Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 16, 13:27)
Sveikos mergaites smile.gif
Na va arteja finiso tiesioji ir man - siandien 11 stimuliacijos diena, ketvirtadieni paskyre punkcija... Turiu 4 tinkamo paemimui dydzio folius, tad labai tikiuosi, kad is jus kas gero iseis...


tai mums kartu punkcijos diena drinks_cheers.gif
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 16, 13:43)
Taip butent del to ir jaudinuosi, nes noretusi dar ir punkcijos diena sviezios pabandyt priduot. Tai kad nebutu tarp uzsaldymo iki pukcijos kokios tik 2 dienos, ir dar del to kad o vdrug saldymo diena neiseis jos priduoti, jeigu pvz MB neiseis nieko isspaust, tai susimakaluos man ten visos tos susilaikymo dienos ir t.t . Ai nu vienzo gal kaip nors, reikes suktis su turima situacija.
O tai ziurekit is pradziu stimuliuojies, o po to dar pertrauka iki pukcijos buna? cia tada kai susileidi  tuos ovuliacija blokuojancius ar kaip ? 4u.gif
Ir dar norejau paklausti, kai stimuliuojies, myletis galima be problemu?

viskas bus gerai su ta sperma wink.gif ir turesi manau tikrai daugiau nei 2 dienas rezerve, a jei ka cool.gif

o stimuliuojies pradzioj su stimuliuojanciais 6 dienas (bent jau man cia taip), tada dar 3 dienas stimuliuojantys IR slopinantys, tada vadinamieji sprogdinantys,kad sukeltu O..ir ta pertrauka tai gaunasi 36val po sporgdinanciu iki puncijos.


o kada isidina atgal paprastai po punkcijos? gi nesvarbu kad savaitgalis,vis tiek dirbs jie ten ane,kad isodintu man atgal?
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 16, 11:18)
Sveiko mergaite 4u.gif

Gal galit pasakyti kiek trumpiausiai dienu gali vykti stimuliacija? ir  Ar ilgam ir trumpam protokole stimuliacijos dienu skaicius skiriasi?  Atsakykit prasau, labai svarbu!  ax.gif

jei nesuklysiu, stimuliacija tiek trumpame, tiek ilgame protokole yra 9-10 dienų.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 16, 13:03)
tai mums kartu punkcijos diena drinks_cheers.gif


o kada isidina atgal paprastai po punkcijos? gi nesvarbu kad savaitgalis,vis tiek dirbs jie ten ane,kad isodintu man atgal?


Fea drinks_cheers.gif
Nezinau, kaip tavo, bet manoji klinika tai dirba savaitgaliais, nes kai man skana apskyre sekmadieni, as ju taip nedrasiai paklausiau, o ar ten kas nors bus, kad patikrintu, tai ji tik nusisypsojo ir sake, kad tik per Kadedas nedirba. Manau visos tokios klinokos dirba be iseiginiu, juk reikalai nelaukia smile.gif
Man tai isodines po 4 - 5 dienu, priklauso nuo to kaip augs, bet sake, jei silpnai - tai isodines 3 diena.
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 16, 14:38)
Fea  drinks_cheers.gif
Nezinau, kaip tavo, bet manoji klinika tai dirba savaitgaliais, nes kai man skana apskyre sekmadieni, as ju taip nedrasiai paklausiau, o ar ten kas nors bus, kad patikrintu, tai ji tik nusisypsojo ir sake, kad tik per Kadedas nedirba. Manau visos tokios klinokos dirba be iseiginiu, juk reikalai nelaukia smile.gif
Man tai isodines po 4 - 5 dienu, priklauso nuo to kaip augs, bet sake, jei silpnai - tai isodines 3 diena.

nu tai ir as manau dirbs, jei reiks drinks_cheers.gif

o kada man sodins,tai ir nepaklausiau, vista doh.gif biggrin.gif nu paaiskes 4dieni,papasakos jau tada viska... ale matai, 4-5dienas augins..as kazkaip isivaizdavau,kad 2 kokias teaugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 16, 13:41)
nu tai ir as manau dirbs, jei reiks drinks_cheers.gif

o kada man sodins,tai ir nepaklausiau, vista doh.gif  biggrin.gif nu paaiskes 4dieni,papasakos jau tada viska... ale matai, 4-5dienas augins..as kazkaip isivaizdavau,kad 2 kokias teaugina smile.gif


O tau paprastas IVF? Nes kaip ten tai as nelabai ir zinau... Man paskyre ICSI, tai sake pirma butinai augins ir tik tada isodines, o apie embrionus su mumis ne nekalbejo, nebent jau butu ten kas nors labai blogai, tai gauciau iskvietima i ligonine anksciau...
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 16, 14:55)
O tau paprastas IVF? Nes kaip ten tai as nelabai ir zinau... Man paskyre ICSI, tai sake pirma butinai augins ir tik tada isodines, o apie embrionus su mumis ne nekalbejo, nebent jau butu ten kas nors labai blogai, tai gauciau iskvietima i ligonine anksciau...

jo, mums paprastas IVF. na tai matyt as PUPO patapsiu anskciau pora dienu,nei tu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 16, 14:02)
jo, mums paprastas IVF. na tai matyt as PUPO patapsiu anskciau pora dienu,nei tu smile.gif



Linkiu, kad butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidudute @ 2013 09 16, 15:04)
Linkiu, kad butu  thumbup.gif

sitoj temoj tikiu,kad tik tokie linkejimai wub.gif ir tau to paties mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 16, 14:08)
sitoj temoj tikiu,kad tik tokie linkejimai wub.gif ir tau to paties mirksiukas.gif  4u.gif


Is pradziu linkim, o po to sveikinam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 16, 14:17)
jei nesuklysiu, stimuliacija tiek trumpame, tiek ilgame protokole yra 9-10 dienų.



Nu niekaip negalima visų atvejų sudėti į dvi dienas 4u.gif Man pvz stimuliacija truko 16 dienų. Mano ovuliacija natūraliam cikle vėlyva ir kiaušidės gana rezistentiškos, folių daug, bet ne iš karto jie auga, po pirmų 7 stimuliacijos dienų T tik galvą kraipė, kda nesuprasi, kas čia auga, kas ne, tada po dar 5 dienų jau buvo geresnis vaizdas ir t. t.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 16, 15:06)
Nu niekaip negalima visų atvejų sudėti į dvi dienas 4u.gif  Man pvz stimuliacija truko 16 dienų. Mano ovuliacija natūraliam cikle vėlyva ir kiaušidės gana rezistentiškos, folių daug, bet ne iš karto jie auga, po pirmų 7 stimuliacijos dienų T tik galvą kraipė, kda  nesuprasi, kas čia auga, kas ne, tada po dar 5 dienų jau buvo geresnis vaizdas ir t. t.




Tai gal galit patikslin, jeigu tarkim 9-10 dienu stimuliacija tai cia jau iskaitant ovriteli ar ne? Man israsytas Gonal ir Ovritelis, ir po to Ovritelio 36 val laukt ir punkcija ar ne? 4u.gif
Papildyta:
O myletis galima per stimuliacijas, be problemu? 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip tiksliai vadinasi tas kiausidziu rezervo tyrimas Lietuvoje? Kada ji atlikineti ?
Atsakyti