Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

o man atkele punkcijos diena - bus jau ryt cool.gif tai va vakar velai vakare jau susileidau sporgdnancius smile.gif maudzia sian visur kaip reikalas jau..tai kazkaip laukiu,kad greiciau jau viska ten man isimtu ir lengviau kvepuot pasidarytu smile.gif o isodins atgal 6dieni koki greiciausiai... et..tikiuosi labai labai,kad bus ka sodint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 13:49)
o man atkele punkcijos diena - bus jau ryt cool.gif tai va vakar velai vakare jau susileidau sporgdnancius smile.gif maudzia sian visur kaip reikalas jau..tai kazkaip laukiu,kad greiciau jau viska ten man isimtu ir lengviau kvepuot pasidarytu smile.gif o isodins atgal 6dieni koki greiciausiai... et..tikiuosi labai labai,kad bus ka sodint 4u.gif



Fea, laukiam geru ziniu! Pasiseke, tau viskas greiciau ivyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 17, 14:55)
Fea, laukiam geru ziniu! Pasiseke, tau viskas greiciau ivyks smile.gif

nu jo..kazkaip norisi jau greiciau dabar viska uzbaigt..ir pradet det i kelnes biggrin.gif tikiuosi tik kad vyras isspaus is saves viska kas geriausia dabar unsure.gif kazkaip pergyvenu del jo to turto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2013 09 17, 11:58)
kai aš buvau tokioj nevilty, pradėjau skaityt knygą Pasamonės galia.kaip įgyti sveikatos ir gyvybingumo. dirbau su savo mintim. kažkiek padėjo. tiesą sakant ir dabar skaitau ir dirbu, tik dabar ne visai toks pats tikslas..

turiu ta knyga bigsmile.gif bet tik permeciau akim truputi ir tiek, kazkaip neitikinamai gal kas buvo parasyti kad neprisedau jos normaliai skaityti g.gif na reiks gal ir vel uzmesti aki 4u.gif abejoju ar vilciu suteiks, bet kodel gi nepaskaitinejus 4u.gif
Atsakyti
nu va merginos, as jau po punkcijos, ispunktavo 8 thumbup.gif nes mate tik 6 folius jau galvojau bus maziau. labai bijojau nes be narkozes, tik tableciu gavau. dabar laikau kumscius kad vaisintusi ir dalintusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 15:49)
o man atkele punkcijos diena - bus jau ryt cool.gif tai va vakar velai vakare jau susileidau sporgdnancius smile.gif maudzia sian visur kaip reikalas jau..tai kazkaip laukiu,kad greiciau jau viska ten man isimtu ir lengviau kvepuot pasidarytu smile.gif o isodins atgal 6dieni koki greiciausiai... et..tikiuosi labai labai,kad bus ka sodint 4u.gif


sekmes punkcijos diena 4u.gif

QUOTE(burgunt @ 2013 09 17, 16:36)
nu va merginos, as jau po punkcijos, ispunktavo 8 thumbup.gif nes mate tik 6 folius jau galvojau bus maziau. labai bijojau nes be narkozes, tik tableciu gavau. dabar laikau kumscius kad vaisintusi ir dalintusi smile.gif


labai geras rezultatas, man irgi be narkozes daro, galima iskentet wink.gif
Atsakyti
[quote=Mika...,2013 09 17, 14:11]
be reikalo tavo nuotaikos tokios liudnos 4u.gif Tureti saldytu yra LABAI daug ir 2 snaigiukai tai didelis sansas. Tu pagalvok lietuviskai- apie tuos, kuriems dar blogiau biggrin.gif As niekad per du IVF neturejau saldytu, vaisinosi ir dalinosi blogai, bet ir su vienu turetu embrionu sugebejau pastoti ax.gif
Taip kad nepalaidok vilciu anksciau laiko, nusiteik teigiamai 4u.gif
kada isodinimas?
4u.gif
patiko tavo zodziai (paryskinau)....is tikruju labai teisingai - mes niekada nepagalvojame apie tuos kuriems dar sunkiau unsure.gif nebutinai apie nevaisinguma kalbant...visgi savanaudziai buna zmones, as tame tarpe taip pat unsure.gif aisku niekada neuztenka to ka turi ir visada lyginiesi su tais kurie turi daugiau...bet kokiu atveju aciu uz vilti ir grazius zodzius 4u.gif sodinimo dienos dar nezinau, penktadieni pirmas scanas. darysim vel naturaliame cikle nes pasak ju as ovuliuoju...na bus matyt kaip bus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lollypopas: 17 rugsėjo 2013 - 14:47
QUOTE(burgunt @ 2013 09 17, 15:36)
nu va merginos, as jau po punkcijos, ispunktavo 8 thumbup.gif nes mate tik 6 folius jau galvojau bus maziau. labai bijojau nes be narkozes, tik tableciu gavau. dabar laikau kumscius kad vaisintusi ir dalintusi smile.gif

oi geras derlius cia visai,kiek suprantu thumbup.gif kada isodins atgal? laikom laikom viska,kas imanoma,kad vaisintusi ir dalintusi wub.gif wub.gif wub.gif cool.gif

o tai be narkozes tai skaudejo? blink.gif tableciu kokiu cia gavai? nuskausminamu? tu ne LT lyg ane? g.gif
Atsakyti
isodins atgal ketvirtadieni, gavau nuskausminamu tableciu, beveik neskaudejo mirksiukas.gif mirksiukas.gif tikejausi skaudziau, daktaras ir seseles labai fainos vis kalbino. darausi norvegijoje
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 17, 15:36)
nu va merginos, as jau po punkcijos, ispunktavo 8 thumbup.gif nes mate tik 6 folius jau galvojau bus maziau. labai bijojau nes be narkozes, tik tableciu gavau. dabar laikau kumscius kad vaisintusi ir dalintusi smile.gif

Kaip fainiai thumbup.gif dabar laikom kumscius kad eitusi irgi viskas taip gerai 4u.gif
FEA bus viskas gerai ir tau,geros punkcijos ir kad vyrui eitusi geriau nei tikites 4u.gif
burbuliacija man ilga schema taike tik karta BAK'e.Tai man velavo mm,bet gydytoja sake kad viskas gerai.Be to,pamenu kad mergaitem daug kam labai padejo sulaukti rezultatu butent ilgoji schema,todel ir as labai apsidziaugiau kai man ja pasiule.Tad pirmyn ir su musu palaikymu laukiam stebuklingu II juosteliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 17, 14:00)
nu jo..kazkaip norisi jau greiciau dabar viska uzbaigt..ir pradet det i kelnes biggrin.gif tikiuosi tik kad vyras isspaus is saves viska kas geriausia dabar unsure.gif kazkaip pergyvenu del jo to turto doh.gif


Na del savojo ir as nerimauju, kai tyrimam, tai lyg viskas ejosi jam ir gerai, bet cia... Net sakiau laisva diena darbe pries tai pasiimt. Kad tik nesupanikuotu... Na jau greit pamatysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 09 17, 16:46)
na bus matyt kaip bus 4u.gif


viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(burgunt @ 2013 09 17, 16:54)
isodins atgal ketvirtadieni, gavau nuskausminamu tableciu, beveik neskaudejo mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tikejausi skaudziau, daktaras ir seseles labai fainos vis kalbino. darausi norvegijoje


man dar TEN kazko suleidzia, kazkokiu vietiniu nuskausminamuju ir aisku, duoda tablete. Is bedos tikrai kentet galima rolleyes.gif Balionas uz drasa 4u.gif skambinsi rytoj klausti kiek apsivaisino?

Afrodite, tu guodeja musu 4u.gif
Atsakyti