Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(Mika... @ 2013 09 16, 10:20)


Fea, o tau pirmas IVF? galvojau, kad jo pagalba jau susilauket pirmo vaikucio unsure.gif

man pirmas... dukryte kazkaip stebuklingai naturaliai gavosi po 5 nepavykusiu IUI blink.gif wub.gif

tai si karta dar bandem kazkiek naturaliai antra stebukla gaut, ale matyt zaibas visgi 2 kartus i ta pacia vieta netrenkia smile.gif tai is karto jau ejom prie IVF dabar cool.gif
butu gerai,kad gautusi is pirmo karto...nes antram tai nzn ar vyra ikalbesiu unsure.gif labai jis finansiskai sito reikalo "nepalaiko" doh.gif plius vyriskas ego po dukrytes atsigaves...na, tipo "as gi galiu", tai vis tiki,kad pavyktu ir naturaliai vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 14, 20:51)
Labas, Burbuliacija, dėl AMH, neturiu lapo, man sakė,kad aukštas, virš normos, tai gal norma iki 8.

tavo normos 1.0-6.8 4u.gif vienetai ng/mL 4u.gif tad matyt link policistiskumo 4u.gif

del folikulu pasakysiu tiek, kad medikai ciklo pradzioje jau mato pasiruosusiu augti ta cikla folikulu kieki, ir tik nuo dozes priklauso ar visus tuos folikulus uzaugins, t.y. ar isnaudos to ciklo kiausidziu rezerva 4u.gif
naturaliam cikle tie potencialus folikulai tiesiog sunyksta - issistimuliuoja savaime tik vienas kaip zinot 4u.gif
Atsakyti


Sveiko mergaite 4u.gif

Gal galit pasakyti kiek trumpiausiai dienu gali vykti stimuliacija? ir Ar ilgam ir trumpam protokole stimuliacijos dienu skaicius skiriasi? Atsakykit prasau, labai svarbu! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 09 16, 10:28)
tavo normos 1.0-6.8 4u.gif  vienetai ng/mL  4u.gif tad matyt link policistiskumo  4u.gif

del folikulu pasakysiu tiek, kad medikai ciklo pradzioje jau mato pasiruosusiu augti ta cikla folikulu kieki, ir tik nuo dozes priklauso ar visus tuos folikulus uzaugins, t.y. ar  isnaudos to ciklo kiausidziu rezerva  4u.gif
naturaliam cikle tie potencialus folikulai tiesiog sunyksta - issistimuliuoja savaime tik vienas kaip zinot  4u.gif



aišku, ačiū 4u.gif , jo, aš PKS neturiu (t. y. androgenai normalūs ir t. t.), bet kiaušidės policistinės, daug folių.

QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 16, 11:18)
Sveiko mergaite 4u.gif

Gal galit pasakyti kiek trumpiausiai dienu gali vykti stimuliacija? ir  Ar ilgam ir trumpam protokole stimuliacijos dienu skaicius skiriasi?  Atsakykit prasau, labai svarbu!  ax.gif


Sunku pasakyt, labai nuo organizmo priklauso. Ilgam lengviau kontroliuojama viskas, kiek teko skaityti, trumpiausiai gal būna koks 12 dienų? bet labai sunku planuoti, kaip organizmas reaguos, man vieną kartą greičiau viskas vyko, kitą kartą ilgiau, o su trumpu iš viso taip viskas vyko, kad teko atšaukti doh.gif sunku suplanuoti, dar gal priklauso nuo to, ar natūraliam cikle tavo ovuliacija vėlyva, ar ankstyva, ar normali..
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 16, 10:42)
aišku, ačiū 4u.gif , jo, aš PKS neturiu (t. y. androgenai normalūs ir t. t.), bet kiaušidės policistinės, daug folių.
Sunku pasakyt, labai nuo organizmo priklauso. Ilgam lengviau kontroliuojama viskas, kiek teko skaityti, trumpiausiai gal būna koks 12 dienų? bet labai sunku planuoti, kaip organizmas reaguos, man vieną kartą greičiau viskas vyko, kitą kartą ilgiau, o su trumpu iš viso taip viskas vyko, kad teko atšaukti doh.gif  sunku suplanuoti, dar gal priklauso nuo to, ar natūraliam cikle tavo ovuliacija vėlyva, ar ankstyva, ar normali..



Naturaliam cikle pas mane O tai ankstyva gan -12cd, tai sakai gali but gal greiciau foliai bresta ir su vaistai greiciau bres? g.gif Pasiskaitinejau dabar intike tai raso kad nuo 8 iki 14 dienu gali buti stimuliacijos. Stresas man jau prasidejo........ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2013 09 16, 11:28)
del folikulu pasakysiu tiek, kad medikai ciklo pradzioje jau mato pasiruosusiu augti ta cikla folikulu kieki, ir tik nuo dozes priklauso ar visus tuos folikulus uzaugins, t.y. ar  isnaudos to ciklo kiausidziu rezerva  4u.gif
naturaliam cikle tie potencialus folikulai tiesiog sunyksta - issistimuliuoja savaime tik vienas kaip zinot  4u.gif


taip taip, Rosita labai teisingai surase. Kaip tik si karta man pradedant per echo (memiu metu doh.gif ) gydytoja ziuredama man ta pasake: ''o, kaip gerai, daug foliu matau''. As vos nuo kedes nepasokau, juk sakau, as dar vaistu nepradejau. Ji sako, as matau rezerva, o nuo vaistu uzaugs daugiau nei vienas.

QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 16, 12:53)
Pasiskaitinejau dabar intike tai raso kad nuo 8 iki 14 dienu gali buti stimuliacijos. Stresas man jau prasidejo........ doh.gif


O del ko tu stresuoji? ax.gif As paskaiciavau, kad naudojau 10 dienu stimuliuojancius (gale kartu su stabdanciais) , tada viena diena tarpas be nieko, tada sekanti diena- Pregnyl. Taigi, viso 12 dienu gavosi. Sikart matysim kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 16, 11:06)
taip taip, Rosita labai teisingai surase. Kaip tik si karta man pradedant per echo (memiu metu  doh.gif ) gydytoja ziuredama man ta pasake: ''o, kaip gerai, daug foliu matau''. As vos nuo kedes nepasokau, juk sakau, as dar vaistu nepradejau. Ji sako, as matau rezerva, o nuo vaistu uzaugs daugiau nei vienas.
O del ko tu stresuoji?  ax.gif As paskaiciavau, kad naudojau 10 dienu stimuliuojancius (gale kartu su stabdanciais) , tada viena diena tarpas be nieko, tada sekanti diena- Pregnyl. Taigi, viso 12 dienu gavosi. Sikart matysim kaip bus.



Tai va del tos spermos as cia stresuoju nes dave data uzsaldymui 8 stimuliaciju diena, tai ir galvoju jei po kokiu 2 dienu bus punkcija tai viskas kazkaip negerai gaunasi doh.gif Ir niekaip neiseina tos datos pakeist, ankstesniu neturi. Taip norejau uzsisaldyt is anksto ir but rami kad yra bent jau saldyta garantuotai, o dabar vel niekas negarantuota doh.gif ir kaip nestresuot? jei stimuliacijos koki 12 dienu vyks tai ok; bet jeigu ne? ir kaip zinot dabar doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 16 rugsėjo 2013 - 11:14
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 16, 11:53)
Naturaliam cikle pas mane O tai ankstyva gan -12cd, tai sakai gali but gal greiciau foliai bresta ir su vaistai greiciau bres? g.gif  Pasiskaitinejau dabar intike tai raso kad nuo 8 iki 14 dienu gali buti stimuliacijos. Stresas man jau prasidejo........ doh.gif

nelabai vis tiek supratau,ko tu stresuoji g.gif taigi uzsaldys ta sperma ir ramu...ar ne? g.gif galvoji dar bandyt sviezia paduot ir mastai kad per trumpas susilaikymas bus 2 dienos? nu vis tiek ten bendroj sumoj gaunasi daugiau tu dienu..man va ziuriu dabar, su trumpu gaunasi gal stimuliuojancius leidausi 9dienas, tada 2 pertrauka ir punkcija...tai gaunasi kad punkcija 12 diena nuo stimuliacijos pradzios.. tai ir tau manau nebus bedroj sumoj visas tas reikalas tik 10dienu g.gif prisikaups tos spermos, jei del to tu jaudiniesi rolleyes.gif
Atsakyti
Niu va megytes mano paskutinis testukas, daugiau jau tikiuosi nedaryt smile.gif
user posted image

Uzsirasiau jau scanui astunta savaite, bet busiu su jumis, seksiu, palaikysiu, dziaugsiuos ir liudesiu su jumis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 16, 13:09)
Niu va megytes mano paskutinis testukas, daugiau jau tikiuosi nedaryt smile.gif
user posted image

Uzsirasiau jau scanui astunta savaite, bet busiu su jumis, seksiu, palaikysiu, dziaugsiuos ir liudesiu su jumis wub.gif

wub.gif wub.gif thumbup.gif
nu tikiuosi ir as pamatyt toki vaizdeli kito menesiuko pradzioj wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
Na va arteja finiso tiesioji ir man - siandien 11 stimuliacijos diena, ketvirtadieni paskyre punkcija... Turiu 4 tinkamo paemimui dydzio folius, tad labai tikiuosi, kad is jus kas gero iseis...


Sveikinimai plunksnute_irl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 16, 11:41)
nelabai vis tiek supratau,ko tu stresuoji g.gif taigi uzsaldys ta sperma ir ramu...ar ne? g.gif galvoji dar bandyt sviezia paduot ir mastai kad per trumpas susilaikymas bus 2 dienos? nu vis tiek ten bendroj sumoj gaunasi daugiau tu dienu..man va ziuriu dabar, su trumpu gaunasi gal stimuliuojancius leidausi 9dienas, tada 2 pertrauka ir punkcija...tai gaunasi kad punkcija 12 diena nuo stimuliacijos pradzios.. tai ir tau manau nebus bedroj sumoj visas tas reikalas tik 10dienu g.gif prisikaups tos spermos, jei del to tu jaudiniesi rolleyes.gif



Taip butent del to ir jaudinuosi, nes noretusi dar ir punkcijos diena sviezios pabandyt priduot. Tai kad nebutu tarp uzsaldymo iki pukcijos kokios tik 2 dienos, ir dar del to kad o vdrug saldymo diena neiseis jos priduoti, jeigu pvz MB neiseis nieko isspaust, tai susimakaluos man ten visos tos susilaikymo dienos ir t.t . Ai nu vienzo gal kaip nors, reikes suktis su turima situacija.
O tai ziurekit is pradziu stimuliuojies, o po to dar pertrauka iki pukcijos buna? cia tada kai susileidi tuos ovuliacija blokuojancius ar kaip ? 4u.gif


Ir dar norejau paklausti, kai stimuliuojies, myletis galima be problemu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 16 rugsėjo 2013 - 12:54