Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

turetu rytoj po pietu is ligonones paskambint ir pranest kaip sekasi su mano turtu mirksiukas.gif as speceliai nieko nesiruosiau punkcijai, turejau paketa rankinuke bet neprireike, net ji dave.
Atsakyti
sveikos mergaites,

vat ir as nedrasiai kisteliu savo smailaja i jusu skyreli smile.gif kazkada buvau aktyvi sm endo ir laparaskopiju dalyve, kol atejo sunkus laikas ir viska meciau....vat mazdaug po 2 metu pertraukos as vel cia smile.gif

aisku gero is to nieko nes priejau liepto gala...

tad bandysiu brautis i jusu gretas, na siek tiek virpanciom kojom, nes man si sritis dar nezinoma, nes vis tikejausi ir laukiau deja deja atejo ir mano laikas....

kolkas esam ties tyrimu riba kolkas....kaip sunku vel zengti zingsnius kai esi tiek nusviles,tiek nusivyles zmogus,sunku nugriuvus ir vel keltis...sunku vel kelti galva ir eiti pirmyn....bet nada fedia nada....tuo labiau, kad gyd sake, kad rezervas neblizgantis tad nera ko laukti stebuklu....

aisku ir as turiu klausimu, galbut jum juokingai atrodanciu, bet vistiek man paciai begalo idomiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 17, 15:45)
O gal yra mergaiciu, kurios daresi punkcija Airijoj, Rotundoj, Dubline? Ar reikia ten su savo daiktukais vaziuot ar jie viska duoda? Man ne i galva siandien neatejo paklaust...

Sveika, mes daremes ten, tik daro ne rotundoj, o hario klinikoj esancioj salia smile.gif Viska ten duoda, nieko veztis savo nereikia mirksiukas.gif

Kokioj jus jau stadijoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 17, 21:15)
Sveika, mes daremes ten, tik daro ne rotundoj, o hario klinikoj esancioj salia smile.gif  Viska ten duoda, nieko veztis savo nereikia mirksiukas.gif

Kokioj jus jau stadijoj? ax.gif


Sveikute, mes irgi HARI. Ketvirtadieni puncija va sedziu laukiu 10 val, eisiu leistis stogdinanciu smile.gif
Siandien buvau apziuroj bet ne nepagalvojau paklaust apie reikalingus atsivezti daiktus.. Tai vadinasi nieko veztis nereikia... Tik save ir savo turteli smile.gif
Beje o tau su narkoze buvo punkcija?
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2013 09 17, 22:07)


aisku ir as turiu klausimu, galbut jum juokingai atrodanciu, bet vistiek man paciai begalo idomiu smile.gif


Sveika atvykus smile.gif Nebijok su klausimais, nes jų turim visos... Aš bent jų turiu milijoną ir tik jau patys neramiausi išsprūsta blush2.gif bet matyt tam ir yra šitas forumas, kad pliurptume apie viską, apie dienas iki IVF, per procedūrą ir po IVF wink.gif Būkim gražios ir laimingos! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 17:53)
o siai dienai kiek turi embrioniuku ir gal pasake kiek lasteliu?


buvo 4, 2 is jų 6 lastelių, 1 - 4 lasteliu ir kitas -2 lasteliu.
Atsakyti
QUOTE(stiprybe_02 @ 2013 09 17, 22:26)
buvo 4, 2 is jų 6 lastelių, 1 - 4 lasteliu ir kitas -2 lasteliu.

Kaip antrai dienai sakyciau visai gerai,mergyt.Mano buvo antra diena abu tik 2 lasteliu,o sekancia diena suzinojau kad vienas8,o kitas6.Matai kaip soktelejo-buna tokiu atveju.Kazkaip as linkusi galvoti,kad tau isodins stipriausius o kitus augins iki blastukiu.Laikykis,visdelto as irgi kartais pamastau kad mamos tepre jiems geriausia 4u.gif
lauraz5 sveika atvykusi i nelabai linksma skyreli,taciau juk siame forum nesulaukianciaju gandru ir nera linksmu skyreliu 4u.gif As tave gerai labai pamenu is endo skyrelio.Gaila,kad teko cia atvykti-taciau su malonumu kiek zinosiu ir kiek galesiu butinai tau pasakysiu.Gali kreiptis i a.z.ar cia.Nosiuka aukstyn kaip bebutu sunku viska mes vistiek iveiksim ir rasysim savo nevaisingumo iveikimo istorija 4u.gif
Sekmes rytoj beatiduodancioms savo turta,akd butu stiprus jis svarbiausia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 17, 19:19)
Sveikute, mes irgi HARI. Ketvirtadieni puncija va sedziu laukiu 10 val, eisiu leistis stogdinanciu smile.gif
Siandien buvau apziuroj bet ne nepagalvojau paklaust apie reikalingus atsivezti daiktus.. Tai vadinasi nieko veztis nereikia... Tik save ir savo turteli smile.gif
Beje o tau su narkoze buvo punkcija?

Taip narkoze dare smile.gif Viskas uztrunka gal 20 min, butinai turi buti vyras ar artimas zmogus salia, kai atsibusi po narkozes smile.gif As jauciaus labai gerai kol dar veike kazkiek narkoze, bet vakare tai nelazkas buvo biggrin.gif

Afrodite mums pirmas scanas spalio 7d.

Visoms mergytems dideliausios sekmes punkcijose ir jau finaliniam kely wub.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 18, 10:34)
As jauciaus labai gerai kol dar veike kazkiek narkoze, bet vakare tai nekazkas buvo biggrin.gif


o ne kazkas, tai kas buna? ko cia man laukt? smile.gif


as va jau PO... ispunktavo 20 blink.gif sake biski lengva hiper gavosi..tai turesiu dabar badytis kasdien, krauja skystint doh.gif tikiuosi nieko blogiau nepasidarys del tos hiperstimuliacijos..sake neturetu,nes lengvute forma. tik vyras su sperma pavede, kaip ir bijojau doh.gif unsure.gif labai mazai gavosi jam,dar nepataike kazkiek..zodziu sudas doh.gif tai taikys mums ICSI..kazkaip sake puse taip bandys, "naturaliai" suleist, puse su ICSI... zodziu spemos mano 20 kiausialasciu mazai doh.gif susinervinus buvau juodai ryte, net rankos is pasiutimo drebejo...nu bet dabar nusiraminau..bus kaip bus.. gal nors pora geru bus..duok Dieve.. ryt skambinsiu suzinot,kaip ten vaisinsis viskas..o sodins 6dieni..ir sake, pagal situacija gal ir pakartotini sodinima su balstukem darys koki 1dieni...

tai va..tokios naujienos..lauksiu su baime rytojaus skambucio i laboratorija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 18, 14:51)
tai va..tokios naujienos..lauksiu su baime rytojaus skambucio i laboratorija unsure.gif


nurimk 4u.gif 20 vienetu spermoje tikrai atras, juk viename ml ju ten pakankamai buna 4u.gif
O LT kiausialasciu nesaldo?- na, jeigu tikrai nebutu kuo ju apvaisint g.gif

O pas mane viskas bus kitaip, nei planavau- anksciau punkcija. Dabar laukiu skambucio is sesuciu su nurodymais, nes ryte daviau kraujo unsure.gif

Naujokems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 18, 14:34)
nurimk  4u.gif 20 vienetu spermoje tikrai atras, juk viename ml ju ten pakankamai buna  4u.gif
O LT kiausialasciu nesaldo?- na, jeigu tikrai nebutu kuo ju apvaisint  g.gif

O pas mane viskas bus kitaip, nei planavau- anksciau punkcija. Dabar laukiu skambucio is sesuciu su nurodymais, nes ryte daviau kraujo  unsure.gif


nu jauciu saldo g.gif sakai butu tikslas saldyt? g.gif ta prasme jei kita karta sumastytume,teisiog nebereiktu vaistu i save man tiek pumpuot? hm...nu reiks pasidomet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 18, 14:34)

O LT kiausialasciu nesaldo?- na, jeigu tikrai nebutu kuo ju apvaisint  g.gif

nea, nesaldo schmoll.gif
Atsakyti