Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 10:51)
o ne kazkas, tai kas buna? ko cia man laukt? smile.gif
as va jau PO... ispunktavo 20 blink.gif sake biski lengva hiper gavosi..tai turesiu dabar badytis kasdien, krauja skystint doh.gif tikiuosi nieko blogiau nepasidarys del tos hiperstimuliacijos..sake neturetu,nes lengvute forma. tik vyras su sperma pavede, kaip ir bijojau doh.gif  unsure.gif labai mazai gavosi jam,dar nepataike kazkiek..zodziu sudas doh.gif tai taikys mums ICSI..kazkaip sake puse taip bandys, "naturaliai" suleist, puse su ICSI... zodziu spemos mano 20 kiausialasciu mazai doh.gif susinervinus buvau juodai ryte, net rankos is pasiutimo drebejo...nu bet dabar nusiraminau..bus kaip bus.. gal nors pora geru bus..duok Dieve.. ryt skambinsiu suzinot,kaip ten vaisinsis viskas..o sodins 6dieni..ir sake, pagal situacija gal ir pakartotini sodinima su balstukem darys koki 1dieni...

tai va..tokios naujienos..lauksiu su baime rytojaus skambucio i laboratorija unsure.gif

Man labai bloga buvo vakare ax.gif
Atsakyti
labukas mergytes 4u.gif

tai kad radau kad saldo, kiausialastes ir emrioniukus smile.gif man irgi tas klausimas buvo iskiles smile.gif siaip butu labai gerai, nes nereiktu vaistu pumpuoti tonom...ne vitaminai ir ne saldainiai juk...

http://vaisingumas.lt/lt/kainorastis

kaip suprantu tada tik isodinimas kainuoja...na aisku tai labai gerai, nes manau kiekvienai aktualu ne tik sveikata, bet pinigeliai smile.gif

Afrodite69 zinoma, kad ir as tave pamenu...viska pamenu...labai gera ir vel susitikti wink.gif friends.gif
Papildyta:
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 18, 14:54)
Man labai bloga buvo vakare ax.gif

naturalu, juk narkoze....reikia kuo daugiau vandens gerti kad ji kuo greiciau issivaiksciotu...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 18, 14:54)
Man labai bloga buvo vakare ax.gif

nu lauksiu vakaro tada biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Turiu toki klausimeli, susileidau vakar sprogdinancius, o siandien absoliuciai jokio poveikio, nei skauda, nei maudzia, nei isskyru jokiu, nu zodziu nieko... Jau pradedu nervuotis, kad vakar kazka ne taip sumaisiau? Ar gali taip but, kad vaistukai nesuveike, ar cia organizmas pokstus krecia? O jei niekas neivyks, tai kas toliau? Nezinau nei ko tiketis...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 12:51)
o ne kazkas, tai kas buna? ko cia man laukt? smile.gif
as va jau PO... ispunktavo 20 blink.gif sake biski lengva hiper gavosi..tai turesiu dabar badytis kasdien, krauja skystint doh.gif tikiuosi nieko blogiau nepasidarys del tos hiperstimuliacijos..sake neturetu,nes lengvute forma. tik vyras su sperma pavede, kaip ir bijojau doh.gif  unsure.gif labai mazai gavosi jam,dar nepataike kazkiek..zodziu sudas doh.gif



Fea doh.gif butent sito as ir bijau doh.gif doh.gif doh.gif Man isviso visame siame procese didziausia stresa kelia tai tie spermos reikalai.
Gerai kad bent kazkiek jus jos surinkot, tikesimes uzteks tavo kiausiukam 4u.gif
As tai vis dar vargstu su tuo uzsaldymu, dave man data kuri man visai netinka, vos kelios dienos pries punkcjia, kaip suprantu ir myletis negalima jau isibegejus stimuliacijoms, nes tipo kiausidziu negalima judint, o mes tokiu budu zadejom priduot ta turta, su tuo spec prezervatyvu, o dabar vel apsunkino situacija unsure.gif vakar skambinau i klinika kad gal galetu pakeisti data, tai jau ta sekretore nelabai maloniai su manim snekejo, jauciu uzknisau as jau ja, nieko padet negali tipo, nera kitu datu. Kalbos irgi nesneku normaliai kad detaliai isaiskinti kame cia ta problema, zodziu sunku mergytes, vakar jau apsizliumbiau, net nepradejus dar stimuliuojanciu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 18, 15:15)
Sveikos mergaites,
Turiu toki klausimeli, susileidau vakar sprogdinancius, o siandien absoliuciai jokio poveikio, nei skauda, nei maudzia, nei isskyru jokiu, nu zodziu nieko... Jau pradedu nervuotis, kad vakar kazka ne taip sumaisiau? Ar gali taip but, kad vaistukai nesuveike, ar cia organizmas pokstus krecia? O jei niekas neivyks, tai kas toliau? Nezinau nei ko tiketis...

nu o ka tu ten galejai sumaisyt? smile.gif as jauciau tik ta sunkuma pilve, lyg amenu prideta..ale pas mane va tu foliu melejonas buvo, tai jautesi kaip priklauso doh.gif o del isskyru tai irgi nieko nebuvo, manau cia ne rodiklis smile.gif kada tau punkcija? ryt ane? tai dar pamaus gal tuos sonus ryt wink.gif arba vakare. nesijaudink, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos, linkėjimai iš saulėtos Turkijos vacation1.gif

Labai sveikinu visas mergaites, kurioms pavyko IVF ir kurios jau džiaugiasi II 4u.gif Paskaičius forumą aš dar labiau laukiu ir savojo IVF, tiesiog svajoju apie tą jausmą, kai pasidarius NT išryškėja wub.gif wub.gif

Stiprybės visoms, kurioms nepasisekė verysad.gif Bet pagalvokite, kad daugelis čia išbando ne vieną kartą, kol galiausiai pasiseka, tad belieka laukti sekančio karto 4u.gif

O aš penktadienį važiuoju į kliniką. Man mmm turėtų būti apie 25 d., o gyd. vizitą paskyrė 20 d. Tai dabar jau man išrašys vaistukus, kad auginti folius, taip? Ir juos dabar kasdien jau reikes leistis? O leistis reikia nuo pirmos mmm dienos?

ir dar tada klausimėlis, tai IVF planuoti tubūt po kokių 2 sav.? Ar kiaušialąstes išima ne per ovuliaciją? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 18, 15:15)
Sveikos mergaites,
Turiu toki klausimeli, susileidau vakar sprogdinancius, o siandien absoliuciai jokio poveikio, nei skauda, nei maudzia, nei isskyru jokiu, nu zodziu nieko... Jau pradedu nervuotis, kad vakar kazka ne taip sumaisiau? Ar gali taip but, kad vaistukai nesuveike, ar cia organizmas pokstus krecia? O jei niekas neivyks, tai kas toliau? Nezinau nei ko tiketis...

as kazkada dariausi IUI tai zinau, kad ovitrellio veikimo laikas 36-48 valandos tai kaip suprantu tau net 24 nepraejo smile.gif tai manau ir neturetum kazko jausti dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 18, 15:21)
Fea doh.gif  butent sito as ir bijau doh.gif  doh.gif  doh.gif  Man isviso visame siame procese didziausia stresa kelia tai tie spermos reikalai.
Gerai kad bent kazkiek jus jos surinkot, tikesimes uzteks tavo kiausiukam 4u.gif
As tai vis dar vargstu su tuo uzsaldymu, dave man data kuri man visai netinka, vos kelios dienos pries punkcjia, kaip suprantu ir myletis negalima jau isibegejus stimuliacijoms, nes tipo kiausidziu negalima judint, o mes tokiu budu zadejom priduot ta turta, su tuo spec prezervatyvu, o dabar vel apsunkino situacija unsure.gif  vakar skambinau i klinika kad gal galetu pakeisti data, tai jau ta sekretore nelabai maloniai su manim snekejo, jauciu uzknisau as jau ja, nieko padet negali tipo, nera kitu datu. Kalbos irgi nesneku normaliai kad detaliai isaiskinti kame cia ta problema, zodziu sunku mergytes, vakar jau apsizliumbiau, net nepradejus dar stimuliuojanciu  sad.gif

tai va, ta sperma ir man nedave ramybes ir akurat - pasisiko viskas...dar taip pasiutau ant vyro kazkaip unsure.gif juk,atrodo,nieko is tu vyru nereikia, patirt malonuma tik doh.gif cia mes badomes, leidziames nezmoniskus kiekius tu vaistu,sveikata gadinames...nu zodziu...nereik,aisku,taip galvot,ale jau is pasiutimo man ryte net rankos drebejo doh.gif

o tu neturi kas ju kalba paaiskintu viska? nes tikiu kad jos,kai nesupranta,kame bajeris,tai galvoja kazkokia cia bobele kabinejasi,nezino ko nori doh.gif
Atsakyti
as tai gal kiek jaudinuosi smile.gif jei paklaustumet komkrecios priezasties, negaleciau atsakyti smile.gif man irgi idomu kada tuos vaistukus reikes pradet leistis, kiek dienu juos reikes leistis ir pan...
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 18, 16:29)
as tai gal kiek jaudinuosi smile.gif jei paklaustumet komkrecios priezasties, negaleciau atsakyti smile.gif man irgi idomu kada tuos vaistukus reikes pradet leistis, kiek dienu juos reikes leistis ir pan...


O kada tau IVF planuojama ax.gif
Man irgi aktualu viskas.. Ir atrodo perskaičiau forumus, ir seku mergaičių postus, bet kai pačią paliečia, atrodo vėl niekas neaišku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 18 rugsėjo 2013 - 14:32
skaitau skaitau ir vis kelinta kart pastebiu kad jaudinates del tb kiekio ir pan kodel??? ar cia psichologiskai cia jiems taip nesigauna?

na jei zinot, kad bus toks "reikalas" tai tiesiog juk susilaikyti galima smile.gif
Papildyta:
kolkas vyksta "paruosiamieji darbai" biggrin.gif snd pridaviau krauja del visokiu toksoplazmoziu, sifiliu ir dar visokiu biesu, tai vat kai turesiu musu abieju rezultatus tada jau galesiu judet i prieki smile.gif
Atsakyti