Įkraunama...
Įkraunama...

IVF stotelė

QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 12, 15:56)
Sveikute,cetrotide nieko jie neskaumingi bent jau man jie tokie pat kaip gonalis smile.gif  nejutau jokio skausmo skirtumo smile.gif  taip jie leidziami kad neivyktu ovuliacija.Juos leisdavaus kaip ir gonali,tik gonali i viena bambos puse o citrotide i kita tuo paciu metu smile.gif

nu sake perstet gali ir paraust paskui...aisku, nebutinai, kiekveinas organizmas vis tiek kitaip reaguoja... tikiuosi neskaudes ir man smile.gif
as gal i ta pacia leisiu...nzn..man kazkaip vienoj pusej gal riebalo daugiau,ar ka, nes kai i kita puse leidziu, blyn, taip skaudziai duriasi ta adatele doh.gif doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 11, 23:16)
Na aisku, as ir ne Lietuvoj, bet tu paciu vaistuku gi gali gauti visur  smile.gif  Tikiuosi uzauginsi gera derliuka , kiek atsimenu is ankstesniu postu scanas uz keliu dienu? Linkiu isvysti daug graziu foliu  4u.gif

rytoj vaziuosiu tikrint savo derliu smile.gif ta proga net iseigine paemiau darbe blush2.gif biggrin.gif man iki klinikos vaziuot daugiau negu 100km
Atsakyti
Del vaistu susileidimo man tas Puregon piestukas buvo kaip amziaus atradimas kokiai blondinei bigsmile.gif Ten tokia mini adatyte pati ilenda i oda. Palyginus prisimenu, kaip Menopur pati maisydavau, pasikeisdavau adata ir vos susileisdavau drebanciom rankom pirmus kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mika... @ 2013 09 12, 16:16)
Del vaistu susileidimo man tas Puregon piestukas buvo kaip amziaus atradimas kokiai blondinei  bigsmile.gif Ten tokia mini adatyte pati ilenda i oda. Palyginus prisimenu, kaip Menopur pati maisydavau, pasikeisdavau adata ir vos susileisdavau drebanciom rankom pirmus kartus  smile.gif

jo,piestukas tai super atradimas tikrai, nieko ten nesijaucia thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu, as vis sukdavau galva, kaip cia paciai reiks susilesti, bet tas piestukas tikra palaima smile.gif
Beje, ar gali taip buti, kad jokio salutinio poveikio nera nuo vaistuku? Siryt siek tiek papykino, bet tai buvo pirmas kartas....
Atsakyti
Man prastai pasidarė, kai pridėjau Gonalį prie diphereline. Pykino, vakarais jaučiausi be jėgų. Iki to buvo normaliai, tik apetitas dingo. Ir maistui ir vyrui... blush2.gif Ai, dar galvos skausmai buvo ir vietinis odos sudirginimas po suleidimo. Bet jis nedingo, visą laiką perštėdavo ir didelė raudona dėmė atsirasdavo po suleidimo. O kad karštis muša ir nuo Gonal'io, tai tikrai. Mušė ir per IUi. Bet tai kaip viskas dzin, kad tik būtų rezultatas. Nes tikrai, per nėštumą bus dar didesnių sunkumų, nepatogumų. Pvz., šlapimo nelaikymas biggrin.gif O jei dar hemorojus? biggrin.gif

Dieve, kaip norisi dar ir dar gerų naujienų šiame skyrelyje... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2013 09 12, 17:21)
Man prastai pasidarė, kai pridėjau Gonalį prie diphereline. Pykino, vakarais jaučiausi be jėgų. Iki to buvo normaliai, tik apetitas dingo. Ir maistui ir vyrui...  blush2.gif  Ai, dar galvos skausmai buvo ir vietinis odos sudirginimas po suleidimo. Bet jis nedingo, visą laiką perštėdavo ir didelė raudona dėmė atsirasdavo po suleidimo. O kad karštis muša ir nuo Gonal'io, tai tikrai. Mušė ir per IUi. Bet tai kaip viskas dzin, kad tik būtų rezultatas. Nes tikrai, per nėštumą bus dar didesnių sunkumų, nepatogumų. Pvz., šlapimo nelaikymas biggrin.gif O jei dar hemorojus? biggrin.gif

Dieve, kaip norisi dar ir dar gerų naujienų šiame skyrelyje...  4u.gif

nu manes kazkaip nuo Gonalio nemusa kartis..is viso jokiu pasaliniu pojuciu...gal kaip tik padidejes apetitas vyrui biggrin.gif na ir maudzia kiausides jau po biski cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 09 12, 06:02)
o kai pastosi, tai gali pykint ilgai ir nuobodziai hihihi.gif biggrin.gif ko labai ir linkiu 4u.gif na,m pastot biggrin.gif bet po visu kanciu lai ir pykina biggrin.gif




Na taip, bandau apie tai negalvoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mika... @ 2013 09 12, 12:17)
burbuliacija, o ka nusprendete su klinika del TB turto pridavimo problemeles?  ax.gif



Del sios problemos pasiule uzsisaldyt turta is anksto, kad blogiausiu atveju saldyta galetu panaudoti punkcijos diena. Tad spaudimo siek tiek maziau, pasidarysim meginuka mazdaug 10 dienu pries punkcija, paciomis palankiausiomis salygomis mano brangiajam biggrin.gif , o punkcijos diena bandysim irgi, bet jei neiseis, bent jau turesim saldytos. Siaip kartu galima sake eit, be problemu, ir sakau, tie preservatyvai specialus dar yra tad gal kaip nors. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2013 09 12, 12:32)
manęs nuo difo nepykino. Pasiskaityk anotaciją, gal yra prie šalutinių poveikių; jei jau pykins labai, gal pasakyk gydytojui.



Praejo jau, siandien visai nebepykina smile.gif Matomai tokia reakcija organizmo buvo i svetima substancija, o po to greit prisitaike. na, bent jau as taip tikiuosi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane vėl klausimų milijonas... Gal galit pasidalinti savo žiniomis. Ar jautėt kokį skirtumą pirmą ciklą po nepavykusios IVF. Kažkaip neramu, 5-7 cd tarsi vanduo bėga. Nėra labai daug, bet vistiek, kažkas panašaus į Crinono vandeningas išskyras. Gal čia po jo naudojimo gleivinė atsistatinėja... Neramu, nes anksčiau sirgau mažojo dubens uždegimu, tai nuo komplikacijų po mm vis skystis bėgdavo ir nugarą mausdavo. Bet po kiaušintakių pašalinimo problema dingo. O dabar... to skysčio mažiau, bet bėga... ir nugarą maudžia sad.gif Gal kas nors ką nors panašaus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 12, 18:36)
Na taip, bandau apie tai negalvoti  biggrin.gif
Papildyta:
Del sios problemos pasiule uzsisaldyt turta is anksto, kad blogiausiu atveju saldyta galetu panaudoti punkcijos diena. Tad spaudimo siek tiek maziau, pasidarysim meginuka mazdaug 10 dienu pries punkcija, paciomis palankiausiomis salygomis mano brangiajam  biggrin.gif , o punkcijos diena bandysim irgi, bet jei neiseis, bent jau turesim saldytos. Siaip kartu galima sake eit, be problemu, ir sakau, tie preservatyvai specialus  dar yra tad gal kaip nors. smile.gif

Papildyta:
Praejo jau, siandien visai nebepykina smile.gif  Matomai tokia reakcija organizmo buvo i svetima substancija, o po to greit prisitaike. na, bent jau as taip tikiuosi ax.gif  4u.gif

Burbuliacija,kaip suprantu ir pas tave vyrukas biski streikuoja ant tokiu dalyku kaip turtelio paemimas paciam,maniskis tai ziauriai kompleksuoja smile.gif tai visada praso kad kartu eiciau bent salia pabuti vis savas zmogutis salia ,tai mes graziai abu visada nueinam ir viskas kuo puikiausiai gaunasi,saunuolis mano MB smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2013 09 12, 18:35)
Burbuliacija,kaip suprantu ir pas tave vyrukas biski streikuoja ant tokiu dalyku kaip turtelio paemimas paciam,maniskis tai ziauriai kompleksuoja smile.gif  tai visada praso kad kartu eiciau bent salia pabuti vis savas zmogutis salia ,tai mes graziai abu visada nueinam ir viskas kuo puikiausiai gaunasi,saunuolis mano MB smile.gif




Taip, jau rasiau truputi anksciau apie sia musu problema, MB niekaip neiseina paciam sau tai pasidaryti, tuo labiau jei dar klinikoj, ne namie- tai isvis jam sunku, jis vienas is tu retenybiu kurie nepraktikuoja masturbacijos biggrin.gif O jei dar prie spaudimo, kad cia ir dabar reikia- tai isvis blokas jam ir vsio, tai del to ir klausiau savo klinikoj ka cia daryt kad neliktume punkcijos diena be spermiuku.
Kad ir kartu mum- jei 'rankiniu budu tik' nalabai jam kas gaunas, tiesiog jis priprates prie kitokios stimuliacijos ir viskas- o tos kitokios negalima naudot per turto pridavima, tai va del to ir vargstam.. doh.gif Bet manau cia man reikes labiau pasikaustyti isradingumu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 09 12, 20:22)
Taip, jau rasiau truputi anksciau apie sia musu problema, MB niekaip neiseina paciam sau tai pasidaryti, tuo labiau jei dar klinikoj, ne namie- tai isvis jam sunku, jis vienas is tu retenybiu kurie nepraktikuoja masturbacijos biggrin.gif  O jei dar prie spaudimo, kad cia ir dabar reikia- tai isvis blokas jam ir vsio, tai del to ir klausiau savo klinikoj ka cia daryt kad neliktume punkcijos diena be spermiuku.
Kad ir kartu mum- jei 'rankiniu budu tik' nalabai jam kas gaunas, tiesiog jis priprates prie kitokios stimuliacijos ir viskas- o tos kitokios negalima naudot per turto pridavima, tai va del to ir vargstam.. doh.gif  Bet manau cia man reikes labiau pasikaustyti isradingumu  blush2.gif

savaime suprantame kad ne visi vyrai priima masturbacija,maniskis taip pat vienas is ju...jei jam vienam tai reiketu daryti tai viskas niekaipo neiseitu,o klinikoj reikia kaip tu sakai cia ir dabar tai turbut viska uzspazmuoja ir psio blush2.gif daryk ka nori,tai einame kaip sakiau abu kartu ,aisku as tuo momentu negaliu padeti bet nors salia pabunu,visa nuglostau nubuciuoju blush2.gif blush2.gif ir mums avyksta(tas isradingumas toks) smile.gif o dar maniskiui jau ir meteliai gal nebe tie kad viskas ivyktu greitai blush2.gif bet jis mano saunuolis wub.gif
Atsakyti