Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

bet tie vyrai....jopapa mes vaistus pumpuojam, paskui dar punkcijos visokios ir visokie kitokie kankinimo budai, o vat vyrui vienadien per procesa visa savo darba matai psichologiskai sunku....o jau ka kalbet tada apie mus? kokios mes turim but stiprios.? ir siaip jau seniai aisku, kad vyrai tik fiziologiskai stipresni, o moterys n kart stipresnes kitose srityse....
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 16:06)
bet tie vyrai....jopapa mes vaistus pumpuojam, paskui dar punkcijos visokios ir visokie kitokie kankinimo budai, o vat vyrui vienadien per procesa visa savo darba matai psichologiskai sunku....o jau ka kalbet tada apie mus? kokios mes turim but stiprios.? ir siaip jau seniai aisku, kad vyrai tik fiziologiskai stipresni, o moterys n kart stipresnes kitose srityse....

jo,siandien ir as ant diedu gimines pikta gun_bandana.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Fea,2013 09 18, 14:56]
4u.gif 4u.gif prisiduok paskui ir tu po visko,idomu,koki ten turta ispunktuos tau 4u.gif

Butinai smile.gif Nors as zinau, kad pas mane mazai - buvo 10 pridyge, bet tik 6 tinkami paimti, tie maziukai taip ir nepriaugo ar neissivyste unsure.gif Ech, gal per nakt dar stebuklas ivyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 15:06)
bet tie vyrai....jopapa mes vaistus pumpuojam, paskui dar punkcijos visokios ir visokie kitokie kankinimo budai, o vat vyrui vienadien per procesa visa savo darba matai psichologiskai sunku....o jau ka kalbet tada apie mus? kokios mes turim but stiprios.? ir siaip jau seniai aisku, kad vyrai tik fiziologiskai stipresni, o moterys n kart stipresnes kitose srityse....


Jau cia tai kaip pirstu i aki, sio fakto nepaneigsi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 18, 16:12)


Butinai smile.gif Nors as zinau, kad pas mane mazai - buvo 10 pridyge, bet tik 6 tinkami paimti, tie maziukai taip ir nepriaugo ar neissivyste unsure.gif Ech, gal per nakt dar stebuklas ivyks smile.gif

nu ir man buvo lygtik 8-10,,,bet va ispunktavo 20. nelabai ir supratau, is kur ten ju tiek doh.gif ar jie iseme ir mazus visus g.gif bet kam juos imt,jei netinkami? arba kam iskaiciuot i ta kieki g.gif tai gal ir tau dar kazkaip stebuklingai padauges ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 15:21)
nu ir man buvo lygtik 8-10,,,bet va ispunktavo 20. nelabai ir supratau, is kur ten ju tiek doh.gif ar jie iseme ir mazus visus g.gif bet kam juos imt,jei netinkami? arba kam iskaiciuot i ta kieki  g.gif tai gal ir tau dar kazkaip stebuklingai padauges ju smile.gif


Gal, nors man sake, kad ims viska, net ir pacius maziausius, nes tipo tie maziukai, gali buti tinkamesni nei didieji g.gif Na palauksiu ir suzinosiu. Labai tikiuos, kad nors pora bus tinkamu ir vyras nepaves...
Atsakyti
nuuu panos vyrui butu mirtis alyvose jei man atip butu....
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 16:04)
nuuu panos vyrui butu mirtis alyvose jei man atip butu....



Nezudyk anksciau laiko, dar pravers biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 17:04)
nuuu panos vyrui butu mirtis alyvose jei man atip butu....

tai va kad is mirusio dar maziau naudos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 16:04)
nuuu panos vyrui butu mirtis alyvose jei man atip butu....




Maniskiui tai gal greiciau butu mirtis alyvose jei jis spyriotusi ar nenora reikstu, juk taip nera; jie juk stengias ir nori patys kuo geriau sia pareiga atlikti, bet per ta spaudima ir gaunasi snipstas.
Viena syki per spermograma kai jam neisejo, as pratrukau ir isreiskiau savo nepasitekinima, tai supratau kad klaida padariau. Po to kita syki jiem dar sunkiau buna jei apreki juos.
Atsakyti
Sveikutes.Nepykit mergytes ant savo vyruku jie tikrai stengiasi del to STEBUKLO bet tiesiog juos blokuoja
Atsakyti
Panos ,sorry,kad ilendu...nebepamenu kuri leidziama progesterona pardavinejo?Parasykit man i az please.Jei ka ryt busiu Vln.
Atsakyti