Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(stiprybe_02 @ 2013 09 17, 17:43)
Na dėl kitokių auginimo iki blastuciu pasiklausiu, taciau abejoju, nes daktaras buvo minejes, jog jei kas augs, tada lauks.. Kaip suprantu gerai neauga  schmoll.gif  Man 7adieni buvo punkcija daryta, vadinas, embrioniukai tik 2,5 paros  sad.gif
Darau Northway  blink.gif

o siai dienai kiek turi embrioniuku ir gal pasake kiek lasteliu?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 17:28)
Fea ziurint kur tu darais,gal nesakei arba nepamenu blush2.gif Embrions kai dare,tai turejau savo tapkutes,kojinytes ir naktinukus arba ilga palaidinuke, VK kai dare abu kartus tiesiog sijona ar kelnias apacion ir viskas,BAK'e dave savus rubus,grynai operacinius.Taip kad net nezinau ka ir patarti 4u.gif Bet visur buvau tvarkingai susitvarkiusi apacia alia braziliska stiliuka pasidarius ax.gif

nu supratau smile.gif

o tai po tu narkoziu atsibundant buna kad nesamones sneki? smile.gif nes as kiek girdejus, tai tipo is po narkozes kai buna,tai ciudu prikalba visokiu biggrin.gif
ir jo,*****, reik nepamirst negert ir nevalgyt nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 17:58)
nu supratau smile.gif

o tai po tu narkoziu atsibundant buna kad nesamones sneki? smile.gif nes as kiek girdejus, tai tipo is po narkozes kai buna,tai ciudu prikalba visokiu biggrin.gif
ir jo,*****, reik nepamirst negert ir nevalgyt nieko doh.gif

buna kad prisneki bet tik pradzioj kai iseidineji is narkozes.Ir tai ne visoms ir ne visada.Mano gera pazystama po narkozes visad kalba apie savo reikalus,ta prasme ji tarsi isivaizduoja kad ji darbe...as per visus kartus kiek man buvo narkoze tik viena karta kalbejau angliskai.O va kitus kartus nieko.Mano drauge viena tai prase kavos ir sake,kad nereikia vesti ji pati nueis-nors neprisimena to.O kitoms visai nieko-uzmigo -atsibudo ir ok.
p.s. del viso pikto pasiimk always ar kokius paketus tu naudoji kai mm buna.Bet sakau tik del viso pikto mirksiukas.gif viskas bus gerai,skamba baisiai bet nieko ten nera baisaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 18:10)
buna kad prisneki bet tik pradzioj kai iseidineji is narkozes.Ir tai ne visoms ir ne visada.Mano gera pazystama po narkozes visad kalba apie savo reikalus,ta prasme ji tarsi isivaizduoja kad ji darbe...as per visus kartus kiek man buvo narkoze tik viena karta kalbejau angliskai.O va kitus kartus nieko.Mano drauge viena tai prase kavos ir sake,kad nereikia vesti ji pati nueis-nors neprisimena to.O kitoms visai nieko-uzmigo -atsibudo ir ok.
p.s. del viso pikto pasiimk always ar kokius paketus tu naudoji kai mm buna.Bet sakau tik del viso pikto mirksiukas.gif viskas bus gerai,skamba baisiai bet nieko ten nera baisaus ax.gif

aa, ok, isimesiu i rankinuka wink.gif tikiu,kad gali pakraujuot ten po visko cool.gif

gal kuri pamenat, galima VK kortele atsiskaityt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 18:12)
aa, ok, isimesiu i rankinuka wink.gif tikiu,kad gali pakraujuot ten po visko  cool.gif

gal kuri pamenat, galima VK kortele atsiskaityt ? g.gif

as dariausi VK paskutini kart liepa,tai tikrai maciau kaip ima tik grynuosius ne kortele 4u.gif gali dar pasukti,juk jie dirba ir pasiklausti,bet as ir aparato to nemaciau kur kortelem nuskaiciuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 18:14)
as dariausi VK paskutini kart liepa,tai tikrai maciau kaip ima tik grynuosius ne kortele 4u.gif gali dar pasukti,juk jie dirba ir pasiklausti,bet as ir aparato to nemaciau kur kortelem nuskaiciuot g.gif

pasukau,sake darbo dienom galima, savaitgaliai tik nea cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 18:23)
pasukau,sake darbo dienom galima, savaitgaliai tik nea cool.gif

tai saunu,bus info ir kitoms mergaitems 4u.gif tai ka laikom kumscius ir laukiam tavo prisidavimo thumbup.gif beje,o pas ka tu lankaisi?kas punkcija darys ar tavo gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 18:34)
tai saunu,bus info ir kitoms mergaitems 4u.gif tai ka laikom kumscius ir laukiam tavo prisidavimo thumbup.gif beje,o pas ka tu lankaisi?kas punkcija darys ar tavo gydytoja?

nu kaip suprantu mano g.gif pas V lankausi cool.gif
Atsakyti
O gal yra mergaiciu, kurios daresi punkcija Airijoj, Rotundoj, Dubline? Ar reikia ten su savo daiktukais vaziuot ar jie viska duoda? Man ne i galva siandien neatejo paklaust...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 18:39)
nu kaip suprantu mano  g.gif  pas V lankausi cool.gif

matyt kad tavo mirksiukas.gif Siaip tik paklausiau,pirma kart kai dariausi VK tai viska dare mano gydytoja,tuo metu lankiausi pas U.O kai dariausi liepa,tai gydytojai vazinejo po seminarus,atostogos ir praejo beveik per visas VK gydytojas.Bet man isanksto pasake,kad punkcija darys kita gydytoja,kad kita apziura atlik kita gydytoja.Taip kad manau,ramiai atsipusk ir tikek savo pasisekimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 18:48)
matyt kad tavo mirksiukas.gif Siaip tik paklausiau,pirma kart kai dariausi VK tai viska dare mano gydytoja,tuo metu lankiausi pas U.O kai dariausi liepa,tai gydytojai vazinejo po seminarus,atostogos ir praejo beveik per visas VK gydytojas.Bet man isanksto pasake,kad punkcija darys kita gydytoja,kad kita apziura atlik kita gydytoja.Taip kad manau,ramiai atsipusk ir tikek savo pasisekimu 4u.gif

karsta.gif nu jjooo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stiprybe_02 @ 2013 09 17, 17:30)
Sveikos, mergaitės,

Turbūt jau esate išdiskutavusios, tačiau, dar sykį paklausiu. PLanas buvo mano kiausalastes auginti iki blastocistų, tačiau šiandien paskambino, jog jau šiandien kels man embrionus.
Kaip supratau jos nelabai gerai dalijasi..
Ar nemanote, jog jeigu inkubatoriuje nelabai auga tai ir pas mane nelabai augs..? blink.gif


Per 1IVF man dejo 3 dienu embrionus, likusius 9 paliko augti iki blastuciu. Deja, jie jau 3 diena nelabai taisyklingai dalijosi, o veliau visai nustojo. Per 2IVF is 17 apsivaisino tik 4, jau 2 diena jie visi buvo pas mane - kol visi puikiai dalinosi. Nes logika ir buvo, kad geriausios salygos yra naturalios.
Atsakyti