Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 17, 13:53)
Mergaites, as vel su savo klausilmais ax.gif  gal kas atsakysit; Ilgam protokole kai susileidi tuos slopinancius (Diphereline 21 CD as leidaus), ir paskui kai turetu but menesies to paties ciklo gale, ar jos jums laiku atejo ar ne? Tikiuosi aiskiai parasiau ko klausiu ax.gif Man va veluoja pora dieneliu ir nezinau ar cia taip turi but ar ne  blink.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aš leidausi Diphereline dvi savaites nuo 21CD. Tai iškart perspėjo, kad visai nesvarbu, kada mmm pasirodys, kiek laiko truks. Nes su tokiu protokolu prie natūralaus ciklo nereikia nieko derinti.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 15:21)
Sveikutes 4u.gif
kaip saunu,kad Lolypopas gryzti thumbup.gif Mergaites teisios sakydamos,kad du saldyti ir thumbup.gif gi jau labai gerai-as turejau tik viena kart ka saldyti,o visus kitus kartus nebuvo nieko nors labai labai norejau tureti nors dvi snaigutes.Bet is kitos dalies suvokiu tavo baime vel nusivylti...gali kiek nori nuteikineti,viskas bus gerai,taciau kita smegenu dalis sako visai ka kitka.Manau,kad dabar baime,o paskui uzgims ir viltis..o su ja ateis ir tikejimas,aisku jis gal nebus kaip darant pirma kart-bet jis bus.Ir didziules sekmes jusu seimai.Prasinesk kaip ir kas 4u.gif

aciu tau Afrodite69 tu kaip visada su graziom mintim ir viltim smile.gif 4u.gif butinai prasinesiu biggrin.gif tik nepazadu pozityviu minciu ...bent jau kol kas smile.gif taciau parasysiu kas ir kaip 4u.gif penktadieni scanas - po jo daugmaz ir zinosiu viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 17, 15:54)
isodins atgal ketvirtadieni, gavau nuskausminamu tableciu, beveik neskaudejo mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tikejausi skaudziau, daktaras ir seseles labai fainos vis kalbino. darausi norvegijoje


oi,tai jau poryt bigsmile.gif tai busi pirma PUPO si men,kiek suprantu rolleyes.gif biggrin.gif
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 17, 15:55)
Na del savojo ir as nerimauju, kai tyrimam, tai lyg viskas ejosi jam ir gerai, bet cia... Net sakiau laisva diena darbe pries tai pasiimt. Kad tik nesupanikuotu... Na jau greit pamatysim smile.gif

nu maniskis pasiims irgi pusdieniuka, nes mes sperma is namu vesim greiciausiai,tai susigais biski..paskui jis palauks manes,kad po visko namo galetu parvezt.. nes paciai geriau nevairuot is karto po punkcijos,kiek suprantu g.gif nu tikiuosi viskas bus gerai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 09 17, 16:00)
aciu tau Afrodite69 tu kaip visada su graziom mintim ir viltim smile.gif  4u.gif butinai prasinesiu biggrin.gif tik nepazadu pozityviu minciu ...bent jau kol kas smile.gif taciau parasysiu kas ir kaip 4u.gif penktadieni scanas - po jo daugmaz ir zinosiu viska 4u.gif

mergyt,as zinau kad pozityvumas kazkaip su mumis nelabai draugauja mirksiukas.gif nesvarbu kokios tavo mintys,liudnos ar dziugios,visada lauksim cia.
Beje del knygos,tai labai priklauso kaip zmogus psichologiskai pasirenges ir pan.Man teko nemazai knygu skaityti kai studijavau ir mums buvo psichologija,be to mano vienas is baigiamuju darbu buvo psichologijos tema.Daug knygu perskaiciau-taciau norint pasiekti ir gycventi kaip ten pasakojama,manau reikia nemazai laiko,bendraminciu susitikimu ir t.t.
Labai dziugu,kad si knyga padejo 4u.gif Kiekvienas randame siaip kazka,kas padeda mums kovoti su musu jausmais,islieti negiama energetika...man padeda kovos menai-taciau tam nebeturiu nei jegu,nei sveikatos,nei laiko.Tad radau kita varianta-muzika mirksiukas.gif manau kad mes kiekviena turim kazka kas mums nors laseliu bet padeda gyvenime.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 15:00)
oi,tai jau poryt bigsmile.gif tai busi pirma PUPO si men,kiek suprantu rolleyes.gif  biggrin.gif

nu maniskis pasiims irgi pusdieniuka, nes mes sperma is namu vesim greiciausiai,tai susigais biski..paskui jis palauks manes,kad po visko namo galetu parvezt.. nes paciai geriau nevairuot is karto po punkcijos,kiek suprantu g.gif nu tikiuosi viskas bus gerai cool.gif


Mane is vis siandien prigasdino, kad ir bloga pasidaryt gali ir apsvaigt galiu is niekur nieko, liepe vyrui visa para salia sedet... Nu nezinau g.gif Gal cia kaip kokioj ligoninej, nesuprasi kaip ten yra is tiesu, kol pati per ta nepraeisi... As irgi jau laukiu labai labai, tik del tos narkozes biski nerimauju...
Atsakyti
o reikia kazka ypatingo ten turet per ta procedura? nu ten tapkes ar chalata koki? biggrin.gif kazkaip vis galvojau,kad ten gi fit fit i vsio..o dabar susimasciau,kad gal kazkaip rimciau reik paziuret i ta reikala smile.gif aprengia ten kazkokia pizama ar tiesiog kaip per apziura - kelnes nusimauni i vsio? biggrin.gif nes per IUI taigi eiline apziura,galima sakyt,ir tiek...nieko ten nei persirengt,nei ka reikia smile.gif
Atsakyti

Fea, Burgunt, sveikinu 4u.gif , jau jus visai prie pacios 'fainiausios' IVF'o dalies biggrin.gif Linkiu kad brangiesiems sektusi viskas puikiai su turto pridavimu ir kad po to viskas graziai augtu ir dalintusi 4u.gif thumbup.gif Nu o jau paskui izymiosios 2 savaites laukimo- is anksto linkiu kantrybes notworthy.gif biggrin.gif

Aciu visoms kurios atsaket i mano klausima, lauksiu tu mmm, pilva maudzia legvai tai turetu pasirodyt.

Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 14:21)

Neverk ,mama ir Plunksnyte_irl kaip faina kad jus nestuke.gif kaip jauciates?kada pirmas scanas?


Man jau antras scanas bus šį penktadienį smile.gif
Pykina. Viau. Po pietų ir vakarais.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 17, 17:16)
Man jau antras scanas bus šį penktadienį smile.gif
Pykina. Viau. Po pietų ir vakarais.

Kaip faina thumbup.gif Tai lauksim ziniu wub.gif wub.gif o del pykinimo uzjauciu,bet guoskis ta mintim kad jis neilgai truks irdziaugsies kitais dalykeliais 4u.gif O kai pykina nepadeda ko nors uzvalgymas,javainuko ar duoneles..?
Fea ziurint kur tu darais,gal nesakei arba nepamenu blush2.gif Embrions kai dare,tai turejau savo tapkutes,kojinytes ir naktinukus arba ilga palaidinuke, VK kai dare abu kartus tiesiog sijona ar kelnias apacion ir viskas,BAK'e dave savus rubus,grynai operacinius.Taip kad net nezinau ka ir patarti 4u.gif Bet visur buvau tvarkingai susitvarkiusi apacia alia braziliska stiliuka pasidarius ax.gif
As sunkiai pernesu narkozes,taciau BAK'e ir praeita kart VK super jauciausi po narkozes-aisku mieguista buvau,taciau nei galvos skaudejo,nei pykino tik valgyt ir gert juodai norejau.O kai gryzom namulio tai kritau miegoti kaip nemiegojus kelias paras. biggrin.gif
Embrions visai super jauciaus,vos atsigavusi prasiau vyro cepelinu lotuliukas.gif Tiesa,man Embrions buvo lasine pastate tai gal dar ir del to labai gerai atsigavau.Bet zodziu jegu buvo ir namo i LT gryzau laiminga,entuziastinga,tik kad miegoti jau nuejau ne kaip visada po 24val.o zymia anksciau.
Viskas bus gerai mergytes,o medikai sako kartais ir apsidraudimui 4u.gif Nors kaip ir sakiau as esu is tu kurios labai blogai pernesa narkozes,taciau va jums kelios punkcijos ir jauciaus ok.Gal geresne narkoze,gal kad trumpiau g.gif
Na,pabires cia PUPO,kaip obuoliuku thumbup.gif Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

Turbūt jau esate išdiskutavusios, tačiau, dar sykį paklausiu. PLanas buvo mano kiausalastes auginti iki blastocistų, tačiau šiandien paskambino, jog jau šiandien kels man embrionus.
Kaip supratau jos nelabai gerai dalijasi..
Ar nemanote, jog jeigu inkubatoriuje nelabai auga tai ir pas mane nelabai augs..? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(stiprybe_02 @ 2013 09 17, 17:30)
Sveikos, mergaitės,

Turbūt jau esate išdiskutavusios, tačiau, dar sykį paklausiu. PLanas buvo mano kiausalastes auginti iki blastocistų, tačiau šiandien paskambino, jog jau šiandien kels man embrionus.
Kaip supratau jos nelabai gerai dalijasi..
Ar nemanote, jog jeigu inkubatoriuje nelabai auga tai ir pas mane nelabai augs..? blink.gif

Sveikute,
Idomus klausimas i kuri deja ar teisinga atsakyma rastumem g.gif Taciau esu girdejusi ne is vieno embriologo,kad niekas negali sudaryti identisku salygu kaip mes pacios 4u.gif Nemazai mergaiciu pastoja su triju dienu embrioniukais,su dvieju dienu...nors zinau kad dauguma uzsienio kliniku laikosi pozycijos sodinti tik blastocistas.
Tad gal tau sodins dabar,o kas liks augins iki blastuciu?gal jie nori apsidrausti kad neliktu nieko g.gif
o kur daraisi?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 17, 17:37)
Sveikute,
Idomus klausimas i kuri deja ar teisinga atsakyma rastumem g.gif Taciau esu girdejusi ne is vieno embriologo,kad niekas negali sudaryti identisku salygu kaip mes pacios  4u.gif Nemazai mergaiciu pastoja su triju dienu embrioniukais,su dvieju dienu...nors zinau kad dauguma uzsienio kliniku laikosi pozycijos sodinti tik blastocistas.
Tad gal tau sodins dabar,o kas liks augins iki blastuciu?gal jie nori apsidrausti kad neliktu nieko g.gif
o kur daraisi?


Na dėl kitokių auginimo iki blastuciu pasiklausiu, taciau abejoju, nes daktaras buvo minejes, jog jei kas augs, tada lauks.. Kaip suprantu gerai neauga schmoll.gif Man 7adieni buvo punkcija daryta, vadinas, embrioniukai tik 2,5 paros sad.gif
Darau Northway blink.gif
Atsakyti