Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

tqt,2013 09 13, 19:13]
as dariausi AMH tyrima tai buvo 5, sake kad gerai

[/quote]
Taip,burgund,jei 5 tai labai gerai nes norma yra1-8 ,pas mane yra 3 ir tai labai gerai sake gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Mano AMH 11, tai gal normos kitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 09 13, 21:00)
Mano AMH 11, tai gal normos kitos g.gif



Rasoma kad yra 2 matavimo vienetai pmol/L ir ng/ ml ir skaiciai atatinkamai skiriasi:



Fertility pmol/L
Optimal 28.6 to 48.5
Satisfactory 15.7 to 28.6
Reduced 2.2 to 15.7
Undetectable 0.0 to 2.2
Above Normal > 48.5



ng/ml : 4.0 to 6.8 - optimalus
2.2 to 4.0 patenkinamas
0.3 to 2.2 sumazintas
0.0 to 0.3 vos randamas rezervas
> 6 virs normos, dazniausiai policistines


Tai net nezinau pagal kuri cia 11 butu g.gif arba 5 g.gif gal dar kokie matavimo vienetai yra net nezinau, bet lape turi buti parasyta kokiais vientais matuota g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 13 rugsėjo 2013 - 21:36
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 13, 22:25)
Rasomakad d yra 2 matavimo vienetai pmol/L ir ng/ ml ir skaiciai atatinkamai skiriasi:
Fertility      pmol/L                           
Optimal      28.6 to 48.5                   
Satisfactory    15.7 to 28.6                   
Reduced        2.2 to 15.7                     
Undetectable  0.0 to 2.2                 
Above Normal  > 48.5         
ng/ml  :        4.0 to 6.8  - optimalus
                    2.2 to 4.0    patenkinamas
                    0.3 to 2.2  sumazintas
                    0.0 to 0.3    vos randamas rezervas
                    > 6            virs normos, dazniausiai policistines
Tai net nezinau pagal kuri cia 11 butu  g.gif  arba 5 g.gif  gal dar kokie matavimo vienetai yra net nezinau, bet lape turi buti parasyta kokiais vientais matuota  g.gif

Pas mane raso tokius vienetus mkg/l ir norma 1-8 o pas mane yra ne 3 o 3.5 kazkaip prisimirsusi buvau tai pavarciau tyrimus ieskodama matavmo vienetus biggrin.gif ir ziuriu kad net daugiau pas mane nei 3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 14, 06:27)
Pas mane raso tokius vienetus mkg/l ir norma 1-8 o pas mane yra ne 3 o 3.5 kazkaip prisimirsusi buvau tai pavarciau tyrimus ieskodama matavmo vienetus biggrin.gif ir ziuriu kad net daugiau pas mane nei 3 biggrin.gif



Matai, reiskia dar kazkokie vienetai yra g.gif Gaunasi visiska matematika ir formulynas cia pas mus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Matau apie AMH kalbates ax.gif As dariausi birzelio menesi AMH,tai gydytoja net bijojo tiek vaistu skirti nes tipo labai jau geras pagal mano metus AMH,ji tikejosi mazesnio remiantis kiek ispunktuodavo anksciau.Tad pradedu galvoti,gal ne visai jis teisingas g.gif
Mano AMH buvo 5.9 mkg/l kai norma nuo 1-8
Bet stimuliuojant tikrai nemaza doze gavosi ne tiek daug ispunktuotu-9.Gydytoja mane kad bus tikrai daugiau.
Na,bent jau kaip suprnatu klimaksas neateis per kelis metus biggrin.gif
Kaip savijauta musu nestuke.gif ir kaip laikosi besibadancios? mirksiukas.gif
Beje,pastebejau kad Embrions temute vel atgijo thumbup.gif
Grazaus sestadienio 4u.gif
Papildyta:
burgunt ir Fea,sekmes jums mergytes 4u.gif Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 14, 13:14)
burgunt ir Fea,sekmes jums mergytes 4u.gif Lauksim ziniu  4u.gif

4u.gif

o vyro sperma priduot gi reikia punkcijos diena ane? as pradedu mat skaiciuot, kada jau cia laikas susilaikyt ir kaupt geri smile.gif koks kazin visgi optimaliausias susilaikymo dienu skaicius? siaip nuo 3 iki 5 paru..tai kokias 4 geriausia gal... tai jei man punkcija bus 4dieni koki, tai reik 7dieni paskutini karta padaryt gal ir tada jau taupyt, jauciu g.gif

siandien reiks slopinancius susileist..tai biski pergyvenu,ar pavyks man ten teisingai viska sumaisyt,nesu tokiu leidusis dar..na bet gi ne durna, tai gal nenusisnekesiu ten su tais vaistais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 14, 12:14)
Sveikutes 4u.gif
Matau apie AMH kalbates ax.gif As dariausi birzelio menesi AMH,tai gydytoja net bijojo tiek vaistu skirti nes tipo labai jau geras pagal mano metus AMH,ji tikejosi mazesnio remiantis kiek ispunktuodavo anksciau.Tad pradedu galvoti,gal ne visai jis teisingas g.gif
Mano AMH buvo 5.9 mkg/l kai norma nuo 1-8
Bet stimuliuojant tikrai nemaza doze gavosi ne tiek daug ispunktuotu-9.Gydytoja mane kad bus tikrai daugiau.



Man ir idomu kodel su gerais AMH kaikada neuzaugina atatinkamai daug foliu, gal but cia viskas priklauso ar tinkamus vaistus ir ju dozes pritaiko g.gif
Matau matavimo vienetai Lietuvoj visai kitokie..
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2013 09 14, 16:52)
4u.gif

o vyro sperma priduot gi reikia punkcijos diena ane? as pradedu mat skaiciuot, kada jau cia laikas susilaikyt ir kaupt geri smile.gif koks kazin visgi optimaliausias susilaikymo dienu skaicius? siaip nuo 3 iki 5 paru..tai kokias 4 geriausia gal... tai jei man punkcija bus 4dieni koki, tai reik 7dieni paskutini karta padaryt gal ir tada jau taupyt, jauciu g.gif

siandien reiks slopinancius susileist..tai biski pergyvenu,ar pavyks man ten teisingai viska sumaisyt,nesu tokiu leidusis dar..na bet gi ne durna, tai gal nenusisnekesiu ten su tais vaistais biggrin.gif



Fea, o koks pas tave derliukas, ko nepasigyrei? o gal pasigyrei bet as praleidau doh.gif
Del susilaikymo pas mus raso nuo 2 iki 5 dienu, tai as renkuosi optimaliausia 3, bet tu ziurek ka tau instinktai sako mirksiukas.gif Manau labai didelio skirtumo nebus ar 3 ar 4, nors kazkur skaiciau kad atseit kuo dazniau myliesi tuo sperma sviezesne, sveikesne, nors anksciau gi visi sakydavo kad jei kasdien 'darai' tai 'saudai is tusciu' tai va ir suprask kaip nori blink.gif bet turbut 2-4 dienos yra pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 14 rugsėjo 2013 - 17:13
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 14, 18:19)
Fea, o koks pas tave derliukas, ko nepasigyrei? o gal pasigyrei bet as praleidau doh.gif
Del susilaikymo pas mus raso nuo 2 iki 5 dienu, tai as renkuosi optimaliausia 3, bet tu ziurek ka tau instinktai sako mirksiukas.gif  Manau labai didelio skirtumo nebus ar 3 ar 4, nors kazkur skaiciau kad atseit kuo dazniau myliesi tuo sperma sviezesne, sveikesne, nors anksciau gi visi sakydavo kad jei kasdien 'darai' tai 'saudai is tusciu' tai va ir suprask kaip nori  blink.gif  bet turbut 2-4 dienos yra pats tas  thumbup.gif

gyriausi,praleidai smile.gif apie 8-10 foliu kol kas..panasu kad sitie ir tedides, kiti nebeuzaugs iki reikiamu.. o kiek ten gausis isimit kiausialasciu, bus matyt. nes ne kiekvienam foly tipo kiausialaste gali but g.gif

o del to susilaikymo,tai kazkaip pastebejau,kad kai 3 paros,tai kazkaip mazokai kiekiu gaunasi g.gif o kad kasdien,tai tikrai sako gi nesveika, nes tipo nespeja prisigamint g.gif hm..nu tai ir nzn..kazkaip si karta sugalvojau,kad 4 paros lai buna..ale jei man punkcija nukels iki 5dienio,tai jau gausis 5 paros...gal per daug jau doh.gif o jei paankstins?nu zodziu...reik dar pagalvot,kada cia jau pradet reiks taupyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 09 14, 13:14)
Sveikutes 4u.gif
Kaip savijauta musu  nestuke.gif

Sveika 4u.gif
Po mažumą jaučiu nėštumą: ir krūtinę tempia, ir pilvą pamaudžia, ir papykina, ir miego noriu, ir nuotaikų kaita nesusvietna, ir kantrybės nerasta... Viskas kaip per anuos nėštumus, tik pykinimas - nauja patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 14, 17:26)
gyriausi,praleidai smile.gif apie 8-10 foliu kol kas..panasu kad sitie ir tedides, kiti nebeuzaugs iki reikiamu.. o kiek ten gausis isimit kiausialasciu, bus matyt. nes ne kiekvienam foly tipo kiausialaste gali but g.gif

o del to susilaikymo,tai kazkaip pastebejau,kad kai 3 paros,tai kazkaip mazokai kiekiu gaunasi g.gif o kad kasdien,tai tikrai sako gi nesveika, nes tipo nespeja prisigamint g.gif hm..nu tai ir nzn..kazkaip si karta sugalvojau,kad 4 paros lai buna..ale jei man punkcija nukels iki 5dienio,tai jau gausis 5 paros...gal per daug jau doh.gif o jei paankstins?nu zodziu...reik dar pagalvot,kada cia jau pradet reiks taupyt smile.gif



Nu jo, daug galvosukiu ar ne, reik bandyt kazkoki viduri surast kazkaip 4u.gif
Atsakyti
Labas, Burbuliacija, dėl AMH, neturiu lapo, man sakė,kad aukštas, virš normos, tai gal norma iki 8.

Dėl susilaikymo.. kai kurios užsienio klinikos kategoriškai neleidžia susilaikyti ilgiau nei 3-4 dienas, su 5 parų sperma net spermogramos nedaro.
Atsakyti