 IVF nepavyko, bet turime šaldytų snaigiukų. Atėjo dabar metas juos sodint natūraliam cikle. Deja, viskas nukeliama, nes gleivinė plona (7mm). Sekančiam bandymui išrašė gleivinės auginimą Estrofem. Pagėriau ir vėl nieko sad.gif Kaip buvo plona, taip ir liko (6mm)... Dabar gersiu duphastona ir klinikoj apsilankysiu po savaitės stebėjimui, tada patars kokie tolesni veiksmai. Nu bet kaip tą gleivinę pastorinti?.. Per IVF su gonaliu gleivinė buvo normali, apie 9-11mm, o dabar su šaldytais - nė iš vietos.  Galvoju, turbūt man vienintelis šansas lieka vėl visa nauja IVF procedūra su vaistais ir punkcijom  g.gif


tikrai mergyt viskas bus gerai,sekmes 4u.gif kur ir pas ka daraisi IVF? mane tai domina nes as ruosiuosi antram IVF smile.gif
Atsakyti
O gal buvo kam nors problemu del plonos gleivines? Idomu, kaip issisprende reikalai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 04, 21:28)
tikrai mergyt viskas bus gerai,sekmes 4u.gif  kur ir pas ka daraisi IVF? mane tai domina nes as ruosiuosi antram IVF smile.gif

Vaisingumo klinikoj Vilniuj.
Atsakyti
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 03, 17:53)
Dar klausimėlis. Po kiek mėnesių galima vėl bandyti IVF?

Imk ,cia tau, nuotaikai pakelti 4u.gif As pirma nepavykusi IVF turejau lapkrity, o jau kova startavau antra karta ko pasekoje turim nuostabe nenuorama.O dabar jau norime broliuko ar sesutes ir pirmadieni vaziuojam i LV mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes startavom balandi su ilgu protokolu, geguzes menesi jau turejau 1 ISCI (deja nesekminga). Daktaras sake, kad sekanti galim planuoti po 3-4 men. bandysim trumpa schema.
Taip kad galvoju apie spalio menesi su naujom viltim ir baimem smile.gif
Sekmes mergaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 04, 06:40)
Labas rytas,kas kavos wink.gif
Papildyta:
Sveikute,skaitau tavo istorija  jus vaziavot i "embrions" klinika? is kokio miesto esi? kaip ten kainos,nes ir mane tai domina,kadangi planuojame antra IVF,pirmas nepasiseke verysad.gif kokios pas tave bedeles buvo,pasidalink jei gali savo isgyvenimais 4u.gif

Sveikinu su jusu laime ir stebuklelio atsiradimu 4u.gif  wub.gif
aciu 4u.gif taip, mes embrions sturmavom, birzeli gera cia musu komanda vazinejo pas latvius.as is vilniaus. o pati kaina labai priklauso kiek vaistu reikia. o bedos pas mane su kiausintakiais, jie nepratekami, bei dar endo turiu. zodziu puokste bedu smile.gif jei lyginti latvius su lietuviais man ten zenkliai pigiau viskas gavosi, net pridejus vazinejimo sanaudas.

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 09 04, 12:56)

Rute,kada mastai grizti pas latvius? ax.gif Ledididi1,o apie ka tu mastai? bigsmile.gif

as jau grisciau, bet vyras siek tiek uzstabde. laukiu jo subrendimo.. ir tada iskart pas latvius.. mano noras antro leliaus labai didelis, o juk atrodo va gi jau viena turiu, tai galeciau ir aprimt.. bet neee - atrodo kad kaip ir su pirmuoju - padarysiu bet ka, kad tik turetumem dar viena smile.gif nors prisipazinsiu, buvo laiko tarpas kai pagalvodavau apie visus tuos vaistus tai net nupurtydavo. matyt jau subrendau eiti toliau. dar tik neseniai nutraukiau "nianiuka" tai organizmas spes atsigauti kol vyras apsispres ir sutiks testi zygius.

Ledididi, ir tu vis aki uzmeti cia. gal planuojat kazka? kaip augat?

QUOTE(KriuKriu @ 2013 09 04, 20:53)
O gal buvo kam nors problemu del plonos gleivines? Idomu, kaip issisprende reikalai smile.gif
mano gleivine, net su vaistais buvo plona. klausiau kaip pastorint ja - atsakymo nera. gydytojo manymu kad estrofemo man netruko, bet ji tiesiog del kazkokiu priezasciu neaugo. taip ir padarem isodinima pernelyg nieko nesitikedami.
net su plona gleivine stebuklai nutinka. labai noriu, kad bent jau sekanti karta del gleivines rupesciu nekiltu, nes po punkcijos estrofema geriau padidinta doze (pati pas gydytoja issiprasiau is nevilties). jis dar bande gincytis, bet turbut is veido suprato, kad tuoj apsizliumbsiu jei neleis. gydytojas pasakojo sekmes istorijas kaip net su 6 mm yra pastojusiu, o tai siek tiek guode.
Atsakyti
QUOTE(Januari @ 2013 09 05, 10:13)
Mes startavom balandi su ilgu protokolu, geguzes menesi jau turejau 1 ISCI (deja nesekminga). Daktaras sake, kad sekanti galim planuoti po 3-4 men. bandysim trumpa schema.
Taip kad galvoju apie spalio menesi su naujom viltim ir  baimem smile.gif
Sekmes mergaites smile.gif


Sėkmės, Januari 4u.gif

Mergaitės, paaiškinkit man, kaip ten su tom snaigutėm g.gif IVF metu įsodina2-3 embrionukus, o jei lieka, likusius užšaldo, teisingai? Jei IVF nepavyksta, tada galima atšildyti ir bandyti įsodinti iš naujo? Bet pati procedūra juk nekainuoja tiek, kiek IVF? blush2.gif O kaip su pastojimo tikimybe ax.gif Ir kiek ilgai galima tas snaigutes užšaldytas laikyti? unsure.gif

Mes dar naujokai čia, temą perskaičiau, bet vistiek neaišku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 05 rugsėjo 2013 - 09:09