Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 12, 19:47)
savaime suprantame kad ne visi vyrai priima masturbacija,maniskis taip pat vienas is ju...jei jam vienam tai reiketu daryti tai viskas niekaipo neiseitu,o klinikoj reikia kaip tu sakai cia ir dabar tai turbut viska uzspazmuoja ir psio blush2.gif  daryk ka nori,tai einame kaip sakiau abu kartu ,aisku as  tuo momentu negaliu padeti bet nors salia pabunu,visa nuglostau nubuciuoju blush2.gif  blush2.gif  ir mums avyksta(tas isradingumas toks) smile.gif  o dar maniskiui jau ir meteliai gal nebe tie kad viskas ivyktu greitai blush2.gif  bet jis mano saunuolis wub.gif



Saunuolis kad stengias thumbup.gif Svarbiausia kad nora rodo ir pastangas, juk ne visi vyrai istveria sita sunku IVF kelia, kitiems per sunku, buna juk ir santykiai isirsta del to, tad turim dziaugtis kad musiskiai bent jau stengiasi ane smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 12, 21:11)
Saunuolis kad stengias thumbup.gif  Svarbiausia kad nora rodo ir pastangas, juk ne visi vyrai istveria sita sunku IVF kelia, kitiems per sunku, buna juk ir santykiai isirsta del to, tad turim dziaugtis kad musiskiai bent jau stengiasi ane  smile.gif  4u.gif

tikrai TAIP thumbup.gif thumbup.gif SAUNUOLIAI musu vyrukai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaite @ 2013 09 12, 19:03)
Sveikos, pas mane vėl klausimų milijonas... Gal galit pasidalinti savo žiniomis. Ar jautėt kokį skirtumą pirmą ciklą po nepavykusios IVF. Kažkaip neramu, 5-7 cd tarsi vanduo bėga. Nėra labai daug, bet vistiek, kažkas panašaus į Crinono vandeningas išskyras. Gal čia po jo naudojimo gleivinė atsistatinėja... Neramu, nes anksčiau sirgau mažojo dubens uždegimu, tai nuo komplikacijų po mm vis  skystis bėgdavo ir nugarą mausdavo. Bet po kiaušintakių pašalinimo problema dingo. O dabar... to skysčio mažiau, bet bėga... ir nugarą maudžia sad.gif Gal kas nors ką nors panašaus?  blink.gif



Sveika, gal vertėtų nueiti pas gyd dėl visa ko. Tau neskauda? Man po vieno IVF sekantį ciklą prasidėjo tokie pilvo skausmai, kad vos paėjau, tada matė daug laisvo skysčio už gimdos, matyt, sekančio ciklo ovuliacija buvo stipri ar dviguba, nežinau, kaip pasakyt, ir sprogus foliui daug to skysčio liko, bet jeigu tau dar tik 5-7 c. d., tai ovuliacijos dar negalėjo būti g.gif gal tada tikrai koks gleivinės sudirgimas dėl crinono, gal verta bent tepinėlį paimti, žinai, kad neįsivaryt paskui kokio brudo 4u.gif
Atsakyti
nu va, as jau is daktaru, pasigirt neturiu kuo. uzauginom 6 folius. 4 vienoje buseje ir tik 2 kitoje smile.gif dydziai visi skirtingi nuo 1,12 iki 1,17, gleivine 8,9. iki sekmadienio vaistukai o antradieni isemimas tongue.gif tikiuosi turesim ka idet atgal g.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 16:46)
nu va, as jau is daktaru, pasigirt neturiu kuo. uzauginom 6 folius. 4 vienoje buseje ir tik 2 kitoje smile.gif dydziai visi skirtingi nuo 1,12 iki 1,17, gleivine 8,9.  iki sekmadienio vaistukai o antradieni isemimas tongue.gif  tikiuosi turesim ka idet atgal  g.gif



Sveika, o tu pirma karta stimuliuojies, Burgunt? o ziurek, o tau dare antral follicle count pries IVFa?
Man idomu ar is to antral follicle count nors kiek galima prognozuoti kaip eisis stimuliacija ir kiek foliu uzaugs ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 13 rugsėjo 2013 - 17:36
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 17:46)
nu va, as jau is daktaru, pasigirt neturiu kuo. uzauginom 6 folius. 4 vienoje buseje ir tik 2 kitoje smile.gif dydziai visi skirtingi nuo 1,12 iki 1,17, gleivine 8,9.  iki sekmadienio vaistukai o antradieni isemimas tongue.gif  tikiuosi turesim ka idet atgal  g.gif

nu bus vis tiek kazkas thumbup.gif man isemimas kazkur 4dieni kita gali but.. nu tai kentesim tas 14dienu kartu drinks_cheers.gif biggrin.gif
man sian jau smarkiau tas kiausides maudzia, lyg akmenu primesta butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 13, 18:10)
Sveika, o tu pirma karta stimuliuojies, Burgunt?  o ziurek, o tau dare antral follicle count pries IVFa?
Man idomu ar is to antral follicle count nors kiek galima prognozuoti kaip eisis stimuliacija ir kiek foliu uzaugs ar ne g.gif

stimuliuojuos ne pirma karta,bet IVF pirma kart.o kas yra antral follicle count? g.gif :
Papildyta:
ir man maudzia kiausides. as kai buvau tik konsultacijai tai daktaras sake kad geriausiai yra iki 10 uzaugint nes buna tada kokybe geresne smile.gif o kaip istikruju yra nezinau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 19:00)
ir man maudzia kiausides. as kai buvau tik konsultacijai tai daktaras sake kad geriausiai yra iki 10  uzaugint nes buna tada kokybe geresne smile.gif o kaip istikruju yra nezinau rolleyes.gif

gal ir tiesa...kai daug,tai gal neuzauga iki gero dydzio,nes netelpa i kiauside biggrin.gif biggrin.gif ir siaip neisivaizduoju,koks jausmas turetu but, jei ten gero dydzio kokiu 15-20 foliu doh.gif nepaeiciau,jauciu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 19:00)
stimuliuojuos ne pirma karta,bet  IVF pirma kart.o kas yra antral follicle count? g.gif  :
Papildyta:
ir man maudzia kiausides. as kai buvau tik konsultacijai tai daktaras sake kad geriausiai yra iki 10  uzaugint nes buna tada kokybe geresne smile.gif o kaip istikruju yra nezinau rolleyes.gif

as dariausi AMH tyrima tai buvo 5, sake kad gerai
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 18:13)
as dariausi  AMH tyrima tai buvo 5, sake kad gerai



cia kokiais matavimo vienetais 5? cia ng/ml? nes matau kad tie matavimo vienetai labai skiriasi visur. Gal dar kasnors zinot apie antral follicle count ir stimuliacijos prognoze? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 18:00)
stimuliuojuos ne pirma karta,bet  IVF pirma kart.o kas yra antral follicle count? g.gif  :
Papildyta:
ir man maudzia kiausides. as kai buvau tik konsultacijai tai daktaras sake kad geriausiai yra iki 10  uzaugint nes buna tada kokybe geresne smile.gif o kaip istikruju yra nezinau rolleyes.gif



Antral follicle cout http://www.advancedf...alfollicles.htm angliskai skaitot?

Tai jo, ne visa laika daugiau reiskia geriau schmoll.gif svarbiausia juk kokybe cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 13 rugsėjo 2013 - 18:25
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 13, 19:21)
cia kokiais matavimo vienetais 5? cia ng/ml?  nes matau kad tie matavimo vienetai labai skiriasi visur.  Gal dar kasnors zinot apie antral follicle count ir stimuliacijos prognoze? 4u.gif
Papildyta:
Antral follicle cout http://www.advancedf...alfollicles.htm  angliskai skaitot?

Tai jo, ne visa laika daugiau reiskia geriau schmoll.gif  svarbiausia juk kokybe cia  4u.gif

AMH rodo kiausidziu rezerva, o kokiais vienetais jie matuoja nezinau
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2013 09 13, 18:29)
AMH rodo kiausidziu rezerva, o kokiais vienetais jie matuoja nezinau




Ir AMH ir tas antral follicle count rodo kiausidziu rezerva, AMH hormoninis tyrimas, o antral follicle count daro ultragarsu, apie 2-4 ciklo diena, ultragarsu ziuri kiek kiausidese bresta mazu folikulu. 4-6 folikulai reiskia senkantis rezervas, 6-10 siek tiek geresnis, 12- patenkinamas- geras., apie 16 - superinis rezervas. Kai kuriose klinikose, bet ne visur dar, daro si skana pries ivf kad zinot kokias dozes mazdaug vaistu skirt, kokiu rezultatu tiketis ir t.t.. 4u.gif

Siaip jei AMH geras tai ir antriniu folikulu skaicius turetu buti neblogas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 13 rugsėjo 2013 - 18:44