Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(asiuklis1 @ 2013 09 16, 19:18)
Sakykit, o kaip tiksliai vadinasi tas kiausidziu rezervo tyrimas Lietuvoje? Kada ji atlikineti ?

AMH, as dariau ciklo 21, ar 24 diena tiksliai neatsimenu, bet merginos sako kad nesvarbu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burgunt: 16 rugsėjo 2013 - 18:28
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 16, 13:09)
Niu va megytes mano paskutinis testukas, daugiau jau tikiuosi nedaryt smile.gif
user posted image

Uzsirasiau jau scanui astunta savaite, bet busiu su jumis, seksiu, palaikysiu, dziaugsiuos ir liudesiu su jumis wub.gif



Didžiausi sveikinimai! wub.gif
Atsakyti
Pirmiausiai, tai sveikinu naujas neštukes smile.gif Man toks pavydas ima... Kas jau sulaukė savo stebuklo, kas dar tik augina folikulų derlių... O man liepė laukti... Iki gruodžio sad.gif Tai tas laukimas mane jau nervuoti ima blush2.gif Norisi veiksmo...
Ar Jūs geriat vitaminus kokius? Šiaip man gydytojas liepė prieš pat procedūrą folio r. gerti, o į vitaminus jis skeptiškai žiūri, bet gal... Gal jie padėtų mano embrioniukams augti? Pvz Vitabiotics Pregnacare Conception. Kaip Jūs manot? ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 16, 20:53)
Pvz Vitabiotics Pregnacare Conception. Kaip Jūs manot? ar verta?

kas ten žino, gal ir verta. Prieš pirmą IVF negėriau, prieš antrą gėriau, bet nepareigingai. kai pastojau po antro IVF, geriu tik folio rūgtį, nes nebegaliu jokių arklio dydžio tablečių į save susimontuot - skrandį ėda, dieve padėk. Aš gal siūlyčiau bent jau šiuo metų laiku valgyti daug natūralių vitaminų - vaisių ir daržovių - ir papildomai gerti folio rūgštį.
Atsakyti
plunksnyte wub.gif wub.gif wub.gif SVEIKINU 4u.gif
Papildyta:
visoms PUPO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir toms kurioms nepasiseke ir vel 4u.gif 4u.gif 4u.gif

paskaitineju, "pasergu uz visas", bet kartais taip sunku kazka parasyti unsure.gif

Mes pasiimam savo paskutinius 2 snaigiukus si cikla verysad.gif liudna ,nes paskutiniai 2 verysad.gif vilties neperdaugiausiai verysad.gif bet sakoma su tokiu savo nusiteikimu toli nenuvaziuosi unsure.gif nezinau kaip pakelti sau nosi si karta unsure.gif per daug nuoskaudu buvo.....
Papildyta:
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 16, 21:53)
Pirmiausiai, tai sveikinu naujas neštukes smile.gif Man toks pavydas ima... Kas jau sulaukė savo stebuklo, kas dar tik augina folikulų derlių... O man liepė laukti... Iki gruodžio sad.gif Tai tas laukimas mane jau nervuoti ima  blush2.gif  Norisi veiksmo...
Ar Jūs geriat vitaminus kokius? Šiaip man gydytojas liepė prieš pat procedūrą folio r. gerti, o į vitaminus jis skeptiškai žiūri, bet gal... Gal jie padėtų mano embrioniukams augti? Pvz Vitabiotics Pregnacare Conception. Kaip Jūs manot? ar verta?

geriau situos kelis menesius, nezinau ar jie ten ka dave gero, aisku pastot nepadejo, bet gal kiek ir sustiprino organizma, nors nieko ir nejauciu 4u.gif dabar jau geriu LAMBERTS StrongStart, uosvenike nupirko ir man ir vyrui, bet ten tie patys vitaminai kaip ir PregnantCare Conception, tik kitos kompanijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 09 16, 23:19)


Mes pasiimam savo paskutinius 2 snaigiukus si cikla verysad.gif liudna ,nes paskutiniai 2 verysad.gif vilties neperdaugiausiai verysad.gif bet sakoma su tokiu savo nusiteikimu toli nenuvaziuosi unsure.gif nezinau kaip pakelti sau nosi si karta unsure.gif per daug nuoskaudu buvo.....
Papildyta:



kai aš buvau tokioj nevilty, pradėjau skaityt knygą Pasamonės galia.kaip įgyti sveikatos ir gyvybingumo. dirbau su savo mintim. kažkiek padėjo. tiesą sakant ir dabar skaitau ir dirbu, tik dabar ne visai toks pats tikslas..
Atsakyti
QUOTE(lollypopas @ 2013 09 16, 23:19)
Mes pasiimam savo paskutinius 2 snaigiukus si cikla verysad.gif liudna ,nes paskutiniai 2 verysad.gif vilties neperdaugiausiai verysad.gif bet sakoma su tokiu savo nusiteikimu toli nenuvaziuosi unsure.gif nezinau kaip pakelti sau nosi si karta unsure.gif per daug nuoskaudu buvo.....


be reikalo tavo nuotaikos tokios liudnos 4u.gif Tureti saldytu yra LABAI daug ir 2 snaigiukai tai didelis sansas. Tu pagalvok lietuviskai- apie tuos, kuriems dar blogiau biggrin.gif As niekad per du IVF neturejau saldytu, vaisinosi ir dalinosi blogai, bet ir su vienu turetu embrionu sugebejau pastoti ax.gif
Taip kad nepalaidok vilciu anksciau laiko, nusiteik teigiamai 4u.gif
kada isodinimas?
Papildyta:
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 16, 21:53)
Ar Jūs geriat vitaminus kokius? Šiaip man gydytojas liepė prieš pat procedūrą folio r. gerti, o į vitaminus jis skeptiškai žiūri, bet gal... Gal jie padėtų mano embrioniukams augti? Pvz Vitabiotics Pregnacare Conception. Kaip Jūs manot? ar verta?


as tik folio r. geriu. Kai tas planavimas metu metus tesiasi, nezinau, kiek reiktu vitaminu unsure.gif

Kaip kitos ''adatines '' laikosi? bigsmile.gif Man maudzia sonus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mika...: 17 rugsėjo 2013 - 12:11

Mergaites, as vel su savo klausilmais ax.gif gal kas atsakysit; Ilgam protokole kai susileidi tuos slopinancius (Diphereline 21 CD as leidaus), ir paskui kai turetu but menesies to paties ciklo gale, ar jos jums laiku atejo ar ne? Tikiuosi aiskiai parasiau ko klausiu ax.gif Man va veluoja pora dieneliu ir nezinau ar cia taip turi but ar ne blink.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Kaip kitos ''adatines '' laikosi? bigsmile.gif Man maudzia sonus.
[/quote]

Man ir maudzia siandien, ir dar kaip...Bet jau nebedaug liko, siandien paskutinis svirkstas smile.gif ketvirtadieni prisiduodu... Siek tiek isgazdino su ta narkoze per punkcija, tad tikiuos nepradesiu nusisnekinet atsibusdama biggrin.gif
Tuos Pregnacare ir as geriau gal puse metu, efekto tai nelabai buvo, tad dabar tik folio rugsti ir B12 geriu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
kaip saunu,kad Lolypopas gryzti thumbup.gif Mergaites teisios sakydamos,kad du saldyti ir thumbup.gif gi jau labai gerai-as turejau tik viena kart ka saldyti,o visus kitus kartus nebuvo nieko nors labai labai norejau tureti nors dvi snaigutes.Bet is kitos dalies suvokiu tavo baime vel nusivylti...gali kiek nori nuteikineti,viskas bus gerai,taciau kita smegenu dalis sako visai ka kitka.Manau,kad dabar baime,o paskui uzgims ir viltis..o su ja ateis ir tikejimas,aisku jis gal nebus kaip darant pirma kart-bet jis bus.Ir didziules sekmes jusu seimai.Prasinesk kaip ir kas 4u.gif
Apie papildus kalbate.Aisku,moksliskai nepatvirtinta kad tai padeda g.gif Bet pries paskutini mano IVF geriau biciu pieneli,Q10 600 plius vit.E,foline,cinkas.Kai jau stimuliacija ejo i pabaiga pasidariau tyrima D vitamino ir feritino-ir buvo trukumas verysad.gif Bet as tikiu kad mano kiausialasciu kokybei tikrai kazkiek padejo biciu pienelis ir Q10 tai tikra,be to skaiciau kad cinkas reikalingas tiek moterims ,tiek vyrams.
Mes dabar nieko neplanuojame.As nebedirbanti,bet bandysiu uzsiimti mazuciu versliuku,jei galima ji taip pavadinti lotuliukas.gif Tai ziuresim kaip mums seksis su pinigelias.Vyras mano labai nori grizt i Embrions,o as noriu vaziuoti i Graikija pas Penny arba i Turikija-bet ten vel kiek suprantu daug kainuoja IVF,tad nebezinau ka daryt g.gif
Bet manau kad 2014m. mes vel bandysim IVF.Tai planuoju apie lapkricio men.pasidaryti nemazai tyrimu ir paziureti ko mano organizmui truksta.Ir tada stengsiuos uzpildyti sia spraga.
Bet tai kainuos irgi nemazai pinigeliu,tad manau kas darotes pirmus kartus uzteks jums ir folines rugsties,na galima multivitaminu pagerti-as gerdavau skirtus nescioms.Bet butinai rekomenduoju pasitikrinti skydliauke ir prolaktina 4u.gif
Mergaites kurios badotes ir laukiat punkcijos tiek is sio skyrelio,tiek is Embrions-abu skyreliai man nera svetimi-spaudziam kumsciukus uz jus ir dideles sekmes,kuo daugiau virusiuku mums uznesit tuo juk linksmiau ir vilties atsiras vis daugiau namuciuose. 4u.gif Laikom laikom kumstelius
Neverk ,mama ir Plunksnyte_irl kaip faina kad jus nestuke.gif kaip jauciates?kada pirmas scanas?
Beiliuk,kaip tavo maziukai ar pasveiko?o kaip stebukliukas gyvena,gal buvai echo matei savo nuostabuji stebukla? wub.gif
Visoms senbuvems po didziuli baliona nuo manes ir apkabinima-ilgiuosi jusu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 17, 12:53)
Mergaites, as vel su savo klausilmais ax.gif  gal kas atsakysit; Ilgam protokole kai susileidi tuos slopinancius (Diphereline 21 CD as leidaus), ir paskui kai turetu but menesies to paties ciklo gale, ar jos jums laiku atejo ar ne? Tikiuosi aiskiai parasiau ko klausiu ax.gif Man va veluoja pora dieneliu ir nezinau ar cia taip turi but ar ne  blink.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mane gydytoja perspejo, kad menesines gali veluoti. Tokiu atveju sutarem, kad joms nepasirodzius - as privalau pasiskambinti. Kanadgi Diphereline nieko neisderino, viska darem toliau, kaip suplanuota.
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2013 09 17, 13:25)
Mane gydytoja perspejo, kad menesines gali veluoti. Tokiu atveju sutarem, kad joms nepasirodzius - as privalau pasiskambinti. Kanadgi Diphereline nieko neisderino, viska darem toliau, kaip suplanuota.



Tai tau asmeniskai nevelavo kaip supratau? 4u.gif Manes tai neperspejo, bet taip ir maniau kad del vaistu.
Atsakyti