Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 14, 20:51)

Dėl susilaikymo.. kai kurios užsienio klinikos kategoriškai neleidžia susilaikyti ilgiau nei 3-4 dienas, su 5 parų sperma net spermogramos nedaro.

nu tai 1dieni eisiu pas daktare,jau gal tiksliai pasakys punkcijos diena, tada dar 1dieni nesusilaikysim,o paskui jau taupysim biggrin.gif bus tada 3 paros,jei 4dieni darys punkcija ax.gif

o tie slopinamieji tikrai sudinas reikalas doh.gif brrr, taip slyksciai susileidau..daug tu vaistu kazkaip ten,ilgai leidos, guzas toks susidare pradzioj, niezti dabar biski,paraude...bet guzas issivaiksciojo,aisku..nu zodziu...fui,vos silpna nepasidare besileidziant doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 14, 19:51)
Labas, Burbuliacija, dėl AMH, neturiu lapo, man sakė,kad aukštas, virš normos, tai gal norma iki 8.

Dėl susilaikymo.. kai kurios užsienio klinikos kategoriškai neleidžia susilaikyti ilgiau nei 3-4 dienas, su 5 parų sperma net spermogramos nedaro.



Na panasiai ir pas mus, sake 5 paros jau riba, tad manau geriausia tos 2-4 paros, as kazkaip linkstu prie 3 smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Planuoju akilai stebeti PRG. Klausimas, koks jis turi buti optimalus g.gif
Kol kas pas mane laikosi 305 smile.gif Kaip daznai ji stebeti yra prasmes g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 15, 17:28)
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif




Sveikinu Plunksnyte 4u.gif thumbup.gif o kokius nors nestumo pozymius jauti?
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 15, 17:28)
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif


Sveikinu thumbup.gif , o kelinta DPI dareisi testuka?
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 15, 15:58)
Sveikinu Plunksnyte 4u.gif  thumbup.gif  o kokius nors nestumo pozymius jauti?

Manau mano pagrindinis nestumo pozymis buvo labaaaiii daug isskyru, nesekmes atveju krito crinonas, o si karta krinonas plius daug isskyru.Ir nuo dabar pradeda labai jautret krutine, daugiau nieko tokio, kartais papykina, bet cia manau daugiau nuo nepavalgymo laiku:-)

Ziauriai laukiu scano, noriu isgirst sirdute, tada galesiu truputeli lengviau atsikvept thumbup.gif

O istikruju tos dvi laukimo savaites nebeatrodo tokios ilgos, kaip dabar atrodo ilgi ateinantys astuoni menesiukai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ashley @ 2013 09 15, 16:11)
Sveikinu  thumbup.gif , o kelinta DPI dareisi testuka?

Pirma testuka dariausi 10dpi- rode aiskia antra juostele, po to 12dpi-dar ryskesne ir siandien 16dpi -pagal klinika, antra juostele ryskesne uz kontroline smile.gif

10dpi dar tikejau kad gali buti hcg likuciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 15, 18:28)
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif

4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif thumbup.gif Sveikinu laikyk savo zirniuka ir ne pamirsk paleisti virusiuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 15, 18:28)
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif



sveikinu biggrin.gif nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delena: 15 rugsėjo 2013 - 21:48
sveikinu, plunksnyte thumbup.gif
Atsakyti
Plunksnyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 14, 14:14)
ir kaip laikosi besibadancios? mirksiukas.gif


As nuo penktadienio vakaro pradejau ax.gif Kolkas gerai, sonus jauciu jau siek tiek, poryt vaziuosiu kraujo + echo rolleyes.gif

Kas dar pradejo panasiu laiku? ax.gif

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2013 09 15, 19:28)
Sveikos merginos smile.gif

Siandien mano pagrindine diena testavimosi smile.gif Testukas rodo puiku nestuma, antra juostele ryskesne net uz kontroline thumbup.gif Dabar jau lauksiu scano dieneles wub.gif


labai sveikinu 4u.gif

Fea, o tau pirmas IVF? galvojau, kad jo pagalba jau susilauket pirmo vaikucio unsure.gif
Atsakyti